Jump to content

Recommended Posts

da hoce supci iz Telekoma se smilovati i proshiriti taj ADSL, ja sam brate imao taj wireless zona.ba isto je to sve i mrezaUSk i zona.ba to su kriminalci i hajduci, zakidali su nas prvo na opremi pa onda da ne pricam .. krenes igrati igrica moras igrati tamo oko 4-5 ujutro i to po sahta jer manijaci skidaju filmove sa neta i tako, znaci zivaca i zivaca covjek izgubi samo da bi neshto postigao. Eto vam sad za pamet, sta znaci imati govno zvano wireless, dok dodje ADSL picite u postu na shalter popunjavajte i prijavljujte se .. a kad zapne za limit javite mi se pa da vam prebacim accounta :)

[quote name='kisobran' post='290348' date='06.12.2008, 17:19']da hoce supci iz Telekoma se smilovati i proshiriti taj ADSL, ja sam brate imao taj wireless zona.ba isto je to sve i mrezaUSk i zona.ba to su kriminalci i hajduci, zakidali su nas prvo na opremi pa onda da ne pricam .. krenes igrati igrica moras igrati tamo oko 4-5 ujutro i to po sahta jer manijaci skidaju filmove sa neta i tako, znaci zivaca i zivaca covjek izgubi samo da bi neshto postigao. Eto vam sad za pamet, sta znaci imati govno zvano wireless, dok dodje ADSL picite u postu na shalter popunjavajte i prijavljujte se .. a kad zapne za limit javite mi se pa da vam prebacim accounta :)[/quote]

Upravo si ti jarane. A do tad ce veselo muzit marke od nas.Dabogda jim preslo sve.

Samo da kazem kratko, mrezu-usk koristim od samog pocetka, i za sad je super, bolje nego zona.ba...koristim 512kb/s i jos na tome je 10 racunara prikopcano i nema prekida onoliko koliko vi to hulite...

Tako da do sad nema problema...

[quote name='DJ_Ramic' post='290361' date='06.12.2008, 19:47']Samo da kazem kratko, mrezu-usk koristim od samog pocetka, i za sad je super, bolje nego zona.ba...koristim 512kb/s i jos na tome je 10 racunara prikopcano i nema prekida onoliko koliko vi to hulite...

Tako da do sad nema problema...[/quote]

10racunara na 512kb/s?

[quote name='DJ_Ramic' post='290361' date='06.12.2008, 19:47']Samo da kazem kratko, mrezu-usk koristim od samog pocetka, i za sad je super, bolje nego zona.ba...koristim 512kb/s i jos na tome je 10 racunara prikopcano i nema prekida onoliko koliko vi to hulite...

Tako da do sad nema problema...[/quote]

jarane nisam ni ja nikad do sad imo problema ali net mi neradi vise od 7 dana kako treba stranice uzasno otvara a download mi ide sad 10kbps a to je smijesno za paket 512/256 poslje 1 sat ponoci download bude 60kbps i stranice dobro otvara,jedan covjek mi kaze da imaju problema otkad je onaj jaki vijetar poco puhati pa z a7 dana su mogli to napravitia ne jos kad ima saljem e-mail ili kad ih zovem na mail neodgovaraju a na poziv se nejavljaju.i sta reci

meni je sad vas bas zao.... ja imam internet odvaljiva a ne znam sta bi radio :lol: dajte mi neku ideju da malo uzivam kad vi nemozete

evo na ovoj stranici se mozete zaliti,pistati sta vas volja ...ali vam to nazalost nista nece pomoci, jer samo ja citam :D

[url="http://mreza-usk.at.ua"]http://mreza-usk.at.ua[/url]

:rofl:

Ama dajte ljudi sta serete, internet radi perfekt, a po tvojoj prici g. Sakicu ti ocito ne znas koristiti racunar mozda pokusavas raditi kad si diskonektovan?? Ili vidi da ti komsija nije hasum pa vazdusnom gadja antenu? Sta znas svasta ima. Ja sam evo skinuo se prije dva dana sa ADSL-a i testiram mrezu, mogu vam reci da za sad nemam zamjerke, na ADSL-u sam za jedan mjesec ne pazeci presao limit i platio 136 KM vise racuna. Tako Sinane, tebi se obracam jer vidim da ti najvise seres, pregledaj malo svoju konekciju mozda i dalje ides preko Dial-Up-a a ni ne znas?

