Jump to content
doktoraider

Cazin LAN Challenge #3

Recommended Posts

nije bilo lose nisam znao da sam nako dobar doj sam owno ove najace treso sam ih ko lsjive khkhkhkhk 3rror low :D draKz 2 :D .... :P :P

haj bice valjda sljedeci turnir makar [b][i][u]4[/u][/i][/b] ekipe :D hahahah

p.s. CANNNN I HEARRR MY NAMEEEEEEEEEEEEE !!!!!

ma ja nisam planirao igrati na turniru ali posto je bilo malo ekipa,onda sam igrao ali samo 4fun,bilo je dobro,bilo mi je drago ownati unixa :).a carentan nisam igrao najbolje jer je baron bio lud....glupo sto nije bio veci odaziv.....

[quote name='3rror' post='245897' date='Jul 7 2008, 13:20']Pa da ... zato smo vas na kraju i ownali :P[/quote]

ma jock :D vi ste se prepali haha :) ... citiram errora "clip , da je ovo normalan turnir bila bi nasa runda" - cisti dokaz panike :)

Mislim ono ... Tronik ti mene ownao :S pa vidjeli smo ono 1metak thomy itd.. da ne pricam dalje , a ti me jednom ubio sa spw. iz pm.. igra se 2h i tek onda krene :S camp2win <tronik
I kad smo igrali protiv vas pustili smo vas 1mapu i onda poceli igrati (taktika)

suhi> bili smo bolji , ali nismo imali srece :D

ps: [size=4]Tronik da Bog da pao ispit ;)[/size]

@ baron, pa istina je sta sam rekao, a vi to ne negirate...

@ fruit, nemanje srece je kad te protivnik slucajno pogodi hs-om ili bomba se odbije od 16 krovova i pane tebi na glavu i sl, a ne kad izgubis 10 rundi za redom .. ili koliko vec.

Mozes reci da ste bili bolji na toujane, jer ste dobili toujane 11:9, nemozes reci da ste bili bolji na cijelom waru jer smo vas ownali na matmati - vasoj mapi.

[quote name='3rror' post='245931' date='Jul 7 2008, 15:26']@ baron, pa istina je sta sam rekao, a vi to ne negirate...[/quote]

haha ja volim da zezaaam :D ... tjesite se tom recenicom haha shala :D najjaci ste i cao ...

kad ce cazin challenge #4 , slab ovaj bez luckya

3rror vi nas ownali na matmati ? :S I ove bombe i to nemoj se ti javljati za to boga ti nema veceg luckera od tebe ili goodboy-a ... 3rror ti samo sto znas je camp2win :)

[quote name='fruit' post='245943' date='Jul 7 2008, 18:29']3rror vi nas ownali na matmati ? :S I ove bombe i to nemoj se ti javljati za to boga ti nema veceg luckera od tebe ili goodboy-a ... 3rror ti samo sto znas je camp2win :)[/quote]
Istina je to sto kazes da sam ja LUCKER,al sta se tu moze,vazno je da sam ja vas ownao onako...Ne moze sve biti LUCK, ima tu i Skilla... :lol:
I daj prestanite jadati,kukati i sramotiti se!!!Turnir zavrsen,izgubili ste zasluzeno,BOLJI smo od vas i tu nema price,zato STFU ;)

goodboy ti nas sigurno nisi ownao :D jedino drkaz i suhi... to si ti nas zamjenio mozda si ownao barona i one :) ,a slijedeci turnir necete pobjediti 100% :D
a pazite koliko vi igrate koliko mi ....
Mi godinu (mozda godinu i po/l)
vi 2,3-i po god.

Mi igramo online max 2 godine, a vi ste skoro tek poceli... i to stoji, igramo vise i dobijete nas na toujane, tome sam se cudio i to je postujem, svaka vam cast. Ali na kraju krajeva mi smo dobili turnir, isto bi bilo lijepo od vas da nam cestitate i zavrsena prica, naravno da je uvijek neko bio nekad lucker, da je neko kempao, da je neko iz desetog razloga izgubio rundu, ali suvisno je raspravljati o tome i prepucavati se...

kako je meni ovo zalosno za citati...cc boze ti sacuvaj

necu citirati niciji post da se nebi morao svadjati sa pola foruma :)

BTW unix igrao si dobro,svaka cast ...al daleko od toga da ste bolji...bilo je blizu isljucivo iz razloga sto se nisam mogao naviknuti na onaj komp,i nebi pogodio nikog da si bog....ja da sam igrao onaj war kao inace,ova bi tema sada bila lock

opet gg

sto se tice ova zadnja 2 posta:

ja licno igram cod2 nesto manje od 2 godine...imam oko 1600h cod-a..vecina vas ima blizu toga ako neko nema i vise...tako da to nemozes gledati...vama je samo veliki nedostatak jer nepoznajete cod2 scenu,vec visite po bihnetu 24h i igrate warove protiv debila koj neznaju hodati..zato niste "naucili" igrati do sada,a iskreno vjerujem i da necete jer igra umire lagano :)

GL HF

Eh da se i ja malo javim , bio sam u njemackoj pa nisam mogo pratiti ovo.

Unix je predobro igro , dokazo je da ima skilla .

Ovo ko je bolji ko nije to necu komentirati...

Sto se tice nas mi smo ko turska po stilu igranja :P

[quote name='Rale' post='246108' date='Jul 8 2008, 13:20'][b]Eh da se i ja malo javim , bio sam u njemackoj pa nisam mogo pratiti ovo.[/b]

Unix je predobro igro , dokazo je da ima skilla .

Ovo ko je bolji ko nije to necu komentirati...

Sto se tice nas mi smo ko turska po stilu igranja :P[/quote]

de sta se falis :) gori si od unixa -

@ unix - cojece de smiri se haha pa oni su najjaci igraci u cazinu , za suhog mores reci i da je najbolji u Bih , jedan od najb...

@ All - Ode ja kumpiruse bujrum svi .. errora zvao nece cojek , mora da je ne voli

Slijedeci turnir moj !