Jump to content

Recommended Posts

Nema to veze sa vama.Prica o telecomu i novim modulima ih je natjerala da urade to mada izgleda da je ta prica o telecomu suplja jer sam gledao frisku odbijenicu za coralice neki dan.Kaze NEMA TEHNICKIH MOGUCNOSTI :)

[quote name='bac3m' post='288413' date='27.11.2008, 07:20']Nema to veze sa vama.Prica o telecomu i novim modulima ih je natjerala da urade to mada izgleda da je ta prica o telecomu suplja jer sam gledao frisku odbijenicu za coralice neki dan.Kaze NEMA TEHNICKIH MOGUCNOSTI :)[/quote]

tako,obraduj nas :rofl:

[quote name='virtualx' post='288403' date='26.11.2008, 23:43']siguran sam da prate ovu temu, i mene poslusaju :D
kad sam rekao da je krajnje vrijeme da stave game servere , nakon 7 dana su poceli postavljati .
pa evo sad kazem, da je krajnje vrijeme da se snize cijene, valjda ce poslusati.[/quote]

Slažem se,čitaju oni sve i to je dobro. Naravno da mi trebamo vršiti pritisak,a i samo proširenje adsl mreže je dobra stvar za nas. Mreža USK mora o tom voditi računa ako ne žele da im se desi osipanje mušterija prvom prilikom. Da zaključim: Mreža mora hitno mjenjati sadržaj paketa (promjena cijena) i raditi na poboljšanju kvaliteta protoka. To su osnovni uslovi da ih mi podržimo i dalje budemo njihovi korisnici. Dolazak konkurencije je neizbježan i dobar faktor! Zato dečki,uhvatite se dobre poslovne politike i mi smo uz vas!

nije fino od nas da ovdje pisemo i da zovemo da se cjene smanje... kome se ne svidja nek ide jer oni to ne moraju uraditi... sta bi vi za 30 maraka dobijete posten internet nekad ono ne radi i nemoze ni stranice posteno otvarati ali to je samo kad puhne :D :D :D ... nema limit downloada i udri :D

a gameri neka uzmijau one najvece pakete :D jer sam siguran da bi isti taj novac dali i za adsl zbog prekoracenja :D
imal ista od tih servera virtual ?=

[quote name='omg-It's-BaroN' post='288639' date='27.11.2008, 23:53']nije fino od nas da ovdje pisemo i da zovemo da se cjene smanje... kome se ne svidja nek ide jer oni to ne moraju uraditi... sta bi vi za 30 maraka dobijete posten internet nekad ono ne radi i nemoze ni stranice posteno otvarati ali to je samo kad puhne :D :D :D ... nema limit downloada i udri :D

a gameri neka uzmijau one najvece pakete :D jer sam siguran da bi isti taj novac dali i za adsl zbog prekoracenja :D
imal ista od tih servera virtual ?=[/quote]

sto se mene tice nemoraju smanjiti cjenu i dalje cu placati 60km a stabi ti reko da 512/256 vrjedi 60km varas se jarane pogledaj kakav net negdje mozes dobiti za 30km,a ti si se neki dan zalio da nemozes igrati online i sad odjednom takva prica,sve u svemu ja sam zadovoljan i sa ovim jer mi net radi ko sat ima 3 sedmice,ali naravno volio bi ko i svi ostali da pojeftine paketi

bogami zadnja 3 dana wireless od mrezeUSK se uzmudao nesto.
na dan bude dosta prekida ,puca im link cesto.

[quote name='FEKS' post='288696' date='28.11.2008, 00:43']sto se mene tice nemoraju smanjiti cjenu i dalje cu placati 60km [b]a stabi ti reko da 512/256 vrjedi 60km varas se jarane pogledaj kakav net negdje mozes dobiti za 30km[/b],a ti si se neki dan zalio da nemozes igrati online i sad odjednom takva prica,sve u svemu ja sam zadovoljan i sa ovim jer mi net radi ko sat ima 3 sedmice,ali naravno volio bi ko i svi ostali da pojeftine paketi[/quote]
Kako vi znate ciganiti to jer nesto nevjerovatno.Kako ne vrjedi taj paket kad je no limit.Ja puno skuplje platim adsl svaki mjesec i treba da pisem pisma telecomu da mi smanje cijene jer bi ovo kao bilo previse.Navadili ste se na privatnu firmu a drzavna drzi monopol ali niko od vas ni da pisne.Sto ne pisete Bihnetu kako hocete ADSL u svojim kucama pa cete vdjeti kako ce vas kulturno odhebati.Ljudi bezobrazno je to sto radite.Ja da sam direktor Mreze ja bi vas jednostavno samo otkacio(vratio vam ulozeno a vi vratili opremu) i mirna Bosna (Oprostite na iskrenosti).

