Jump to content

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' date='06 March 2010 - 01:16 ' timestamp='1267834599' post='363870']
@ security - ljudi odlaze na adsl jer su nedavno dobili mogucnost da imaju takav internet... Mreza USK je losa samo onima kojima bazna nije u blizini a ja sam jedan od njih. Ali opet, najmanje 5-6 sedmica mi net nije bio grozan vise dana.. doduse jest jednom, bilo tako dan-dva ali opet popravili... I ADSL je s*ao koliko ja znam...

@BeLaY - i za tebe vazi ovaj gore odgovor :D NEces vjerovati, ali otkako sam iskljucio onu veliku antenu i prikljucio onaj "klipać" crni :D :D net mi cak bolje radi....

@ Sehro - Mozes li napisati pakete i cijene ako znas?
[/quote]

Evo:

Korisnicki paketi za kucne korisnike (fizicka lica):

1. HOME 128/64 kbps - 20,00 KM/mjesec
2. HOME 256/128 kbps - 30,00 KM/mjesec
3. HOME 384/128 kbps - 40,00 KM/mjesec
4. HOME 512/256 kbps - 60,00 KM/mjesec

Nek su ne znam ti ni ja kako dobro,od mene im HVALA

[quote name='adoslay3r' date='11 August 2009 - 01:47 ' timestamp='1249948052' post='335654']
joj ebacu im sve...koji su to lopovi,meni net neradi ovih danan nikako:S
[/quote]
de probaj platiti.....

[quote name='BeLaY' date='09 March 2010 - 01:27 ' timestamp='1268094436' post='364434']
de probaj platiti.....
[/quote]

de ti probaj nepametovati...

Meni net danas nije radio od 10 do 12:30, bas kad trebam napisati koju vijest na cazinetu

[quote name='omg-It's-BaroN' date='09 March 2010 - 14:44 ' timestamp='1268138672' post='364494']
de ti probaj nepametovati...

[/quote]
jel sam ja mozda tebe Quote

Nisi, ali jesam ja tebe...

Pogledaj njegov datum. Ja sam mu svjedok da tih dana net nije nikako htio. Otvara google po 20 minuta.

Pokusaj malo da ne budes njihova loptica... kao da te mole da ih hvalis :S

ne hvale covjece vidis da sam od 6 ujutro do 2-3 navece online koristeci mrezu.....

Ne vidim ja to... ako si ti toliko online, ne znaci da meni i Adi tako net dobro radi

majku vam vasu, znam da citate ovo, internet je nula ko i vi... svakih 10 minuta me diskonektuje... daobgda vam diskonektovalo te nesposobne radnike....

Sto vam ja jos jednom platim internet, poserite me
  • Upvote 2

[quote name='omg-It's-BaroN' date='10 March 2010 - 18:48 ' timestamp='1268239687' post='364662']
majku vam vasu, znam da citate ovo, internet je nula ko i vi... svakih 10 minuta me diskonektuje... daobgda vam diskonektovalo te nesposobne radnike....

[/quote]

Ja davno rekao"e sad je dosta" i sad milina

I vi sto citate, mogli ste makar na stranici ostaviti mail na koji vas se moze kontaktirati. Cini se kako ni to nije moguce.

Hem sto vam ne valja internet, hem sto ne valja stranica koja je puna pravopisnih gresaka, hem sto vasa sretna zajednica korisnicima ne izlazi u susret.. Kad se god zovne cyber i pita se za internet, oni od toga ne znaju nista i nicije brojeve ne znaju... ODJEDNOM!

Dajte taj mail na koji vas se moze kontaktirati

@ hacy - nisam ja bio u poziciji da to kazem, al sad sam stvarno rekao.. ako se ne popravi i ako ovako nastavi srati ja im vise ne placam pa makar cekao adsl 20 sedmica da ga prikopcaju

[quote name='omg-It's-BaroN' date='10 March 2010 - 18:48 ' timestamp='1268239687' post='364662']

[/quote]

:(

[quote name='Skrgan' date='10 March 2010 - 22:59 ' timestamp='1268254791' post='364699']
:(
[/quote]

vracam se na njihov net cekam da mi dodju prikopcati jer sam se uvjerio da je net u zadnje vrijeme savrsen komsije ga koriste i radi kao lud brzina je dobra a najvaznije nema limita to me je ubilo a pojeftinilki su pakete i prikljucak
[b]
HOME/FLAT paketi[/b]

1. HOME 300/100 kbps 20KM/mjesec
2. HOME 400/100 kbps 30KM/mjesec
3. HOME 500/100 kbps 40KM/mjesec
4. HOME 600/200 kbps 60KM/mjesec

