Jump to content
doktoraider

Cazin LAN Challenge #3

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' post='243315' date='Jun 26 2008, 16:18']hehehe , turnir ce najvjerovatnije biti [b]slijedecu nedjelju[/b] ... Rostilj more biti da bude more biti da ne bude :) ... svi bujrum :) ...[/quote]

pa ko je to pomjerio trebalo je biti sad u nedjelju....

e ovaj vice vako, ovaj nako KAD JE TURNIR jel 29.06.2008 il je 06.07.2008? Edited by cha()s

ok turnir ce se odrzati sa u nedjelju sve cu to vidjeti sa nedimom i gverom ... Znaci 4v4 , i udri :D vidcu kako da besku nagovorimo za rostilj .. i sutra cu po skoli svima razglasiti :D sto vise raje to bolje ... I ja sam za 29 .. Et zivjeli . ... oops evo sad sam sa gverom na xf .. kaze onu tamo nedjelju .. pa to je i quad rekao u prethodnim postovima na onoj temi ...

A mogli bi taj rostilj sad u subotu ? Edited by omg-It's-BaroN

e jebga sad sad ja necu opet moci stici bem mu temelj grrrrrrrr .... jednom kad kazete vako je nek bude tako bez ikakvih mjenjajna :S

Hajmo bog vam dao u sljedecu nedjelju :D tamam da se jos uigrate :D ..... bice nas vise 100% neg sad u nedljelu :)

Turnir je sad u nedjelju , dobro dosli svi ! ZNACI 100% SAD U NEDJELJU , i nemoj da na kraju bude ah ma nisam mogo , sto vise to bolje :D ja necu :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='243494' date='Jun 27 2008, 00:12']Turnir je sad u nedjelju , dobro dosli svi ! ZNACI 100% SAD U NEDJELJU , i nemoj da na kraju bude ah ma nisam mogo , sto vise to bolje :D ja necu :D[/quote]

Super,bice zanimljivo..

Pizze narucene,cya :lol:

teq ne pocinji ... Opet mislim da ce slabo raje biti , duplo manje nego prosli put , slabo se o ovome i prica ..pa ako ne bude turnira ne zamjerite im :D nisu se potrudili :D Znaci , zovite koga god mozete :D

OD TURNIRA NISTA ! SUTRA KO JE MISLIO NEK NE DOLAZI ! EBU NAS SA DVI STRANE ! JEDNI VICU BICE SUTRA DRUGI GOVORE NECE 100% . NEMA NEDIMA KOD KUCE . UZIVAJTE

E sto so ovde zna organizovati turnir,bice sutra,ne prekosutra,a ne nema Nedima bice tad?
Pa daj uozbiljite se,odredite datum kad ce biti i gotovo,salji prijave ko misli doci i cao.

[quote name='cha()s' post='244013' date='Jun 28 2008, 21:18']BNK,sljedece nedjelje nemere zauzeto je ima turnir nedje drugo pozz... :icon_cheesygrin:[/quote]
Ma nista od ovog turnira. Ukoliko se planira odgađati za neki dan u ovom mjesecu, neka to ne bude vikend.
Mislim, bitno je ljudstvo, a Bronx je najavio 7. mjesec kao mjesec turnira gore, pa sad... :)

Citiram barona:
[quote]OD TURNIRA NISTA ! SUTRA KO JE MISLIO NEK NE DOLAZI ! EBU NAS SA DVI STRANE ! JEDNI VICU BICE SUTRA DRUGI GOVORE NECE 100% . NEMA NEDIMA KOD KUCE . UZIVAJTE[/quote]
I s obzirom na to, ak budete

Neorganizujem ja nista ! idioti nisu sposobni da napisu na forumu , pa jedan dan me salji mapi drug igvera treci quadron , svaki dan drugo sranje .... nit me vise briga za njihovom organizacijom nit cu na turnir ici .. to se oteglo ima skoro 3 i po sedmice . Slijedeci mjesec Bronx , tamo ce biti bolje ....

[quote name='omg-It's-BaroN' post='243494' date='Jun 27 2008, 02:12']Turnir je sad u nedjelju , dobro dosli svi ! [b]ZNACI 100% SAD U NEDJELJU[/b] , i nemoj da na kraju bude ah ma nisam mogo , sto vise to bolje :D ja necu :D[/quote]

Ako ti ne oraniziras onda pusti njih neka se prosipaju po forumu, a ne ovako

[quote name='3rror' post='244111' date='Jun 29 2008, 15:36']Ako ti ne oraniziras onda pusti njih neka se prosipaju po forumu, a ne ovako[/quote]

eh pa vjeruj da vise nechu ko ih hebe ... ***** .. na turnir ne treba ni doci ... ja znam da ja necu ... al najzesci im je naslov "Cazin LAN Challange #3" haha :D challAnge :D Edited by [TaKe_dOwN
maknimo uvredu :)

[quote]al najzesci im je naslov "Cazin LAN Challange #3" haha biggrin.gif challAnge[/quote]

My bad, jbg lapsus :unsure:

:lol2:

Sta je tu je, malo ste shebali stvar s tim terminom za turnir ali ne znaci da ne treba ni biti odrzan ... samo recite konkretno, 100% (ne 100% ko prije pa nista :P) kad ce biti turnir.

[quote name='3rror' post='244167' date='Jun 29 2008, 21:07']My bad, jbg lapsus :unsure:

:lol2:

Sta je tu je, malo ste shebali stvar s tim terminom za turnir ali ne znaci da ne treba ni biti odrzan ... samo recite konkretno, 100% (ne 100% ko prije pa nista :P ) kad ce biti turnir.[/quote]

ahaha lapsus 3 puta zaredom , yes :D i ne malo ste nego malo su
xf: gvera33 , quadron14 contact u vezi turnira

3 puta za redom ?

Nisam ja pravio ovu temu, samo sam naslov editirao.

...

Nije vazno ko je "kriv"...