Jump to content

Recommended Posts

[quote name='TITO' post='289718' date='02.12.2008, 20:38']sad mi je net jos sporiji danas ih zovem niko se nejavlja neznam sta da radim :mellow:[/quote]

Pa nes ji nikad ni dobit i tad kad ji dobijes obecat ce da ce doci i onda ji nema nikako.

Al dobro pazi nemoj zakasnit kad budes placo internet, jer tad ce ti ga isklopit :lol: :lol: Kod toga nekasne.

[quote name='FEKS' post='289768' date='02.12.2008, 23:03']radi,ali samo adresa koju mi je mreza.usk dodjelila mene zanima kako tu da mi prikazuje poruke od hotmail adresa[/quote]
To su vec drugi protokoli.Proguglaj malo ako ne uspijes javni na PP i poslacu ti postavke.

raja imal ko pravi broj na koji ce mi se ljudi iz mreze javiti jer dzabe zovem niko se nejavlja valjda su promjenuli brojeve,jer mi net neradi nikako radi ali sporo stranice otvara.

ovo me ubi po 3-4 minute znam cekati da mi samo google otvori Edited by TITO

[quote name='TITO' post='289838' date='03.12.2008, 12:13']raja imal ko pravi broj na koji ce mi se ljudi iz mreze javiti jer dzabe zovem niko se nejavlja valjda su promjenuli brojeve,jer mi net neradi nikako radi ali sporo stranice otvara.

ovo me ubi po 3-4 minute znam cekati da mi samo google otvori[/quote]

ja imam ovaj broj [b]061784041[/b] ali neznam radi li, nisam zvao ima pola godine :D

jel ovo ponovo sve na istu ip adresu ? ... nije mi se mjenjala ima 5 dana

Uf,prođe 01.12., a nema novih paketa i povoljnosti od naše drage Mreže.
Možda će nas obradovati za Bajram ili Novu?
Šta mislite?

call of duty 2 server je online,samo je zasticen passwordom, pass je terranet , nista lakse.
uzeli servere od terranet sve njihova konfiguracija,pa nije bilo tesko prokuziti koji je password.

Call of Duty 2 DM
ip: 80.242.125.247:28960 Edited by virtualx

[quote name='virtualx' post='289984' date='04.12.2008, 16:43']call of duty 2 server je online,samo je zasticen passwordom, pass je terranet , nista lakse.
uzeli servere od terranet sve njihova konfiguracija,pa nije bilo tesko prokuziti koji je password.

Call of Duty 2 DM
ip: 80.242.125.247:28960[/quote]

kolki je PING kad udes u server

ljudi kako kod vas net radi kod mene najslabije otkad sam ga prekopco upload izmjeri 14-21 i zagreb i beograd a kad nesto skidam s neta download je 10-ak kbps jadno a stranice kako otvara da nekazem nikad gore i nista vise nemam za reci

jeste li na istoj baznoj????Pita li se itko da mu mozda vjetar nije malkice pomaknuo antenu???

[quote name='bac3m' post='290284' date='06.12.2008, 01:09']jeste li na istoj baznoj????Pita li se itko da mu mozda vjetar nije malkice pomaknuo antenu???[/quote]

Ja bi volio pristupiti svom AP ,nemogu nikako preko onog IP ..a neda mi se ni cackati sad , pokvaricu sta a vako fino radi :D

a neznam ni na kojoj sam baznoj _,jbg :D

ma nevjerujem da smo na istoj baznoj jer na ovu baznu na kojoj sam ja skokovi svi imamo spor net ja mislim da smo ih svi zvali da imamo taj problem ali dzaba a nije se antena pomakla 100% danas sam iso na krov signal mi je dobar 76% vise stvarno neznam sta da radim

[quote name='bac3m' post='290289' date='06.12.2008, 02:46']bazna skokovi je OK.Provjereno maloprije sa laptopom :)[/quote]

jarane jes mozda sad ok ali fakat poslje 5navece net je uzasno spor download 15kbps nesto nije uredu :o
ssamo da mi je doznati sta :)

Hebihga stari.Ima jedan korisnik na Brezovoj kosi koji nema problema.Skine po 80 gb mjesecno :)

[quote name='bac3m' post='290291' date='06.12.2008, 02:55']Hebihga stari.Ima jedan korisnik na Brezovoj kosi koji nema problema.Skine po 80 gb mjesecno :)[/quote]

hehe znam ja nji sviju to jedino mogu biti ja pa jesam mogo toliko skinuti ali sad mi BOGAMI sporo radi,a svi me zovu sto su na ovoj baznoj dosadivaju mi staje kao da sam ja mreza.usk sad tek zna kako im je ljudi se okomili na mene kao da sam ja nesto kriv :)

U MENE NA OVOM COD2 SERVERU PING PREKO 100, NEZNAM DO CEGA JE, MOZDA VJETAR OVAJ ZBLESIO OPREMU

evo sad radi ok jer svi spavaju,ma dajem ti ja cod 1,2,3,4,5 samo im reci da vide staje s netom na ovoj baznoj :) jer mi se neda ovako kasno surfati ali moram jer jedino u ovo doba radi dobro

ovo je sad stvarno preslo sve mjere net je uzasan nista niscim pa ja bi dosad ferarija napravio,ovo mi je izgleda zadnji mijesec na mrezi medam da me neko pravi budalu njima dzabe reci net neradi kako treba kao da betonu govorim Edited by TITO