Jump to content
Sign in to follow this  
Rale

Djeca u CGCu

Recommended Posts

Lijepo je zapoceo dan , nisam se nerviro , ucio sam i odmaro glavu od CoD2 .
Predvecer sam otiso sa suhim gledati u divxu utakmicu Portugal - Njemacka (Deutschland uber alleees :lol: ).
Zatim je doso malo kasnije 3rror iz Rijeke i radovo sam se njegovom dolasku ,onda mi je cestito 19ti rodjendan , zajebavali smo se i otisli smo malo kasnije igrati kod Harija CoD4 u lanu , bilo je zanimljivo i bilo je smijeha.

Onda sam doso kuci oko 23:30 te sam sjeo za komp da se malo zajebavam po netu , imo sam namjeru igrati CB sa suhim ali on je vec igro pa sam izazvo mapija i flexa da igramo fw . Pito sam revolta ocel samnom , reko je ok.Onda sam digo parbu i krenuli smo igrati .

Bio sam opusten i uopce se nisam nerviro iako su vodili flex i mapi , revolt mi je prije wara reko da haxa flex no medjutim nisam se obaziro na to niti me zanima to.

Onda kad sam im bacio u 1v2 situaciji 2 HS i dobio rundu poceli su sa verbalnim vrijedjanjima i whinanjem.Optuzivali su nas za WH i aimbot , narocito mene.

Nisam nista piso dok se revolt nesto snjima raspravljo , reko samo kad su poceli pretjerivat narocito flex kad mi je opsovo sve sto imam itd.
Reko sam da se smire i da nepisu nista ali nastavili su...

Ja ne gledam ljude po tome kako igraju CoD2 ili imajul WH ili ne , nego gledam ljude ko ljude i mogu se druzit sa svakim , flexa sam smatro mirnim i dobrim covjekom iako je mlad , znao sam za mapija da je malo zvrkast no simpatican mi je s forama.
Da napomenem Paju , Quadrona Gveru i Unixa isto postujem punoo :P jer se ponasaju koliko toliko kulturno i odraslo , naravno mora se i saliti nekad.

Ja se od pocetka gaminga nisam prema nikome odnosio tako ko sto se flex veceras prema meni , nisam nikome opsovo mater ili ga vrijedjo (osim ove moje kolege koje predobro poznajem RVLT , TEQ , 3rror , AlieN i sl. iako je to isto sala ) i sad neko meni dodje kome je dokazan i ko sam potvrdjiva da ima haxove i govori meni da sam haxor i pocne psovat SVE.

Zatim je vise puta reko da sam klosar , pa kakva je to kultura?

Ali nije to sve , evo svima :

[url="http://img296.imageshack.us/my.php?image=sadsaddkx0.jpg"][img]http://img296.imageshack.us/img296/4470/sadsaddkx0.th.jpg[/img][/url]

Kad vidim ovo , mogu zamisliti samo kako bi bilo na online turniru kojeg organizujem , tako da odmah recem da su diskvalificirani unaprijed mapi i flex.Ne znam imal uopce odrzavat nesto slicno zbog dijece i ponasanja ( cast izuzetcima ).

Ne kazem da sam ja Bog zna nesto al eto...

Onda jos na xfire kaze , mislio sam da si pravi igrac drakz ali haxor si. Klosaru .

Da iskreno kazem bmk sto me optuzuju za WH ja sam makar igrac koji ima isti key 2 godine i koji ima historiju na CBu pa nek pricaju hasumi.

Na turniru cu popricati snjim da vidim koji mu je **rac. :)

Edit : I eto vidite kako odem leci zivcen i iznerviran .

Over & Out Edited by Rale

ajjjjjj majko za sta se oni ljute jer misle da ima hax :S pa ako su mislili sto nisu izasli s servera nek se uhvatili svadjati i psovati sve, bas je flex low, na turniru s njim pricaj drake( ako flex ikako dode) ahhaha i ja sam ga vidio na bihnet s&d kako priznaje da haxa btw i ja sam dijete al nisam tako low da nekom nesto bezveze psujem i vrijedjam ga

Potpisujem sve ovo sto je Drake rekao,flex je fakat pretjerao sto se tice haxova.

On haxa 16 na sat i kad ga neko od nas ubije,on jebe sve po spisku,optuzuje da smo haxori,vrijedja...Djete.

edit: Kad je war prekinut,flex mi je opsovao sve sto imam,ne samo meni nego cijelom CGC-u,kao sto se vidi u drake-ovom postu.

Mapi je isto psovao,govorio da smo klosari itd..

