Jump to content

Recommended Posts

nista, ping je jos gori nego sto je nekad bio, download malo bolji.
ja isto silazim sa mrezeUSK dok istekne uplata ,znaci jos 5-6 dana i uplacivam zona.ba wireless 10G paket 768/256 Kb/s brzina.

[quote name='virtualx' post='307587' date='30.01.2009, 17:58']nista, ping je jos gori nego sto je nekad bio, download malo bolji.
ja isto silazim sa mrezeUSK dok istekne uplata ,znaci jos 5-6 dana i uplacivam zona.ba wireless 10G paket 768/256 Kb/s brzina.[/quote]

vidim i ti si izgubio strpljenje ja sam tako godinu dana zivio u nadi pobljsat ce se sta ali nista od toga.

[quote name='FEKS' post='307588' date='30.01.2009, 17:10']vidim i ti si izgubio strpljenje ja sam tako godinu dana zivio u nadi pobljsat ce se sta ali nista od toga.[/quote]

Gledam, citam, ne virujem svojim ocima. Prokleti ste braco nasa. Sramota, blatite svoje komsije i prijatelje. Hvalite 'one' iz Bjeljine samo zato sto nisu domaci. Ja sam bio korisnik par miseci dok mi nije doso adsl a uzo sam ga jer je moj zahtjev bio par godina u posti a oni samo upali jedan dan kazu mi dosli.
Sa obzirom koliko smo mi obrazovani da koristimo nase kompijutore, mreza je nama ponudila vise nego smo mi spremni konzumirati. Moj komsija narucio mrezu da dodju prikljuciti internet, kad su dosli momci a on nema nikako kompjutera u kuci.
Vjerujem da je vas ovdje 80% koji ste slicni ovom.
Kad smo kod problema, odem ja u mrezu jer nekako mi sporo za 20 maraka, kad su mi ljudi izvukli listu sta sam ja prometa napravijo za misec dana, ja se izvrno. preko 15 giga za misec dana. a ja reko kako onda drugi, kazu da sam ja mala baja za druge, ljudi skidaju i do 100 giga mjesecno a placaju 30 marki.
ruzno je ovo sto pisete vako. evo ja doso u internet kafic, kazu da je ovo mrezni internet i evo radi.
ja sam svatijo u cemu je razlika kod ovi sto nam nude internet, u mrezi kad imas problem imas kome se i obratiti a ostali te ne j*** ni 2 posto. nebi imo nista protiv jope preci na mrezu. ako i ne predjem, fala ljudima sto su mi pruzili bolje od telefonskog sranja. ipak su to nasi ljudi, neka rade momci. (sta ste vi u zivotu napravili)

halal vam masanca, bojim se da su ovo velkacki znaci sudnjeg dana.

[quote name='Kadija' post='308806' date='03.02.2009, 14:52']Gledam, citam, ne virujem svojim ocima. Prokleti ste braco nasa. Sramota, blatite svoje komsije i prijatelje. Hvalite 'one' iz Bjeljine samo zato sto nisu domaci. Ja sam bio korisnik par miseci dok mi nije doso adsl a uzo sam ga jer je moj zahtjev bio par godina u posti a oni samo upali jedan dan kazu mi dosli.
Sa obzirom koliko smo mi obrazovani da koristimo nase kompijutore, mreza je nama ponudila vise nego smo mi spremni konzumirati. Moj komsija narucio mrezu da dodju prikljuciti internet, kad su dosli momci a on nema nikako kompjutera u kuci.
Vjerujem da je vas ovdje 80% koji ste slicni ovom.
Kad smo kod problema, odem ja u mrezu jer nekako mi sporo za 20 maraka, kad su mi ljudi izvukli listu sta sam ja prometa napravijo za misec dana, ja se izvrno. preko 15 giga za misec dana. a ja reko kako onda drugi, kazu da sam ja mala baja za druge, ljudi skidaju i do 100 giga mjesecno a placaju 30 marki.
ruzno je ovo sto pisete vako. evo ja doso u internet kafic, kazu da je ovo mrezni internet i evo radi.
ja sam svatijo u cemu je razlika kod ovi sto nam nude internet, u mrezi kad imas problem imas kome se i obratiti a ostali te ne j*** ni 2 posto. nebi imo nista protiv jope preci na mrezu. ako i ne predjem, fala ljudima sto su mi pruzili bolje od telefonskog sranja. ipak su to nasi ljudi, neka rade momci. (sta ste vi u zivotu napravili)

halal vam masanca, bojim se da su ovo velkacki znaci sudnjeg dana.[/quote]

hah sta napisa a osta ziv :)
heh nemas ti pojma kakvi sam ja sve problema imao sa mrezom jos ih nazovem lijepo im kazem a oni meni ljuto jesmol mi krivi hah pa koje drugi nedrzi moj caca mrezu.usk ma neka oni idalje rade i nek im je sa srecom ja kazem ono sto jes i stojim iza toga,a so se tice stabilnosti konekcije necu o tome da pricam i ja znam da su to nasi ljudi ali da im placam nesto a nedobijam nazad ono sto mi pripada nema smisla..

ma nek rade ljudi , samo od mene vise ni feninga nece dobiti.
uplata istice za 3 dana ,ode ja na zonu .

[quote name='FEKS' post='308809' date='03.02.2009, 14:11']hah sta napisa a osta ziv :)
heh nemas ti pojma kakvi sam ja sve problema imao sa mrezom jos ih nazovem lijepo im kazem a oni meni ljuto jesmol mi krivi hah pa koje drugi nedrzi moj caca mrezu.usk ma neka oni idalje rade i nek im je sa srecom ja kazem ono sto jes i stojim iza toga,a so se tice stabilnosti konekcije necu o tome da pricam i ja znam da su to nasi ljudi ali da im placam nesto a nedobijam nazad ono sto mi pripada nema smisla..[/quote]

to je neki njihov mogo bi se kladiti xD - ko je njih jos pofalio ja ne znam :rofl: sta se sve meni desavalo vi ni ne znate xD

[quote name='virtualx' post='308810' date='03.02.2009, 14:19']ma nek rade ljudi , samo od mene vise ni feninga nece dobiti.
uplata istice za 3 dana ,[b]ode ja na zonu [/b].[/quote]

samo naprijed :lol:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='308867' date='03.02.2009, 18:13']to je neki njihov mogo bi se kladiti xD - ko je njih jos pofalio ja ne znam :rofl: sta se sve meni desavalo vi ni ne znate xD

samo naprijed :lol:[/quote]

hah znam ja jer sam i ja to prozivio...
svaka njima cast nek dobro posluju ali bez mene.

moj jaran ima mjesec dana ceka da mu dodju i prikopcaju net , e tu su brezobrazni skroz....

Ja samo znam da je Mreža imala priliku da ponudi kvalitetnu uslugu, ali nisu bili dorasli tom zadatku. Sitničarenje i proširevanje broja klijenata bez dodatnih ulaganja. Servis i ljubaznost dovoljan dva. Nekoliko puta sam se uključivala u nadi da će menadžment firme shvatiti naše poruke, ali nije bilo ništa.Na žalost. Na kraju mogu samo reći,mislim iznijeti svoje mišljenje. Mreža je završila na prostoru USK-a,definitivno.

Mene fakat interesuje sta kazu korisnici koji primaju signal sa gomile.Skokovi u shit bar po pisanju nekih ali ja znam i jednog koji link sa skokova lijepo iskoristi tako da fakat ne znam sta je sa ostalim korisnicima.Par vas na forumu ima problema i ne moze se po tome bas zakljuciti kakvo je stanje opcenito i da li je netko zavrsio ili nije.

Meni evo jos mreza radi kako treba, mogu skidati normlano, mogu gledat video na netu nisam jos pokusao igrati cod-a preko ovog linka ali bojim se da cu morati i to d uradim zbog testa.

PS. Vidio sam jucer jednog momka kod zgrade Cybera kako nosa antenu i nesto psuje :) :)

Istina je ,pokvario im se net zadnji mjesec-dva :D

a ne da se ni meni vise ovako,pa cu i ja na adsl ali mozda zadrzim i ovaj pa nek skida poslje 12 :D

[quote name='eXorcist' post='309868' date='06.02.2009, 15:05']Istina je ,pokvario im se net zadnji mjesec-dva :D

a ne da se ni meni vise ovako,pa cu i ja na adsl ali mozda zadrzim i ovaj pa nek skida poslje 12 :D[/quote]

mo

Ja sam jucer imao priliku... da radim na tom netu.. sat i pol... i vjerujte pozelio sam da vise se nikad ne susretnem s tim netom... Dial_up je spor.. ali bar konstantan... a to je samo mucenje... i gore od Dial_up-a ... bezze bacate pare..

ja danas uplatio zonu 256/128 flat rate, mrezaUSK sutra istice uplata hvala bogu da ih se rijesim.
na zoni mogu igrati cod2 na bihnetu ,ping normalniji .

[quote name='virtualx' post='309918' date='06.02.2009, 19:32']ja danas uplatio zonu 256/128 flat rate, mrezaUSK sutra istice uplata hvala bogu da ih se rijesim.
na zoni mogu igrati cod2 na bihnetu ,ping normalniji .[/quote]

Bio sam na zoni proje adsl-a.. i dosta su bolji od mrezeUSK... u mene je pink bio 50-70.. ako nema nekih vecih zagusenja .. ali to se nije cesto desavalo. Download ti je ogranicen na 30 kb/sec tako da neces ni moci imati mnogo downloada.. u mene rekord 5 Gb :) Mislim da su se rasteretili uvodjenjem novih lokacija adsl-a tako da bi to sad trebao biti solidan net, ali jos kilometrima ispod adsl-a, ali sto bi rekli: do boljeg.. :)

evo bas sad sam iscitavao ping na bihnetov cod2 server 195.222.33.245

ping se krece od 30-60 ma ljepota :)

[quote name='virtualx' post='309997' date='07.02.2009, 01:46']evo bas sad sam iscitavao ping na bihnetov cod2 server 195.222.33.245

ping se krece od 30-60 ma ljepota :)[/quote]

heh eto uzivaj sad nemoj se nervirati kao na serveru od MREZE :)

[quote name='FEKS' post='310018' date='07.02.2009, 02:53']heh eto uzivaj sad nemoj se nervirati kao na serveru od MREZE :)[/quote]

na mreziUSK jedino ping valja na njihovom serveru ,a na ostalima je oko 200 ping :D
na zoni ping prema bih serverima super.
trenutno sam na mrezaUSK jos jer antenu nisam ustimao za zonu, sutra kad usmjerim na zonu ima da pichi konekcija.

..taman kad ih mislim da pohvalim a ono neki problemi, ali sve u svemu zadovoljan s uslugom, u zadnja dva mjeseca nisam imao nikakvih problema....od jucer nesto koci..ali popravice oni to...nebih drugacije ni odmorio. :) .

..ja sam njima zahvalan sto su me spasili muke i patnje, jer sam gotovo tri godine bio na dial-up vezi....gluho bilo :( .....druga dobra stvar koju su oni vjerujem omogućili jest ta

Ma ja nikad nisam trebao Lexaurin,al od kako imam mrezu USK-a,ah dobro dodje bogami.