Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Kako zastitit djecu od...?

Recommended Posts

Ibro, dobro je izvukao si odgovor. Kako zastitit djecu od .. ? Sakom, pleskom, nogom itd..

e oni su ti ibro kod mene gore redovno hahaha danas doso onaj jedan oduzela mu se ruka od igala vise nikako materemi nemoze rukom ja se odvalio od smijeha hahaha reko haj u bolnicu budalo jedna kaze namam para... reko jesi za rakiju jednu kaze moze i on jednu dvi tri cetiri i otvorio se hahahah reko kolko tebe drzi kad se boknes on nije skonto kaze nemogu ustati ujutro nikako reko koliko te sati drzi tebe kaze 2 sata i koliko para trosis dnevno kaze do 100 maraka... reko dje ih nadje kaze pa sta mislis... i onda kaze ode moram ici evo gore cojk sletio neko astrom s puta ako ode da mu valjda skine katalizator hahah :lol: a on je na odpadu 100 km

sta ubrizgava u sebe jesi ga pitao posto pitaj boga samo cime se bodu i ko im pordaje sranja da se bodu,jadnici,,

haha toga ce vajk biti kod nass,,policija se vise i ne obazire na to,,,a i nemaju volje,,,

slucaj jedan bio u mojoj blizini neko ukrao bakreni kabl telefonski neki kad su nam nanovo teleofne mecali,,,i frajeri su to lapili i poceli bjezati prema incelu dole preko bara,,

i policajci su fakat brzo doslii,,ali kad je ovaj covjek rekao policajcu sto ne idete za njima preko bara,,,
policajac ce mu na to:
nisam budala,,prvo nisam dovoljno placen za to,,a drugoo ovo je jedino odijelo koje smo dobili i ne smijem rizikovati dsa ga izderem ili uprljam,,haha

de stas,,,,ja te momke skore sve znam,,,i mene mole za koju paru,,jeb ga nekad im dam,,nista puno,,al et,,a bom nekad i ne dam,,znaci ne dajem im iz nekog straha,,vec ett dam mu samo zato sto onda pomislim da nece ici maltretirati neko dijete tamo i pretuci ga u najgorem slucaju,,,