Jump to content

Recommended Posts

Ma da ono samo dodje ADSL u Coralice lako bi se ja sa Mrezom USK-a dogovorio

S postovanjem :poke:

[quote name='tomahawk' post='291075' date='10.12.2008, 15:36']Zona je ovde propala kad se mreza pojavila zato jer nisu imali dobre usluge,i mreza ce propasti dok se drugi pojave,ovakvim nacinom nece ici.[/quote]

Bravo!!! Neće sigurno! Dobila sam informaciju da će u narednoj godini na području općine Cazin doći do postavljanja adsl opreme u svim mjesnim centralama. Tada će ljudi iz Mreže imati sigurno problem ! Ja stalno ponavljam i pozivam da se korisniku mora pružiti ugovorena usluga. Mi korisnici samo tražimo da dobijemo ono za što smo dali svoj novac. Ništa više.To je standard. Sve osim toga je kratkotrajno i vodi u propast. Ne možemo mi ovdje filozofirati kao neki članovi da se vratimo na dialup ili odjavimo i sl. gluposti. To su budale! Nama samo treba dati ono što su naplatili i tačka.

Jos jedan -(minus) za MREZU.. pa ljudi i igru shvataju ozbiljno... zabranili zoninim korisnicima na njihov COD2 DM server 80.242.125.247:28960

:) samo smjesak... nista drugo

[quote name='Gyna2' post='291118' date='10.12.2008, 20:57']Bravo!!! Neće sigurno! Dobila sam informaciju da će u narednoj godini na području općine Cazin doći do postavljanja adsl opreme u svim mjesnim centralama. Tada će ljudi iz Mre

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='291127' date='10.12.2008, 22:36']Jos jedan -(minus) za MREZU.. pa ljudi i igru shvataju ozbiljno... zabranili zoninim korisnicima na njihov COD2 DM server 80.242.125.247:28960

:) samo smjesak... nista drugo[/quote]
pa nek igraju na zoninim serverima ili neka zona sebi napravi server za svoje korisnike.... zasto bi oni placali server da konkurencija igra na njemu.....

ma boli me k... gdje ce ko igrati nego hocu samo da imam ono sto placam hocu da mi download umjeso 6Kb/S ide 60 i da mi stranicu otvori barem za minutu :) bplje i to nego cekati 3-4minute

[quote name='TITO' post='291148' date='10.12.2008, 22:48']ma boli me k... gdje ce ko igrati nego hocu samo da imam ono sto placam hocu da mi download umjeso 6Kb/S ide 60 i da mi stranicu otvori barem za minutu :) bplje i to nego cekati 3-4minute[/quote]
U mene je 60 Kb/s skoro pa uvijek ako imam jedan download sa normalnog servera a na rapidu puno puno veci.Download moze zavisiti i odakle skidas.Torrenti se znaju vrtiti oko 25-30 zavisi od seedera.

[quote name='bac3m' post='291150' date='10.12.2008, 22:53']U mene je 60 Kb/s skoro pa uvijek ako imam jedan download sa normalnog servera a na rapidu puno puno veci.Download moze zavisiti i odakle skidas.Torrenti se znaju vrtiti oko 25-30 zavisi od seedera.[/quote]
bravo, u mene je ADSL, pa negdje neide preko 50 kb/s

[quote name='H-A-R-I-S' post='291152' date='10.12.2008, 22:59']bravo, u mene je ADSL, pa negdje neide preko 50 kb/s[/quote]
Ide bogami kod mene adsl na rapidu i preko 300 :9

Pitaj januara :)

ide u imene al kazem dje ne ide onda neide nisacim, bilo koji net da imas, a torenti pogotovo, sta znas ko tamo kakvu konekciju ima, al de ti to nasem narodu objasni!!!