Zivjeli

[quote name='Fadil_Toskic' post='290426' date='07.12.2008, 12:59']Ama dajte ljudi sta serete, internet radi perfekt, a po tvojoj prici g. Sakicu ti ocito ne znas koristiti racunar mozda pokusavas raditi kad si diskonektovan?? Ili vidi da ti komsija nije hasum pa vazdusnom gadja antenu? Sta znas svasta ima. Ja sam evo skinuo se prije dva dana sa ADSL-a i testiram mrezu, mogu vam reci da za sad nemam zamjerke, na ADSL-u sam za jedan mjesec ne pazeci presao limit i platio 136 KM vise racuna. Tako Sinane, tebi se obracam jer vidim da ti najvise seres, pregledaj malo svoju konekciju mozda i dalje ides preko Dial-Up-a a ni ne znas?

Zivjeli[/quote]

Izbrisan mi je komentar al mores si zamislit sta sam napiso. Ne pricaj puno jer nemas pojma o pojmu jos kazes da si se skino sa ADSL prije 2 dana, i da si tek sad na mrezi. Ako ti nepase sta imas PM.

[quote name='sinan_sakic' post='290442' date='07.12.2008, 06:11']Izbrisan mi je komentar al mores si zamislit sta sam napiso. Ne pricaj puno jer nemas pojma o pojmu jos kazes da si se skino sa ADSL prije 2 dana, i da si tek sad na mrezi. Ako ti nepase sta imas PM.[/quote]

??? Evo pratim tebe i svaki tvoj komentar. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Ko fol ne pase ti mreza, a visis na internetu, ako si frajer odes gore u mrezu j.... ljudima sve na hrpu, ako osjecas da si prevaren, vratis opremu ljudi ce ti vratiti pare i kraj price. I ako je bas tako kao sto ti pises trazi da ti vrate lovu nazad koju si potrosio proteklih mjeseci. Edited by Clark Gable
ne dopustamo vrijedjanje clanova, kako si novi clan a odmah si poceo s vrijedjanjem smatraj se upozorenim, iduca uvreda je ban.

kad ste svi tako pametni recite mi jel ovo normalno za paket 512/256,a to mi je vise od 8dana pa vi recite koje pravedan a ko nije.

[quote name='Fadil_Toskic' post='290464' date='07.12.2008, 16:19']??? Evo pratim tebe i svaki tvoj komentar. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Ko fol ne pase ti mreza, a visis na internetu, ako si frajer odes gore u mrezu j.... ljudima sve na hrpu, ako osjecas da si prevaren, vratis opremu ljudi ce ti vratiti pare i kraj price. I ako je bas tako kao sto ti pises trazi da ti vrate lovu nazad koju si potrosio proteklih mjeseci.[/quote]

Ja ne j.... nikome mater jer mame nisu krive za ovo. A stvarno neznam sta si ti da pametujes. Mislim, da bi i tebi puko film, da bas kad trebas internet nemas ga i stranice otvara po 5minuta i nakraju ni ne otvori.

Mislim sta si ti? Sta ja imam vracat opremu. Ja sam se odlucio za internet i oni su rekli, da ce radit kako treba sta sad ti hoces?

[quote name='FEKS' post='290471' date='07.12.2008, 17:24']kad ste svi tako pametni recite mi jel ovo normalno za paket 512/256,a to mi je vise od 8dana pa vi recite koje pravedan a ko nije.[/quote]

Pa znaju se ovi poneki bunit, da samo hulim mrezu usk. Sta je istina je istina.

