Jump to content

Recommended Posts

[quote name='bac3m' post='291907' date='13.12.2008, 15:55']Pa sine dragi u tebe je vec brzina izrazena u Kb/sec i nema tu pretvaranja.Odgovor na ovo boldirano je TEORETSKI DA :)[/quote]

hehe ti si svoje reko dobar si sa ovim iz mreze pitaj nji pa ces vidjeti odgovor,maximum download ti je za paket od 512 63Kb/sec tako ti je to jarane a ti misli kako hoces :) :lol:

[quote name='FEKS' post='291909' date='13.12.2008, 16:02']hehe ti si svoje reko dobar si sa ovim iz mreze pitaj nji pa ces vidjeti odgovor,maximum download ti je za paket od 512 63Kb/sec tako ti je to jarane a ti misli kako hoces :) :lol:[/quote]

evo sad cu ti objasniti npr u paketa 256 to ti je 30KB/s download jesil sad svatio ;)

[quote name='FEKS' post='291909' date='13.12.2008, 15:02']hehe ti si svoje reko dobar si sa ovim iz mreze pitaj nji pa ces vidjeti odgovor,maximum download ti je za paket od 512 63Kb/sec tako ti je to jarane a ti misli kako hoces :) :lol:[/quote]
Ne treba se raspitivati.Pogledaj one slike zadnje sto sam zakacio i one ti sve govore.SLika vrijedi hiljadu rijeci.Digitron je u pravu kad kazes da je 63Kb/sec sto znaci da je do tebe jer digitron nece slagati :lol: :lol:

PS Baci pogled na sliku (onu desnu) :)

pogledaj moj gornji post objasnio sam ti :)
jarane zasto onda kad sam prikopco net (prvo sam imo paket 256/128) i pitam cojka iz mreze kolko ce mi ici download covjek kaze za taj paket ti je download 30 KB/s(a to sam znao i prije nego sto mi je reko)
a kazem ti ote tvoje slike brzo produ imo sam ja par puta slucaj da mi je download oko 300KB/s ali vjeruj mi malo traje a bio sam mozda kod 50 ljudi sto koriste mrezu i svima (kad je net uredu :) ) download ide ako npr ima paket 512/256 download ide oko 60-63KB/s

[quote name='FEKS' post='291914' date='13.12.2008, 16:22']pogledaj moj gornji post objasnio sam ti :)
jarane zasto onda kad sam prikopco net (prvo sam imo paket 256/128) i pitam cojka iz mreze kolko ce mi ici download covjek kaze za taj paket ti je download 30 KB/s(a to sam znao i prije nego sto mi je reko)
a kazem ti ote tvoje slike brzo produ imo sam ja par puta slucaj da mi je download oko 300KB/s ali vjeruj mi malo traje a bio sam mozda kod 50 ljudi sto koriste mrezu i svima (kad je net uredu :) ) download ide ako npr ima paket 512/256 download ide oko 60-63KB/s[/quote]

ti si upravu ...

jer kod nas je 1mb/s paket 125 kb/s max download

sorry[b] bac3m[/b]

[quote name='FEKS' post='291914' date='13.12.2008, 15:22']pogledaj moj gornji post objasnio sam ti :)
a kazem ti ote tvoje slike brzo produ imo sam ja par puta slucaj da mi je download oko 300KB/s ali vjeruj mi malo traje a bio sam mozda kod 50 ljudi sto koriste mrezu i svima (kad je net uredu :) ) download ide ako npr ima paket 512/256 download ide oko 60-63KB/s[/quote]

Mbit-i i Kb-ajti su za tebe kvantna fizika. :lol: :lol:

[quote name='Ajdinho' post='291916' date='13.12.2008, 15:25']ti si upravu ...

jer kod nas je 1mb/s paket 125 kb/s max download

sorry[b] bac3m[/b][/quote]
U njega je paket 512/256 Edited by bac3m

Evo upravo sam malo detaljnije pregledao sve i mogu ti reci da si u pravu.

U mene mreza daje puno bolje rezultate nego kod ostalih pa me je to zbunilo.U pravu si kod tebe ce ici oko 60 Kb/s a kod puno vise :D Edited by bac3m

[quote name='bac3m' post='291930' date='13.12.2008, 16:59']Evo upravo sam malo detaljnije pregledao sve i mogu ti reci da si u pravu.

