Jump to content
Sign in to follow this  
Rale

Djeca u CGCu

Recommended Posts

Ibro, Cazinski cod2 gameri vec jesu poznati ( bar neki ). Jer ipak ima tu ljudi koji su na sceni od pocetka a ima ih i sa 2 godine staza :P
Takodje po meni mi i Zenica imamo najjace igrace sto se gaminga tice. Svi uzdizu SA I TZ, al' opet mi i Zenica imam najjaci potencijal. Igraci koji su bili na lanu pa su presli online su me fkt iznenadili. Kad sam dosa na XFire bilo nas 10 u CGC-u na XF. Nakon nekog vremena doletim ono nas oko 20. Svi smo mi mladi vecinom, izuzevsi Ibru i Ljiljanja ( soz ako sam koga zaboravio:P ). Jedina stvar koju bi volio jeste da se ovo jos ojaca, tj. da svi lan igraci koji imaju i net kod kuce da nam se pridruze, Rusko ovo se na tebe odnosi najvise. Znam da ne volis Online, al' nebitno "Join us".

Takodjer, netko je bio spomenuo "|lish|".. vidim koliko nam je pomogao, samim tim sto nece da cuje za nas CGC a nit' se je javljao ovdje na forum. Toliko o Vasem idolu. Edited by TequilA

[quote name='omg-It's-BaroN' post='242601' date='Jun 23 2008, 14:46']daj lucky nemoj se prosipati ja sam vec gore rekao da sam dokaz da nije flex igro nego adi talijan , i taj ce mali potvrditi sta pricas bezze s tim si postom iznervirao mene a zamisli onda kako je flexu - NIJE FLEX CHEATAO TU NOC vec adi . I ja sam se co s njim na xf ... i na kraju se ispostavilo da je talijan ...

Ne znam kako si dosao do zakljucka da on zeli nekoga uplesti u svoje probleme hmmm probleme ? Pa covjek je cheater boli njega briga za nama , moze nas ownati kad god hoce ... btw to nisu problemi za njega vec za vas .. vi ste ti koji pametujete stalno .. pustite covjeka .. nije u CGC i kraj .. a i bez cheata je bolji od vas pola koji se smatrate nekakvim gamerima ...

@ error , revolt , drake ... - imatel vi kakvu drugu temu osim igrica :P ... vi spavate s cod-om u ruci ... a najzesca je zamisao da nas 20-ak ode u divx pricati o cod-u hihih :lol:

Ja vas sve <3 al znate nekad i pretjerati bog vam dao :D hasumi jedni ... Hajmo se mi napiti ko stoke , ebo cod :D[/quote]

Kao sto ibro rece , ja sam sa prvim postom htjeo vama i svima malo otvoriti oci i prenjeti jednu poruku , to se vidi po tome da sam ukupno ovdje dao sa ovim 2-3 posta.

Sto se tice toga da spavam s kodom nije istina , u Bihacu nemam 5 dana sedmicno net , a trenutno rijesavam fax , tako i 3rror . Fale mi jos 3 predmeta da rijesim godinu , CoD2 igram rijetko ( vidis po xfireu koliko imam sati u zadnjoj sedmici 9h za sve igrice ne samo CoD2 ).

Uskoro idem i u germany da sebi sta zaradim :lol:

Tako da ne pricate gluposti o ciki drakeu :)

hmmmm to za lisha je skroz naskroz jadno...lucky sine jesi se ti mozda zaljubio u njega il sta vec!?!?!?!?fkt sto haro ( teq ) kaze njega boli k... za vama( mislim na cazin gaming comm...)
eto lucky mozda bi trebo autogram traziti od njega btw sretno u potrazi za idolom.... :lol: :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='242601' date='Jun 23 2008, 16:46']daj lucky nemoj se prosipati ja sam vec gore rekao da sam dokaz da nije flex igro nego adi talijan , i taj ce mali potvrditi sta pricas bezze s tim si postom iznervirao mene a zamisli onda kako je flexu - NIJE FLEX CHEATAO TU NOC vec adi . I ja sam se co s njim na xf ... i na kraju se ispostavilo da je talijan ...

Ne znam kako si dosao do zakljucka da on zeli nekoga uplesti u svoje probleme hmmm probleme ? Pa covjek je cheater boli njega briga za nama , moze nas ownati kad god hoce ... btw to nisu problemi za njega vec za vas .. vi ste ti koji pametujete stalno .. pustite covjeka .. nije u CGC i kraj .. a i bez cheata je bolji od vas pola koji se smatrate nekakvim gamerima ...