[quote name='bac3m' post='291150' date='10.12.2008, 23:53']U mene je 60 Kb/s skoro pa uvijek ako imam jedan download sa normalnog servera a na rapidu puno puno veci.Download moze zavisiti i odakle skidas.Torrenti se znaju vrtiti oko 25-30 zavisi od seedera.[/quote]

ma znam jarane to,sa torenta nekad skidam ali ne sa svakvi uvijek seedera ima preko 30 nekad mi download iso maximum 63kbps :) a sad sa [url="http://www.filehippo.com/"]http://www.filehippo.com/[/url] ide 10kbps a tu mi nekad islo 65kbps.Oni unaju da nije uredu nesto sa ovom baznom ali de staces moramo cekati kad se smiluju doce oni napraviti :lol: Edited by TITO

danas je malo radilo dobro,a sad evo opet nece.
nemoze se web stranica otvoriti kako treba, download nemoguc ,nece ni 5KB/S da nategne.
brezobrazluk nevjerovatan, neznam misle li napraviti ovo vec jednom. Edited by virtualx

[quote name='H-A-R-I-S' post='291160' date='11.12.2008, 00:08']ide u imene al kazem dje ne ide onda neide nisacim, bilo koji net da imas, a torenti pogotovo, sta znas ko tamo kakvu konekciju ima, al de ti to nasem narodu objasni!!![/quote]

jel misli

[quote name='hacy' post='291080' date='10.12.2008, 18:42']Ma da ono samo dodje ADSL u Coralice lako bi se ja sa Mrezom USK-a dogovorio

S postovanjem :poke:[/quote]

zavr

[quote name='FEKS' post='291423' date='11.12.2008, 23:39']uh znaci i skokovi su u igri TOOOOOOO :) a kad bi to moglo biti.(otprilike)[/quote]
za nekog ko skine 50-60 giga mjesecno ne bi se radovao adslu moraces kredit dizati da ga placas :D

[quote name='BeLaY' post='291446' date='12.12.2008, 00:16']za nekog ko skine 50-60 giga mjesecno ne bi se radovao adslu moraces kredit dizati da ga placas :D[/quote]
Ma ADSL je zakon ali je ogranicen a ADSL flat nije rjesenje jer nema brzinu.Ja pored ADSL-a imam i MREZU :)

[quote name='bac3m' post='291449' date='12.12.2008, 01:22']Ma ADSL je zakon ali je ogranicen a ADSL flat nije rjesenje jer nema brzinu.Ja pored ADSL-a imam i MREZU :)[/quote]
POSTOVANJE ovaj post treba uramiti, ovaj je za bukvara :lol:, i jedno i drugo imaju svoje prednosti i mane... Edited by BeLaY

[quote name='BeLaY' post='291446' date='12.12.2008, 01:16']za nekog ko skine 50-60 giga mjesecno ne bi se radovao adslu moraces kredit dizati da ga placas :D[/quote]

hehe jarane ima free zona i tamo se nade nesto :lol: ovaj mjesec nisam ni 3gb skino jer nemoze :)

evo da vidim hocel se naci neko pametan i meni odgovoriti na ovo pitanje zanima me sto mi net poslje 12ponoci leti taman kad trebam ici spavati :) i download ide maximum a preko dana da bog sacuva jedva mi otvori stranicu po 5minuta cekam a to mi se desava vec oko 12 dana.

[quote name='TITO' post='291460' date='12.12.2008, 00:55']evo da vidim hocel se naci neko pametan i meni odgovoriti na ovo pitanje zanima me sto mi net poslje 12ponoci leti taman kad trebam ici spavati :) i download ide maximum a preko dana da bog sacuva jedva mi otvori stranicu po 5minuta cekam a to mi se desava vec oko 12 dana.[/quote]

Novi dan nova nafaka :)

Mozda se samo tako potrefilo zadnjih dana a tehnickog objasnjenja nema :) NPR Bazna Gomila ima prekid svaki dan od 14:30-15:00 zadnjih dana :)