Nit sam sta reko za radnice sto rade za nji. Neg za one na finom stolicu. Oni bi trebali to bolje isplanirat.

[quote name='BeLaY' post='290379' date='06.12.2008, 23:03']meni je sad vas bas zao.... ja imam internet odvaljiva a ne znam sta bi radio :lol: dajte mi neku ideju da malo uzivam kad vi nemozete[/quote]

eh eh potpisujem ja ovo od druga BeLaY-a :D daj daj

Dobro ljudi,neki su otišli daleko. Dosta,nemoj te biti nervozni!
Dolaze nam praznici,očekujemo neko iznenađenje od nama drage Mreže.
Stanje je bolje nego protekli mjesec, ali daleko od konstantnog kvaliteta. Nadam se da će u narednom periodu proširiti kapacitete i uvesti neke povoljnosti za svoje vjerne korisnike. To je neophodno.

hajmo nocas na cod 2 server napraviti party, coha mi je objasnio zasto ne moze mi sa ADSl-om biti dobar ping kao u ostalih koji jesu pretplatinici Mreza USK paketa, nemam namjeru da vam objasnjavam, jer vidim da ovdje ima ljudi koji komentarisu a nisu uopste korisnici njihovih usluga, nek se prepoznaju i tako se ne blati neko a ni neznas sta ljudi nude odnosno ne nude, ja se nekad zalim na telecom jer sam kupac njihovim usluga i kad nesto napisem onda stojim iza toga, moram malo admine podsjetiti da malo posjete ovu temu, da vidimo onda ko ce pricati ozibljno...

P.S. Znaci ko planira igrati do 11 h nek opere zube i izglanca mis jer bice polivacke, idem ovim svojim javiti... Edited by H-A-R-I-S

Pazi nije mi jasno ako ti internet ne radi i stranicu ti otvara 5 min. vjeruj da bi se i ja zalio, ali ne na ovakav nacin, pisanjem i brukanjem po forumima, zar ima smisla?? Tebi da to ne radi kako treba ti bi do sad otisao i zalio se na pravo mjesto, a ne na forumima brukati i ti ocjene davati ko sjedi u stolici, a ko ne sjedi, kako ljudi mlate lovu itd.. Treba da smo svi sretni sto je neko pokrenuo uopste to pitanje da ljudi koji nemaju ni telefona imaju pristup internetu. Ti mislis da je bilo lako i jednostavno uletjeti u posao za koji su ljudi sigurno ulozili par stotina hiljada KM? Zamisli kad ce se njima ta investicija vratiti, a ti pricas kako neko jednostavno uzima novac. Ja mislim da ti ljudi vide probleme i trude se svakim danom da ih zaobidju, a bogami da su svi nezadovoljni kao ti od cega bi ta mreza zivjela? E sad ti meni reci stvarno, ako imas problem, a kazes da ga imas, zasto brate ne odes i to rijesis s ljudima jednom za uvijek. Pa ja bih se prebacio na telecom, nema veze sto je Dial up veza, otisao kod ljudi da mi vrate pare za opremu itd...

Ipak na kraju mislim da si ti jedan covjek od onih za koje se kaze "daj mu prst, on hoce ruku"

Izvinjavam se svim ostalim na ovim prepirkama, ali stvarno ne mogu biti, a da ne odgovorim na ovakve stvari.

P. S. Iako sam novi korisnik mreze i ja se nadam da ce biti nekih paketa po povoljnijim cijenama ili nesto drugo da ljudi jeftinije mogu pristupiti njihovim uslugama. Jednostavno nije mi zbog mene, nego stvarno zbog ljudi koji zele imati internet i koristiti njihove usluge, a jos nemaju financijsku mogucnost za to. Meni je perfekt jer sam na ADSL-u stvarno mjesecno placao puno, puno vise, a skoro za istu uslugu.

L.P.

ma daj molim te, pa ja bih samo svog konja hvalio ko sto radi ovaj toskic, nemoj mi pricati lovacke da nisi neko njihov :D (salim se)

slazem se ja, treba alternativa telekomu..

al ne DIVLJA alternativa!!

telekomu bar kad platis znas da si dobio uslugu!

a ne pojedini provajderi imaju po 200 korisnika i ista ip adresa kod svih, e to ti je moj jarane DIVLJE! i to nije nikakva alternativa!

E pa valjda zato imaju neke institucije koje to ganjaju kao sto je RAK? Jel divlja ne divlja stvarno me ne zanima, bitno mi je da net radi,a hoces ti to reci da nas telecom ne krade? Ja sam slucajno jednom otvorio stanje na ADSL-u da vidim koliko sam taj dan prometa napravio, vidim da sam taj dan skinuo oko 500 mb, pogledam bolje kad ono sutrasnji datum, zovem bihnetovu podrsku i kaze izvinite doslo do greske, a sta je nas koji to uopste ne pratimo?

A kako mislis da je ovaj internet na divlje ne kuzim te? Mislis da neko krade lovu? Mozda mislis da mi koji paltimo npr. 30 KM sa PDV-om taj porez negdje ode ili slicno, ne kuzim stvarno?

ljudi dzabe se prepirete ovako kako je mora biti ja znam ljude iz mreze i dobar sam snjima,ja nekazem da se oni netrude vidim ih skoro svaki dan na terenu ali samo bi volio da konekcija bude kvalitetnija ne da mi nekad radi dobro a nekad sporije od dial up-a.Ali valjda ce vremenom biti bolje.Nekad se naljutim ali sta mogu takav sam

[b]@Fadil_Toskic ovo si dobro napiso da im trebamo biti zahvalni sto su nam omogucili da imamo ovakav net ni telefon netreba tu im svaka cast[/b]

Uff i to kako se njima to isplati. Ako je koliko sam cuo preko 1000 korisnica i ako ima svak recimo paket od 30km je to 30000km mjesečno jarane. Vjeruj, da se jim je brzo vratilo to sto su ulozili.

A sta ti mislis da je link od koga oni kupuju dzaba? Da su stubovi na raznim lokacijama dzaba, da je gorivo dzaba, da radnici rade dzaba? Eh da je to tako kako ti mislis onda nebi bio jedan provajder bilo bi njih ovdje 10. Najgore sto tako razmisljas ti i takvi poput tebe. Umjesto da podrzis lokalnu firmu koja zaposljava nekoliko radnika i ako bude korisnika na toj mrezi mozda sutra bude radio neko od tvojih kolega, rodjaka ili sl. Znaci mi trebamo gledati koliko ko zaradjuje?
Znaci tvoje je razmisljanje, firma koja radi u Cazinu ili bilo gdje, treba je gurnuti u propast zbog toga sto sef zaradjuje lovu? Hvala Bogu da ima firmi u Cazinu poput npr. Limometala, Ingplasta, MEB-a, itd... koje zaposljavaju par stotina radnika od kojih zivi par stotina ljudi, e sad bi mi trebali gledati koliko sefovi tih firmi zaradjuju, zar je to bitno???
Jos ti nezrelo razmisljas.
Bajram Mubarek Olsun svim vjernicima muslimanima.

Zivjeli.

ovo je fakat zdravo razmisljanje, i dok god tako radnik razmislja tj zdravo razmislja bice dobro svima, nego on vidi sef kuio novo auto, fino se oblaci i kaze **bem ti firmu, ja kazem ti imaj koliko hoces al daj meni ono sto sam ja zaradio, ne moze svak otvoriti firmu i biti gazda, opterecenje je to veliko, samo da si direktor firme sa tudjim vlasnistvom sikiracija je a kamoli ako si i jedno i drugo u firmi...

ljudi evo u cemu je problem net bi radio uvijek dobro ali problem je utom sto imaju prevse korisnika a malen kapacitet sad ga trebaju prosiriti da budemo svi sretni,ali to kao da je nemoguce odraditi da budemo svi sretni :)