Neznam sta bih vise rekao,da nisu diskvalificirani,ja nebih igrao na turniru. Edited by Revolt

cekaj malo i ja sam u CGC-u :o ... mater i meni hmmmmm :huh: ........ a ko je FLEX ???? <_<

bilo je rvlt i drake... mnogo mnogo prije ovog sad... psovanja... vridjanja od strane navedenog FLEX-a i Unix-a... samo bolje cutati i cekati... :) i vjerujem da su decki uzeli puno maha u tom psovanju... da neznaju vise sta bi opsovali...
mozda ipak ljubomora :)

on hax... ti cist... i ti ga nakraju ubijes .... normalno da bi popizdio sve i jedan od nas :)
LJUBOMORA nista vise :)
p.s.

[quote name='*_lucky_luck_*' post='241872' date='Jun 20 2008, 10:12']on hax... ti cist... i ti ga nakraju ubijes .... normalno da bi popizdio[/quote]

hahah, jest fakat :D

...

Ostali, dali se onda slazete da se flex i mapi diskvalificiraju ? I dali ste za kick iz CaGC ili samo iz turnira ? (Flex je vec izbacen iz CaGC-a, iako sam ga mislio vratiti da igra turnir, ali sad ovo...)

low, treba staviti da za cgc treba imati najmanje 18 godina :D xD

Ma to samo treba ignorisati, sad im hormoni samo divljaju nista vise, pubertet haha :D, sto laki kaze i ljubomora najvise !

Ignorisati samo. Njemu ce onda jos vise muka biti, ali btk.

Ma neka djece..smirece se ona :D , na mladima Svijet ostaje :rofl:

IZBACI :lol:

Sve je to u redu. Al' samo da kazem ako Flex i Mapi dodju na okupljanje, bez obzira na sve, nece ih niko dirati. Ovo najvise govori Playeru i Lucky_lucku. Tako da za tucu zaboravite :rolleyes:

Drake, znao sam ja da si ti hax000R :lol:

Sve je to uredu al' kad meni lucky dodje psuje majku i govori mi da sam jos haxor , a nisam.. I kako ce me tuci , al to cemo vidjeti na turniru :D ...
Ako mapi ne bude igrao necu ni ja .. Najbolje da vi sami igrate (error, rvlt , drakz, lucky) za suhog necu nista reci on je my idol.
A rvlt znamo da si "kupio hax Kemi Jusicu" , a on kaze da nisi da ih ti koristis (mislim ono tvoj najbolji prijatelj to kaze..) al' ti si pg...
drake za njega nemam nish reci on je high ^^ :D
lucky on je samo obicni ufurani (ts skiller> cuj ba ) hahaha

Svaka cast pojedinim ljudima ( teq, deppa(Mapi), pajo, Alien, trooper, Quadron, QuadronSr(Besko), Baron, flex<3drakz, Gvera, deluxxx, talijaN :D ...) <3 Czg

pozz ;)
unix :angel: Edited by fruit

ma jbt pa vi svi skoro haxori neki OMG .... i sljedeci put kad bude psovo nek psuje nek navede kome :) ... moja mati nije hobby bitch just to know .... i to mi psovanje fkat ide na neku stvar imam oko 300 sati cod-a 2 dosad sam samo dva tri put opsovo i to je bilo to allll samo slovencima nekim :D a i lucky voli psovat zesce ... al i to ce se rjesiti ubrzo ...

ZNJ

[quote name='fruit' post='241936' date='Jun 20 2008, 11:59']Ako mapi ne bude igrao necu ni ja ..[/quote]

Nece niko mapiju braniti da igra na lanu niti moze braniti , to je njegova stvar hocel doci ili ne a to u vezi online turnira je vec druga stvar , tu mozemo sankcionisati za ponasanje...

fruit, unix ?

Pusti ti to "kaze onaj", jedon je misliti da je neko cheater a drugo je dokazati... Pa flex otvoreno cheat-a i priznaje to, samo ste poceli igrati online, kako mozete odma uhvatiti se budalestina ?

Onaj Lish godinama stvara ugled Cazinu, dok jos nijedan od vas nije znao sta znaci pojam online igranje, i samo jeste li poceli igrati, poceli ste i sramotiti... psovanje, cheatanje, itd...

U mnozini govorim uopsteno za sve koji cheataju i psuju po serverima

[quote name='fruit' post='241936' date='Jun 20 2008, 11:59']A rvlt znamo da si "kupio hax Kemi Jusicu" , a on kaze da nisi da ih ti koristis (mislim ono tvoj najbolji prijatelj to kaze..) al' ti si pg...[/quote]

Prva stvar,Kemo Jusic nije moj najbolji prijatelj,zapravo,nedruzim se snjim nikako,vidjam ga u skoli i to je to.