Te super pakete po 30 KM sto se prica o njima.Napisite peticiju da ljudi postave svoju opremu kod nas i ja cu je prvi potpisati mada mi i ne treba ali zdrava konkurencija je uvijek dobrodoslaAli ima i ono dok god korisnika ne bude do jednog odredjenog broja cijene ce biti ovakve kakve jesu.

[b]PS Ne citaju ovaj forum decki sa Mreze USK-a.Provjerena informacija :)[/b] Edited by bac3m

Vidite, ja sam imala namjeru da podržim Mrežu tj. da im malo otvorimo oči. U svakoj normalnoj firmi dešavaju se promjene, poboljšanja,unaprijeđenja i sl. Konkurencija dolazi ! Polako, ali sigurno. Zašto nekoga jednostavno otkačiti ??? Pa mi smo civilizirani ljudi. Jel da bac3m? Dobre firme moraju raditi, poboljšavati, a ne ulaziti u neke glupe rasprave. Ili recimo polemisati kao bac3m. Jadno. Činjenica je da postoje druge firme koje često nude nove stvari. Mi samo hoćemo da i naša Mreža to uradi. Ništa više.

[quote name='Gyna2' post='288732' date='28.11.2008, 08:48']Vidite, ja sam imala namjeru da podr

Samo jedno pitanje bac3m.

Dal ti njih stvarno smatras pod ozbiljnog ISP?

Samo njihov "sajt" govori o njihovoj ozbiljnosti."Čekam tekstove" pod kontakt je već skoro godinu dana.WTF?

[quote name='bac3m' post='288746' date='28.11.2008, 11:23']Civilizirani ljudi ne klevecu druge pogotovo ako nisu tu.

Nije glupa rasprava ako ti gledas samo svoju korit.Po tvom modelu ja bi tebi trebao dati nesto jeftino da bi ti bio zadovoljan a s druge strane ostvariti gubitak radi tvog zadovoljstva(ovaj film se ne gleda u BiH).

Ja za svoje pare kupujem gdje hocu pa i vi uradite isto.Zakon ponude i potraznje je tako prosta stvar da ne znam sta vama tu nije jasno.

PS bac3m je zadovoljan sa Mrezom i ADSL i nemam nikakvih problema u vezi toga.Branim ljude jer znam koliko rade i koliko se trude a sad sto je pojedinaca poput vas mnogo to je nesto drugo.Doci ce svi na red samo treba imati malo obraza.

PS2. Fakat ovi sa Mreze ne citaju forum :)[/quote]

sa tobom se nema sta raspravljati jer se pravis najpametniji,opet ponavljam nemam protiv MREZE nista sad mi dobro radi i to je to a ti nebi volio da paketi pojeftine?To je nesto lose jel,sto se mene tice nek ostane ovako placacu kako sam i dosad ali nevolim pametovanja nikako.

[quote name='sinan_sakic' post='288765' date='28.11.2008, 11:55']Samo jedno pitanje bac3m.

Dal ti njih stvarno smatras pod ozbiljnog ISP?

Samo njihov "sajt" govori o njihovoj ozbiljnosti."Čekam tekstove" pod kontakt je već skoro godinu dana.WTF?[/quote]
Ljudi su non stop na terenu.Vi stvarno ne kontate sta i kako se tamo radi.Danas cu navratiti do njih pa cu malo popricati o tome pa vas obavijestim o planovima u buducnosti.

