Jump to content

Recommended Posts

Samo mi nemojte mrezu USK-a hvaliti nemojte

Juce tj.03.03.'09.MREZA USK-a bila za svaku pohvalu,e kako ce biti danas vidjet cemoooo

i ja cujem da se polako poravljaju,a svida mi se ovo sto su na svojoj stranici poceli objavljivat kad je kvar ne kao prije pokvareno nesto a nigdje nikvog objasnjenja.

Danas opet katasrofa,taman kad ih pohvalim oni se pokvare za 200 %

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='314674' date='28.02.2009, 20:00']De mjesec dana na adsl- se prebaci pa cu te pitati, al budi objektivan.... :D

Ja bi tuzio ko bi mi to donio kuci :D[/quote]

E moj dosto ja adsl nebi htjeo ni mjesec dana kamoli 2 to je sranje a onaj flat paket im je skup ako me kuzis,a meni se mreza usk svidja, a ako budu losi ima ZONA BA pa da a ADSL je za mene sranje to nebi nikad

A da kazem bilc.net je isto tu kriv puno. Nekad je to bila predobra kompanija ,ali sef je poceo srati ,dao je otkaz ljudima koji su znali sto ih je morao normalno placati, a sad je nasao neke skolarce kojima pase i do ispod 500KM placa e tako ti je to.

[quote name='_rock' post='315612' date='05.03.2009, 20:07']E moj dosto ja adsl nebi htjeo ni mjesec dana kamoli 2 to je sranje a onaj flat paket im je skup ako me kuzis,a meni se mreza usk svidja, a ako budu losi ima ZONA BA pa da a ADSL je za mene sranje to nebi nikad[/quote]

Nista ti od toga neznas,ja ADSL imam u firmi sigurno 4 godine i prezadovoljan sam,a imam kod kuce USK-a mrezu i u 30 dana sam 5 dana zadovoljan uslugom

[quote name='_rock' post='315612' date='05.03.2009, 20:07']E moj dosto ja adsl nebi htjeo ni mjesec dana kamoli 2 to je sranje a onaj flat paket im je skup ako me kuzis,a meni se mreza usk svidja, a ako budu losi ima ZONA BA pa da a ADSL je za mene sranje to nebi nikad[/quote]

hehe
moj sinko sjeti se oni dana kad zagrmi i nestane nam net ti zoves mene ja tebe i tako pa nema neta na nekoliko dana pa uzasno spor svasta je bilo,a ja sa ADSL nikad nikakvi problema nemoram strahovati kad uplaim pc imal konekcije i hocul moci otvoriti nesto,nebi ja otiso sa mreze da je bila tako dobra..

[quote name='FEKS' post='315625' date='05.03.2009, 19:39']hehe
moj sinko sjeti se oni dana kad zagrmi i nestane nam net ti zoves mene ja tebe i tako pa nema neta na nekoliko dana pa uzasno spor svasta je bilo,a ja sa ADSL nikad nikakvi problema nemoram strahovati kad uplaim pc imal konekcije i hocul moci otvoriti nesto,nebi ja otiso sa mreze da je bila tako dobra..[/quote]

Pa da al ev sad je bolje i kazem ja i prije sam govorio ja ADSL nikad necu

[quote name='hacy' post='315622' date='05.03.2009, 19:31']Nista ti od toga neznas,ja ADSL imam u firmi sigurno 4 godine i prezadovoljan sam,a imam kod kuce USK-a mrezu i u 30 dana sam 5 dana zadovoljan uslugom[/quote]

Ma ja imas u firmi i boli te cosak hocel ko uci na tvoj acc i nabijati racun itd:D

[quote name='hacy' post='315622' date='05.03.2009, 19:31']Nista ti od toga neznas,ja ADSL imam u firmi sigurno 4 godine i prezadovoljan sam,a imam kod kuce USK-a mrezu i u 30 dana sam 5 dana zadovoljan uslugom[/quote]

Ma ja imas u firmi i boli te cosak hocel ko uci na tvoj acc i nabijati racun itd:D

Meni da dodje 50KM ja sam osto najmanje mjesec dana bez neta. A da mi dodje 100km 3-4mjeseca sam bez neta pa da. A meni cesto napadne da nesto skidam i ja to moram skinuti. Katkad skidam i do 30gb mjesecno.A to bi na adsl doslo jednu 300KM :D

[quote name='_rock' post='315654' date='05.03.2009, 22:01']Ma ja imas u firmi i boli te cosak hocel ko uci na tvoj acc i nabijati racun itd:D[/quote]

Jos nikad nismo premasili dozvoljeni limit,nit je kad ko usao na nas acc

[quote name='hacy' post='315662' date='05.03.2009, 21:21']Jos nikad nismo premasili dozvoljeni limit,nit je kad ko usao na nas acc[/quote]

Pa et dobro za vas al je se ne budem upusto u to

[quote name='_rock' post='315686' date='06.03.2009, 00:00']Pa et dobro za vas al je se ne budem upusto u to[/quote]

heheheh,ja samo cekam da mi inst. ADSL kod kuce,a znam se ja kontrolisati u racunima :)

[quote name='hacy' post='315736' date='06.03.2009, 07:06']heheheh,ja samo cekam da mi inst. ADSL kod kuce,a znam se ja kontrolisati u racunima :)[/quote]

Pa et drug sretno ti bilo :D

neznam dečki al ja nemam nikakve primjedbe na mre

[quote name='udo' post='317392' date='12.03.2009, 21:26']neznam dečki al ja nemam nikakve primjedbe na mre

ja sam danas koristio mrezin internet sat vremena.... i ne znam za mene je perfektno ono, nije materem da falim ali da znam da bi nako radilo kod mene adsl bi bio proslost...

[quote name='BeLaY' post='317430' date='12.03.2009, 22:27']ja sam danas koristio mrezin internet sat vremena.... i ne znam za mene je perfektno ono, nije materem da falim ali da znam da bi nako radilo kod mene adsl bi bio proslost...[/quote]

Ma za tebe je buraz dial up i onaj UNSKI BISER 2L haha

ovih dana bas *ebe...pa nece msn da mi otvori:S..moram koristiti staru verziju msna( onaj bez slike,bez iceg xD ) samo zato sto ne zahtijeva jaku konekciju....google otvara po30sec :S mreza sucks :rolleyes:

pa postoje pocetkom mjeseca mreza konacno postavila svoju opremu na gomili novi stub i prenosne antene mislim da je sad conekcija super a i brzina se boboljsala a i cjenesu fala primjerne, bijosam na ads-lu 5 i riknosam davan ne govorim koliko mukamije i kad pomislim ... sad opet koristim mrezu i za ovi 40km i vise nego zadovoljan i nikome ne pita koliko mb trosim .. na adsl mije i 40 bilo malloo a cehhh majkosi mila .. ovako veceras mreza kzaeee--......[img]http://www.speedtest.net/result/524675046.png[/img]

[quote name='adoslay3r' date='11 August 2009 - 01:47 ' timestamp='1249948052' post='335654']
joj ebacu im sve...koji su to lopovi,meni net neradi ovih danan nikako:S
[/quote]

Meni isto neradi ovih dana net.,ja sam kontao da ih tuzim

moj kolega je nazvao ispsovao im nema sta nije i reko im da ce ih tuziti , i pitao sto ne radi oni samo poklopili