Jump to content

Recommended Posts

[quote name='virtualx' post='297501' date='01.01.2009, 20:41']nesto kod mene nije uredu sa konekcijom i to dobro.
[b]citav dan javlja mi ip conflict kad se nakacim.[/b]
mijenjao sam ip od mrezne upisivao rucno , probavao na automtski ,nece nikako
stalno javlja ip conflict.
jedva se konektujem i brzina prelosa, ping na baznu 4000.
i sto je jos gore pokazuje mi protok 300Kb/s sa bazne a uopste nisam logiran na net i na mrezuUSK.

ovo bas nekontam u cemu je problem.

probao sam windows instalirati ponovo na drugu particiju jer sam mislio da je virus ,trojan ili nesto deseto, ali opet isto se desava ip conflict.
pojma nemam sta bi moglo biti.[/quote]

to je i u mene - znaci nije do tebe nego do njih... jel ti internet cijeli dan radio ? ... meni do 17 h dokad sam i pokusavao nije radio..

uvijek neki drugi error, svaka nova konekcija drukciji error :D fkt su se sjebali i sad bas kad trebaju da im net dobro radi jer ce ih adsl unistiti oni ovako :D ja znam da ga vise koristiti necu pa makar nemao nikakav... do 18-og kad se treba platiti ako bude radio ja cu biti na njemu - a poslije toga tschus ;)

[quote name='TequilA' post='297513' date='01.01.2009, 21:28'][b]Jel Vas neko tjera da koristite Mrezu - usk [/b]? Ne! Ono sto ste trazili dobili ste..[/quote]

DA - stari :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='297537' date='01.01.2009, 23:58']DA - stari :D[/quote]
ahahahha..to su tvoji rodjaciii..hahaha..

ako bihnet uvede pakete sa vecim limitom ili ako pojeftini 9G prelazim na adsl .
a bice sigurno kod njih promjena sto se tice konekcije.

[quote name='FEKS' post='298118' date='04.01.2009, 01:54']prodo sam opremu od wirelesa i nista me vise neveze za mrezu :)[/quote]
lucky *ebo zilku

opet se vraca na staro :D kad ce 18 da se gasi :D ... nula internet fkt sam i forum otvarao i po 2 min

[quote name='omg-It's-BaroN' post='298339' date='04.01.2009, 20:24']opet se vraca na staro :D kad ce 18 da se gasi :D ... nula internet fkt sam i forum otvarao i po 2 min[/quote]

uzmi sebi paket 256 30KM i budi rahat..

mani se toga 128 20 KM :lol:

belaj je sto je bilo isto pa se preslo na ovaj :D :lol: al sad ce se na adsl aBd

ja ne znam zasto kukate , al ja nikvi problema nemam... sigurno jer mi je centrala blizu :lol:

[quote name='Virus' post='298381' date='04.01.2009, 20:11']ja ne znam zasto kukate , al ja nikvi problema nemam... sigurno jer mi je centrala blizu :lol:[/quote]

Ovo je taj jedan od 50 korisnika sretnih :D

[quote name='Virus' post='298381' date='04.01.2009, 20:11']ja ne znam zasto kukate , al ja nikvi problema nemam... sigurno jer mi je centrala blizu :lol:[/quote]

:D

ja ne znam jesil upucen u to , al ovih dana se radilo na poboljsanju mreze... morao si dobiti obavijest o tome putem mail-a

[quote name='omg-It's-BaroN' post='298416' date='04.01.2009, 22:37']ne citam mail sporo prima :rofl:[/quote]

sigurno zbog paketa koji koristis :lol:

evo ja sad imam adsl i wireles do 24 jer je platit moram reci okacite vi njihove radove macku o rep to je sve jadno nisam znao sta je dobar net dok nisam dobio adsl oni kao uvijek radi a nikad nikakvi rezultata,snijeg na anteni treba ici otresti hahah.
bijezite od toga sto dalje.

@[b]Virus ja sam ti imao paket od 60km ali radio je gore nego onaj od 20km,sad ovaj mijesec sam uplatio od 30 izgleda da je ovo zadnje placanje.[/b]

ako imate problema sa net-om onda dzabe se ovdje zalite , zalite se njima ..

[url="http://www.mreza-usk.ba/index.php"]http://www.mreza-usk.ba/index.php[/url]

pa pisite im sta vas sve muci.. :)

[quote name='TITO' post='298553' date='05.01.2009, 12:33']evo ja sad imam adsl i wireles do 24 jer je platit moram reci okacite vi njihove radove macku o rep to je sve jadno nisam znao sta je dobar net dok nisam dobio adsl oni kao uvijek radi a nikad nikakvi rezultata,snijeg na anteni treba ici otresti hahah.
bijezite od toga sto dalje.

@[b]Virus ja sam ti imao paket od 60km ali radio je gore nego onaj od 20km,sad ovaj mijesec sam uplatio od 30 izgleda da je ovo zadnje placanje.[/b][/quote]
Ja imam obje konekcije i vjerujte mi ADSL je radi uzitka i brzine rada a mreza radi DOWNLOAD-a jer 9G mi jednostavno nije dovoljan.Ko moze zadrzati oboje bolje ce proci nego samo sa adsl-om.

[quote name='Virus' post='298556' date='05.01.2009, 12:50']ako imate problema sa net-om onda dzabe se ovdje zalite , zalite se njima ..

[url="http://www.mreza-usk.ba/index.php"]http://www.mreza-usk.ba/index.php[/url]

pa pisite im sta vas sve muci.. :)[/quote]

kome da se zale ? niko ne sljivi ni 2% to sto se pise... samim izgledom te stranice su zeljeli pokazati da su jedan "happy community" .. <_<

s obzirom da se dosta razumijes u web dizajn, :lol: toplo ti preporucujem da im ti odradis stranicu, a i da nakon svog skolovanja odes raditi na mrezi, steta da takav znalac , propusti posao zivota :)

[quote name='omg-It's-BaroN' post='298678' date='05.01.2009, 20:53']kome da se zale ? niko ne sljivi ni 2% to sto se pise[/quote]

Kako će

evo danas sam jednom decku skopco njihov wireless,slabo radi totalno paket od 30km vuce 14kB/s
izgleda da kod nji nema napretka :)