S ovim net-om sam imala belaja samo takvog u sedmici bar dan nije radio, a kad je radio nije radio kako treba...nije mi se dalo surfati i prije dva mjeseca gospoda dodju promjene komplet opremu, dakle sve od antene do kabla...i sad radi kao "doksa"[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] s tim da TV je prikopcan, kompijuter i plus jedan ili dva laptopa.... i bez ogranicenja...milina....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='Angel of Death' date='13 October 2010 - 20:31 ' timestamp='1286998302' post='400988']
Obrisali mi post jer sam napisao da BH TELECOM DRZI MONOPOL , koji modovi :D .
[/quote]

mislis ovaj

[quote name='Angel of Death' date='12 October 2010 - 18:43 ' timestamp='1286905404' post='400850']
Ista stvar sa mnom , nije los u zadnje vrijeme makar cu skidati koliko hocu . BH Telecom poserem vam se na monopol :D .
[/quote]

da manje floodas mozda bi znao dje sta napises, tema je tamo kao i tvoj post koji ne pije vode kao ni inace, hehehe
  • Upvote 1

[quote name='Amren' date='13 October 2010 - 19:23 ' timestamp='1286994211' post='400984']
S ovim net-om sam imala belaja samo takvog u sedmici bar dan nije radio, a kad je radio nije radio kako treba...nije mi se dalo surfati i prije dva mjeseca gospoda dodju promjene komplet opremu, dakle sve od antene do kabla...i sad radi kao "doksa"[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] s tim da TV je prikopcan, kompijuter i plus jedan ili dva laptopa.... i bez ogranicenja...milina....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

To sam i ja ovdje pisao samo su me @Virus i @Belay uvjeravali da LAZEM :P

Znaci ili pise neki error ili ne moze nikako otvarati stranice, a sto kazes, kad pocne raditi vec su belaji nastali ili kod downloada ili kod otvaranja stranica. A i prije nekoliko sam na ovoj temi napisao da je poceo raditi perfektno, bas onda kada sam ja prijavio Moja TV.

[img]http://www.speedtest.net/result/1060203991.png[/img]

pa vi hulite koliko vam volja ;) mre

Ili jednostavno prikljucis ADSL i budes svoj covjek :)
  • Upvote 1

[quote name='BaroN' timestamp='1268239687' post='364662']

[/quote]
hahahahah, fakat sam se dobro nasmij'o

+

• Upvote 1

[quote name='BaroN' timestamp='1291681276' post='410095']
Ili jednostavno prikljucis ADSL i budes svoj covjek :)
[/quote]

pa svaki put kad ode
  • Upvote 1

Kako god, bh telekom je najskuplja i najlosija mreza na svijetu, RS ima 10x bolji internet od federacija, a i jeftinije imaju,
;) Mreza usk-a radi, i internet je dobar, nemam se sa cim potuziti, koristim ga 2 i po godine, i ne bi nikad mjenjo za ADSL ovaj od bhmobila, to je sranje
A posto je narod nije nesto bash sa parama, i tu mreza uska ima veliku prednost, jer nemoras redovno placati net, neg kad imas pare
A ti nato, tebi samo dragi Bog moze pomoci, vishe niko, idi popi sta na oko :)))))

[quote name='udo' timestamp='1291674804' post='410083']
[img]http://www.speedtest.net/result/1060203991.png[/img]

pa vi hulite koliko vam volja ;) mre
  • Upvote 1

Mene su cojece znali naljutiti to je nenormalno. Al ide, pici, ne mogu se pozaliti da je kao prije. Nije, majke mi moje, htjelo danima normalno raditi. Sad sam ocekivao prekide zbog ovog snijega, vjetra i to, ali rijetko kad. Neki dan mi je oko 12 prekinulo, nije me diskonektovalo sto nisam platio, nego jednostavno otvara facebook po 5 minuta, al i to rijetko.

Kako sam onu veliku antenu bacio i stavio onu malu crnu u komp :D goni ko ludo. Sad prekida ima samo kad nestane struje gore kod odasiljaca :D

Jedan dan oni iz BH Telecoma nakon tri mjeseca i par sedmica pozvonise na vrata dosli prikljuciti, stari neda aaaaaaaaaaaaa koja bi to bila uzivancija sa Moja TV. Ne prestaje raditi, nemas limita a goni posteno.

Al valja i ovih 32kb downloada, al je mana sto nekima prestaje raditi

@_rock - pije se i na oci, samo ne pomaze :D

u mene kolega ima paket USK Mreza 1 mbit i neku noc sam bash radio na tom netu, ne mogu reci da je brz pored mog adsla na 4 mbit-a ali za 1mbit je dobro jer ostvariva download do 130 kbit/s, samo treba kupiti opremu na 5 ghz i valjda radi fantasticno, o pouzdanosti josh neznam ali po tom kolegi koji ujedno i vozi sa nama mogu reci da stalno ima net, posto vozi sa nama na serveru te nikad se nije desilo da je izostao zbog neta, nekad mu bude ping malo veci ali brzo se stabilizuje, Dani me prebija da predjem na Mrezin net pa reko sam da cu testirati, tad cu vam moci ponuditi vise informacija, za sad je ADSL majka ali brete ovaj limiti i cijena im je fuj, pa tako hitam na bilo sta drugo povoljnije i da je koliko toliko stabilno!!!