@ error , revolt , drake ... - imatel vi kakvu drugu temu osim igrica :P ... vi spavate s cod-om u ruci ... a najzesca je zamisao da nas 20-ak ode u divx pricati o cod-u hihih :lol:

Ja vas sve <3 al znate nekad i pretjerati bog vam dao :D hasumi jedni ... Hajmo se mi napiti ko stoke , ebo cod :D[/quote]

hmm ubiio sam ga snipom 3put zaredom... i preko xf-era mi je psovo sve po spisku i vridjedjo i sl.
on je to bio neuceravaj nikog u laz! 3h ujutro on je bio kod kcue ne kod suze... p.s.

eh lucky kakve sad veze suzo ima sa ovim .. i jos jednom napominjem bio je to talijan ... Flex jes CHEATER :D al tu noc je igro adi ... bezze mi pamtujemo jedan drugom kad se tebi neda nista dokazati , ti si toliko samouvjeren i tvrdoglav da tebe treba kod hodze :D

@drake - ja se samo salim :D nemoj ti meni sta zamjeriti.. vec samo rekao <3 u all

[quote name='*_lucky_luck_*' post='242611' date='Jun 23 2008, 16:42']hmm ubiio sam ga snipom 3put zaredom... i preko xf-era mi je psovo sve po spisku i vridjedjo i sl.
on je to bio neuceravaj nikog u laz! 3h ujutro on je bio kod kcue ne kod suze... p.s.[/quote]

[quote name='omg-It's-BaroN' post='242613' date='Jun 23 2008, 16:58']eh lucky kakve sad veze suzo ima sa ovim .. i jos jednom napominjem bio je to talijan ... Flex jes CHEATER :D al tu noc je igro adi ... bezze mi pamtujemo jedan drugom kad se tebi neda nista dokazati , ti si toliko samouvjeren i tvrdoglav da tebe treba kod hodze :D

@drake - ja se samo salim :D nemoj ti meni sta zamjeriti.. vec samo rekao <3 u all[/quote]

a jel bitno jel citer ili nije citer?

Daj da probamo normalno pricati bez preseravanja i visokog tona.

Za lish-a nam je dovoljno da je tu gdje jeste. Mnogi gradovi nemaju "svog" covjeka, a mi naseg jos prozivamo ...

A mozda i cita ovo pod nekim drugim nickom. Sto bi se javljao ovdje kad je sve na vrhu jedne "djecije" rasprave.

Ako je tu neka se javi, mi svog covjeka nemamo. Svako za sebe je svoj covjek u ovom cgcu, jer ocito sloge nema, samo se gleda kako ce se kome uvaliti nesto itd. Ovdje rasprava ne moze ni proci dobro kad ovaj lucky_luck glumi neku facu ovdje, hoce da tuce sve redom, al' ce naletjeti na Playera sad, pa ce biti rjeseno sve. Tako da ce u vezi njega problemi biti rjeseni. I Vi ste zapeli za tog Flexa, ako haxa, haxa za svoj cejf, a imate milione drugih servera za igrati, tako da nemojte da Vas dira to previse.

HATE YA ALL ;)

[quote name='TequilA' post='242625' date='Jun 23 2008, 18:28']Ako je tu neka se javi, mi svog covjeka nemamo. Svako za sebe je svoj covjek u ovom cgcu, jer ocito sloge nema, samo se gleda kako ce se kome uvaliti nesto itd. Ovdje rasprava ne moze ni proci dobro kad ovaj[b] lucky_luck glumi neku facu ovdje, hoce da tuce sve redom,[/b] al' ce naletjeti na Playera sad, pa ce biti rjeseno sve. Tako da ce u vezi njega problemi biti rjeseni. I Vi ste zapeli za tog Flexa, ako haxa, haxa za svoj cejf, a imate milione drugih servera za igrati, tako da nemojte da Vas dira to previse.

HATE YA ALL ;)[/quote]

Ma nece Kemo, vi njega samo pogresno ste razumjeli. I kemo je za Cazinsku gejming zajednicu i da svi budemo jedno...
Mislim da se ove rasprave i psovke samo na pogresno svode, te podrzavam ideju da se svi gejmeri okupe na jednom mjestu - na rostilju negdje pa da se dokaze da se moze pricat i o drugim stvarima i da tezimo istom.

A te tuce, bezze, nema od toga nista

bice i tog abd jednog dana da smo fino svi za jednog a jedan za sve hante ebga tek smo je osnovali mora na pocetku biti malo nesugalsica al haj nadajmo se da ce se to ubrzo odradit kako treba i to ;)

Mislim da je bar djelomicno rjesenje u tome da se okupimo svi zajedno u divxu :lol: salim se za divx, nego kao sto Ibro rece, rostilj nam treba, covjek kad jede manje prica, a kod nas svi previse gluposti pricaju :)

Vidjet cete kad se okupimo u RL, bilo gdje, kako ce biti glupo svadjati se oko ovih budaleshtina. Oni koji misle doci da bi gledali da nekome nesto opsuju i sl. neka ni ne dolaze.