Druga stvar,Kemo Jusic je trazio od mene da mu kupim hax,to nisam htjeo(nisam ni mogao jer sam potrosio sve pare na Silkroad :lol: ),pa sad on voli pricat uokolo..bmk,osim toga,

dokazo sam se vise puta na LAN-u,da znam igrat,pg nisam(jos :lol: ) al znam igrat.

1. Ja cu prvi potvrditi da je flex cheater .. svaki dan ja i on igramo scrim i to mi je zabavno gledati kako covjek cheata ... al legenda je odmah da se razumijemo ..

2. Lucky - govoris kako su unix i flex uzeli maha psovajuci ... hmm bio sam prisutan vise puta i na ts i na publicu kad si vrijedjao unixa .. ti nemas pravo glasa :D sala :D

3. Mene je neko kickao iz CZG-a nemam pojma ni zasto ... sto dokazuje da ste "slabi" ... :D

4 . Ako ste vec stavili naziv ove teme djeca u czg .. - a izbacite ih onda .. tequila .. jaci mali od vas sviju .. ja njega<3 - sto njega ne izbacite .. Revolt ? coJek satre :D izbacite i njega ... BaroN - pro :D njega ste vec izbacili :lol:

5. Zanima me jel scripta vrsta cheata ? ako jes .. neki pojedinci koji ovdje pamtuju koriste je vise nego fleka

Volim vas sviju ... Ljubim vas ko da ste mojii .. Rale sretan njekakav rodjendan :D Player hocemol i tuci ? :D ... Lucky - volim tebe najvise ba :D a suhi .. <3 ... nakon zelja i pozdrava ,.. evo narucio sam pizze u limometal , nek menso placa shta fali :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='242014' date='Jun 20 2008, 17:22']4 . Ako ste vec stavili naziv ove teme djeca u czg .. - a izbacite ih onda .. tequila .. jaci mali od vas sviju .. ja njega<3 - sto njega ne izbacite .. Revolt ? coJek satre :D izbacite i njega ... BaroN - pro :D njega ste vec izbacili :lol:[/quote]

Baron nisi svatio bit , nije stvar u tome koliko ko godina ima nego kako se ko ponasa i odnosi prema drugima...

Nije te niko kikao iz [b]CGC[/b]-a nego si sam izisao onda kad smo odlucili kupiti original server i nesto si se naljutio bio... onda si to ocigledno zaboravio i sad ni sam ne znas sta je bilo. Tako da nismo mi "slabi" nego ... ;)

Hmm ma slicne izjave daju samo .... <_< samo bas kvarimo ugled LISH-a koji stvara ovo sve nekoliko godina...
sramotimo ga na cijelom BiHnet-u... a ja sa ZA ko se izbaci iz CGC-a da se nevraca
p.s.

Po cemu LIsh stvara ugledu Cazinu ? Zasto mi Lisha sramotimo ? Jel Vi shvatate da njega boli q za nas ? Nit' on nama stvara bolje, niti gore, nit' mi njemu stvaramo gore, nit' on nama. Tako nemojte pricati ako niste upuceni

[quote name='Rale' post='242022' date='Jun 20 2008, 19:34'][b]Baron nisi svatio bit , nije stvar u tome koliko ko godina ima nego kako se ko ponasa i odnosi prema drugima...
[/b][/quote]

[quote name='3rror' post='242027' date='Jun 20 2008, 20:06']Nije te niko kikao iz [b]CGC[/b]-a nego si sam izisao onda kad smo odlucili kupiti original server i nesto si se naljutio bio... onda si to ocigledno zaboravio i sad ni sam ne znas sta je bilo. Tako da nismo mi "slabi" nego ... ;)[/quote]

@rale - ma gore je neko naveo - svi koji imaju manje od 18 trebamo ih izbaciti to sam rekao ..

@ error - brate , sjecas se da sam te zamolio da me ponovo addas nakon sto sam bio izasao ? i jesi , i nakon nekoliko dana zajedno ste izbacili i mene i flexa .. to me brine .. zato kazem da ste slabi :D .. Sigurno nisam izasao sam .. neko me kickao .. a mogao je samo admin ;D ,, mozda greska mozda ne

haj lish (pusa) svima :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='242058' date='Jun 20 2008, 23:30']@rale - ma gore je neko naveo - svi koji imaju manje od 18 trebamo ih izbaciti to sam rekao ..[/quote]
Ti ne ku

hahaha da da pogodilo me hahahahahhaha :D ne znam jel se on salio on je vako cojek ozbiljan :D .... nego da ja vas pitam ? imal tog odgovora oko izbacivanja ? i jesul mensi stigle pizze :D :D :lol: :lol: :lol: