Jump to content

Recommended Posts

To je bas zanimljivo sto vi pricate,posto ja ovdje u cHoralici nemam nikakvi problema... nekad zna nestati net na 1-2h ali sve je uredu :D

ev online sam 3 dana i jos nijednom nije pukla konekcija :rofl:

kod mene isto radi ok,jedino zamjerka na skakanje pinga , malo je tesko online igrati cod2 tako :D
valjda ce uskoro biti interni game serveri na mreziUSK

[quote name='eXorcist' post='250393' date='Jul 30 2008, 00:47']To je bas zanimljivo sto vi pricate,posto ja ovdje u cHoralici nemam nikakvi problema... nekad zna nestati net na 1-2h ali sve je uredu :D

ev online sam 3 dana i jos nijednom nije pukla konekcija :rofl:[/quote]

eto napokon se neko javi ko nema nikakvih problema s mre Edited by udo

[quote name='udo' post='250746' date='Aug 1 2008, 00:58']eto napokon se neko javi ko nema nikakvih problema s mrežom,,,tako je druže eXorcist i kod mene,,šljaka mreža ko luda,,,
rijetko da se desi neki prekid i to je sat vremena vrh

download 50-60 kB/s otprilike
i ide ko metak,,,bil ko kupio pravi comp :D :D

[url="http://www.speedtest.net"][img]http://www.speedtest.net/result/303271384.png[/img][/url]

ovo meni više neg dobro, kad samo pomislim na Dial-up, sledi mi se krv u venama :D[/quote]

jarane po ovom tvom sto si izmijerio na speed.net nemoguce da skida od 50-60kbps.

kod mene evo MREZA npokon radi kako treba,samo da ovako ostane.kad ce kod nji ovi paket pojeftinit? :) :) :) Edited by TITO

[quote name='TITO' post='250797' date='Aug 1 2008, 11:28']jarane po ovom tvom sto si izmijerio na speed.net nemoguce da skida od 50-60kbps.

kod mene evo MREZA npokon radi kako treba,samo da ovako ostane.kad ce kod nji ovi paket pojeftinit? :) :) :)[/quote]

I ja kazem da to dodje odprilike 20-30kb

[attachment=1675:top_speed.JPG]

neću ni

ja se zalim preko msn-a ekipi iz alpha compa koji su zastupnici mrezeUSK
ali vecina problema bude na vezi gomila-prijedor, tako da nemaju tu sta uraditi.
samo ukucajte tracert www.google.ba i vidicete gdje koci konekcija,gdje je velik ping.

kod mene radi dobro konekcija sada.

hocel oni ikad napraviti kvalitetnu web stranicu ovu sad sto imaju ni dijeca vise nece da gledaju,cyber comp vec 3 sedmice postavlja stranicu na net hehe,nek malo pogledaju stranicu konkurenata (it computers,zona.ba itd itd)

ja sutra ode uplatiti zonu, vraticu se opet na zona.ba wireless zato sto je veza stabilnija ping je bolji za online igranje.
zakidaju trecinu brzine ali sta mogu, makar ce moci cod2 online bolje.

[quote name='virtualx' post='251086' date='Aug 4 2008, 04:37']ja sutra ode uplatiti zonu, vraticu se opet na zona.ba wireless zato sto je veza stabilnija ping je bolji za online igranje.
zakidaju trecinu brzine ali sta mogu, makar ce moci cod2 online bolje.[/quote]

nemoj jarane nazad na ZONU pokajat ces se ma mreza je BOLJa a ja bez problema igram COD 2 PING NEPRELAZI 79ms

[quote name='TITO' post='251103' date='Aug 4 2008, 12:42']nemoj jarane nazad na ZONU pokajat ces se ma mreza je BOLJa a ja bez problema igram COD 2 PING NEPRELAZI 79ms[/quote]

Samo idi tamo gdje je bolje. Pa nevjeroatno ej modem 56k radi brze. Pa da se mi je docepat toga sefa te mreze-usk.Ako god cita ovo iz MREZE-USK, znajte da ce ova tema jos privuci naroda i odvratiti od vase ponude interneta.

[quote name='sinan_sakic' post='251325' date='Aug 5 2008, 17:17']Samo idi tamo gdje je bolje. Pa nevjeroatno ej modem 56k radi brze. Pa da se mi je docepat toga sefa te mreze-usk.Ako god cita ovo iz MREZE-USK, znajte da ce ova tema jos privuci naroda i odvratiti od vase ponude interneta.[/quote]

neznam jarane u cemu ti je problem ali znam da umene u zadnje vrijeme net radi stabilno i da nikad nepuca konekcija a kad sam ga samo prikopco bio je zivo sranje.sad vuce 36kbps a imam paket 256/128. :)

mrezaUSK i Zona su skoro isti kad se uporedi jer imaju nedostatke svaki svoj.

kod mreze usk download ide stalno onom brzinom koju ste uzeli.
ja sam imao 256/128 ,download ide stalno 30KB/S
ali zato ima problema kod igranja cod2 ,ping skace ,kratkotrajno.
i kod mrezeUSK mozete se kaciti na koju god hocete baznu

kod zone download zakidaju za trecinu ako imate flat rate paket.
ja imam 256/128 flat na zoni , download krene 30KB/S ide tako 5 minuta i onda opane na 20KB/S i nastavi tako.
ali zato je ping bolji u cod2 ,nema skakanja kao kod mrezeUSK
ko zone se mozete kaciti samo na jednu baznu stanicu na koju se prijavite .
mozete i na sve ali traze 9KM za tu opciju (ovo stvarno nekontam)

za primjer bihnet cod2 server tdm ili ctf
na mreziUSK ping mi je bio 80-100 i stalno imam crvene skokove na lagometru , skoci kratkotrajno ping .
na zoni ping je 60-70 i nema tog skakanja naglog . Edited by virtualx

[quote name='FEKS' post='251497' date='Aug 6 2008, 23:11']DAJ ljudi pomagajte jeli i kod vas internet opet nemoze meda u mene sporo kao dial up otvara stranice :([/quote]

Da je to barem dial up 56k neg otvara ko u 28k. Druze TITO izgleda ti se je samo pricinilo da vuce 36kb :) nije to nista.Mozda mjesecno jednom da radi kako treba a ostale dane ili neradi, ili otvara 3 dana stranicu i na kraju dodje do time out.

Odlicno je nedavno radio , bio sam konektovan cak 16 h ( ostao comp :D ) ad evo zadnjih dana poce oopet da zahebava ... ping mi je dobar ... stranice mi otvara kako tako .. al pocinje srati sa onim kad se konektuje ali nista ne radi .. nemoze nista otvarat - jednostavno internet ne radi .. danas mi je 3 puta pukla konekcija ... AriLive TurboG Wireless

na mreziUsk cesto imaju te nekakve radove, cesto nestaje konekcija.
ja sam se vratio na zonu ,bar je ping bolji i veza stabilnija ,rijetko kad imaju probleme sa tim nestajanjem veze.