U mene mreza daje puno bolje rezultate nego kod ostalih pa me je to zbunilo.U pravu si kod tebe ce ici oko 60 Kb/s a kod puno vise :D[/quote]

e to volim ko prizna pola mu se prasta :)

Ja priznajem da sam pogrijesio :)

Sad znam zasto je u mene onako brza Mreza a prije nisam razmisljao o tome :)

[quote name='FEKS' post='291861' date='13.12.2008, 11:47']daj ljudi nemojte zajebavati nemoguce da ti je download sa paketom 256/128 50kB/s izracuna pa vidi kolko taj paket moze da bude download a ja dobro znam odkud snimam tu mi je download nekad iso maximum za paket 512/256 63kB/s a sad ide 10 ali znam u cemu je problem javili su mom prijatelju da ce danas biti napravljeno jer je nesto bilo pokvareno na baznoj.[/quote]

ako hoces dodji do mene pa cu ti pokazat kad skidam pjesme ili sta drugo kolika je brzina...mozda si ti na drugom serveru na kojem ima previse korisnika pa ti zato i spori...al sad su im radovi u tjeku jos prave neke nove servere pa mozda i zato kod vas zajebava...kod mene ne zeza nista...ja sam zadovoljan... ;)

[quote name='FEKS' post='291914' date='13.12.2008, 16:22']pogledaj moj gornji post objasnio sam ti :)

Noviji browseri imaju ugrađenu opciju da počinju skidati (download) podatke i prije nego odaberemo mjesto gdje cemo podatke snimiti. Znači kad kliknemo na download, Opera (recimo) već počne skidati podatke, mi odaberemo mjesto gdje cemo snimiti file, i tek onda nam se prika

Zbog silnih nesuglasica oko jedinica u ionformatici evo jedan tekst koji to fino objasnjava kroz svakodnevnicu.

[i]Jedna ljudska stanica sadr

ovo je sramota sta ova mreza radi prvo nam obecali(tako mi kolega rekao)da ce u subotu biti napravljen net da je nesto na baznoj pokvareno i jos nista to fakat nije normalno,ali volim vidjeti onoliku guzvu u posti neka tako i treba hvala bogu i ja cu na ADSL

meni net evo nemre meda... ono kao u najgorim danima... volio bi sta prevesti sa marce na trans..googl...com al ne ide :) jedva otvara... haj dabogda popravili ..

U mene radilo super danas.Ocito da samo bazna Skokovi ima problema.Danas max down bio cca 80Kb/sec.

nije ocito :D ja sam iz sepica npr.. a imam kolege koji zive i dalje pa se zale :P

[quote name='Gyna2' post='291757' date='13.12.2008, 00:11']Gospon hauptman,da li su ove informacije provjerene i tačne?[/quote]

sto posto iz prve ruke

hehe sramota moram cekati da prode 12ponoci pa da mi net radi normalno i tako do 10ujutro i to ti je to.preko dana nista od interneta
ovo vam je sadasnja slika upavo izmjereno:
[img]http://www.speedtest.net/result/373497818.png[/img]

a ovo vam je danas oko 2 sata pa vidite razliku a bacito oko na ping :)
[img]http://www.speedtest.net/result/323873621.png[/img] Edited by TITO

[quote name='TITO' post='292802' date='16.12.2008, 00:43'][img]http://www.speedtest.net/result/323873621.png[/img][/quote]

o ovome ja pricam... internet je sinoc radio samo iza ponoci, a sramota je da ljudi igraju world of warcraft na dial upu a ja od lagga nemogu na wirelessu

Dragi prijatelji iz Mreže,došlo je vrijeme da se neke stvari poslože na svoje mjesto.
ADSL je dostupan i mnogo ljudi se jerni prijavljuje što znači da postoji mogućnost da će te ostati bez većeg broja korisnika. Ja se nadam da vaši potencijalno vjerni korisnici očekuju vašu brzu reakciju, a koja se odnosi na povoljnosti o kojima smo već govorili.
Morate hitno ponuditi bolji kvalitet i povoljnije uvjete korištenja vaših usluga.
Nadam se da se i drugi forumaši slažu sa Gynom.