Zaboravih ti reci da im je tvoj identitet poznat odranije :lol:

[quote name='bac3m' post='288723' date='28.11.2008, 07:52']Kako vi znate ciganiti to jer nesto nevjerovatno.Kako ne vrjedi taj paket kad je no limit.Ja puno skuplje platim adsl svaki mjesec i treba da pisem pisma telecomu da mi smanje cijene jer bi ovo kao bilo previse.Navadili ste se na privatnu firmu a drzavna drzi monopol ali niko od vas ni da pisne.Sto ne pisete Bihnetu kako hocete ADSL u svojim kucama pa cete vdjeti kako ce vas kulturno odhebati.Ljudi bezobrazno je to sto radite.Ja da sam direktor Mreze ja bi vas jednostavno samo otkacio(vratio vam ulozeno a vi vratili opremu) i mirna Bosna (Oprostite na iskrenosti).

Te super pakete po 30 KM sto se prica o njima.Napisite peticiju da ljudi postave svoju opremu kod nas i ja cu je prvi potpisati mada mi i ne treba ali zdrava konkurencija je uvijek dobrodoslaAli ima i ono dok god korisnika ne bude do jednog odredjenog broja cijene ce biti ovakve kakve jesu.

[b]PS Ne citaju ovaj forum decki sa Mreze USK-a.Provjerena informacija :)[/b][/quote]

[quote name='bac3m' post='288773' date='28.11.2008, 12:15']Ljudi su non stop na terenu.Vi stvarno ne kontate sta i kako se tamo radi.Danas cu navratiti do njih pa cu malo popricati o tome pa vas obavijestim o planovima u buducnosti.

Zaboravih ti reci da im je tvoj identitet poznat odranije :lol:[/quote]

Pa reče ti da ne čitaju :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='288775' date='28.11.2008, 12:18']
Pa reče ti da ne čitaju :D[/quote]
Culi su se oni i prije foruma :)

ja sam sretan i sa ovim cim mogu igrati online :)
da se pofalim upravo na jednom serveru osvojio 1 mjesto i dobio PS3 za glavnu nagradu.
dobro je MREZA je u ovi zadnji par sedmica totalno popravila net barem kod mene sve radi ok.

[quote name='bac3m' post='288773' date='28.11.2008, 13:15']Ljudi su non stop na terenu.Vi stvarno ne kontate sta i kako se tamo radi.Danas cu navratiti do njih pa cu malo popricati o tome pa vas obavijestim o planovima u buducnosti.

Zaboravih ti reci da im je tvoj identitet poznat odranije :lol:[/quote]

Pa reci kako se tamo radi? I nemam nista protiv oti decki neg oni NAJVISI. Oni bi trebali vidjet sta se desava.

a pricam ja svaki dan s njima internet radi perfektno nitko nema prituzbi nego sinan i ovaj kolega feks al on isto kaze da je sad zadovoljan.....

[quote name='BeLaY' post='288852' date='28.11.2008, 20:28']a pricam ja svaki dan s njima internet radi perfektno nitko nema prituzbi nego sinan i ovaj kolega feks al on isto kaze da je sad zadovoljan.....[/quote]

ne samo da sam zadovoljan nego prezadovoljan stvarno radi dobro nemogu se zaliti

[quote name='BeLaY' post='288852' date='28.11.2008, 20:28']a pricam ja svaki dan s njima internet radi perfektno nitko nema prituzbi nego sinan i ovaj kolega feks al on isto kaze da je sad zadovoljan.....[/quote]

Kakvi prituzbi? U zadnje vrjeme se uopste nezalim. Nego postavaljam jedna osnovna pitanja na koja se zna dobro odgovor al ji niko nece priznat.

[quote name='FEKS' post='288877' date='28.11.2008, 23:25']ne samo da sam zadovoljan nego prezadovoljan stvarno radi dobro nemogu se zaliti[/quote]
Neznam sta vama savrseno radi,ja sam po čitav dan na kompu i totalno sam nezadovoljan,kad pukne ja zovem Cohu,Kerana,ne javljaju se,lakse dobiti Stipu Mesica na telefon,neozbiljno,da ista misle imali bi kontakt telefon za klijente,nego plati ti pretplatu pa kad nemas neta nek nemas,kad vrisne veza cekaj i nagađaj kad ce doci...

Daj jednom napisite na koje bazne se kacite i mozda dodjete do odredjenih podataka kad uporedite informacije.