Upravu ste da previse raspravljamo oko gluposti, sto samo vodi do svadje. Jos cu samo reci zasto mi toliko smeta cheatanje u CGC-u, zato sto hocu da napravimo zajednicu postenih kulturnih ljudi, da nam nemoze nikakav balavac sa bihneta ili od nekud drugo reci da smo cheateri, jer neko kad vidi jednog cheatera odmah ce optuziti cijelu zajednicu ili klan.

Flex, ti si se naljutio sto sam tamo na temi online tournament rekao "ok, sto se mene tice neka igraju svi". Kao sto znate taj turnir je CaGC turnir u kojem mogu sudjelovati samo članovi CGC-a, a ja sam tebe flex bio izbacio, znas vec zbog cega i onda nisi nikako mogao sudjelovati u turniru, onda su neki govorili da ipak trebamo za prvi put svima dati sansu pa sam i ja onda rekao "ok, neka igraju svi" (iako dragoon odlucuje za turnir) pa i ti flex. Ti si to shvatio kao da se je izdizem, kao ja tebi dajem dopustenje i sl. (kao sto si mi i rekao), nisi me htio saslusati nego ti je rjesenje bilo da psujes sve po spisku svima , pocevsi od mene. Nema veze, mene to ne dira, smjesno mi je to ali sljedeci put prvo malo razmisli, samim tim sto kazes da sam ufuran znaci da me ne poznajes dovoljno.

Vi koji bi me za kosu hvatali, sisao sam se sad za vikend do ramena, a sljedeci vikend sisam jos... tako da me mozete uhvatiti samo za ... :P nadam se da pojedini nece ovo shvatiti kao uvredu ;)

Imam jos jedan prijedlog (mozda je vec neko predlozio ovo, ne sjecam se), tj. da prije rostilja i okupljanja napravimo CAzing gaming community majice, kao sto ste svi imali cazin.net majice na cazin.net okupljanju.

Sve doci na svoje, vidite da nam community nenormalno brzo raste, stalno dolaze novi članovi, samo se trebamo kao pojedinci potruditi da doprinosimo zajednici, a ne ono suprotno.

[quote name='3rror' post='242775' date='Jun 24 2008, 11:26']Vi koji bi me za kosu hvatali, sisao sam se sad za vikend do ramena, a sljedeci vikend sisam jos... [b]tako da me mozete uhvatiti samo za ...[/b] :P nadam se da pojedini nece ovo shvatiti kao uvredu ;)

Imam jos jedan prijedlog (mozda je vec neko predlozio ovo, ne sjecam se), tj. da prije rostilja i okupljanja napravimo CAzing gaming community majice, kao sto ste svi imali cazin.net majice na cazin.net okupljanju.

Sve doci na svoje, vidite da nam community nenormalno brzo raste, stalno dolaze novi članovi, samo se trebamo kao pojedinci potruditi da doprinosimo zajednici, a ne ono suprotno.[/quote]

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

ah lal :D haj bas moremo bas dje ici rostiljati nisam odavno :D treba izdrzati ovih 100 kg da ne jede :D .. ja sam bogami za , pa i za janje :D :D :D a majice shto se mene tiche more :D samo nek se ne rade kod vede , nechemo dochekati roshtilja :D , i btw anese - povuchem te zato shto si reko

[quote name='tomahawk' post='242955' date='Jun 25 2008, 00:39']Hej,Ljudi? Do

[quote name='TequilA' post='242959' date='Jun 25 2008, 02:54']jer kao sto je rekao anes, ako ko mislis doci da se tuce i da psuje nekome, neka ne dolazi ( to je anes rekao iz straha, al' et :P )[/quote]

Iz straha od koga ? Od djece koja samo laprdaju, pricaju, kojima je svaka druga rijec psovka i uvreda ?, jadno...

To je Anes rekao jer zna ako bude toga, onda ode sve u pm, bmk za djecurlijom koju je kucni odgoj naucio samo da psuje, i sto ce zbog toga dobiti na nosu od nekog, nego se brinem za community. Osnovna stvar svugdje i u svemu je znati se ponasati, opca kultura, koja je nekima ovdje potpuna nepoznanica.

Oko cega se vi raspravljate,da neko sa strane dode i da procita ove vase postove ne bi vam dao vise od 12 godina,jadno....

Ja licno ne planiram nikog tuci nego se planiram provesti i zaraditi koju markicu :lol:

Iznimka je ako me ko bude na turniru *ebo u mozak :)

btw Trebali smo organizirati onda turnir u streefight-u a ne CoD2...

Haha, Cazin Prijeteći Community. To je dobra ideja. Sad samo moramo izabrati predsjednika koji će ih voditi :)
Moj glas ide Tequili. Cijeli dan mi govori kako će Chuck Norrisa dovesti da me razbije kad dođem u Cazin, ako mu