Jump to content
doktoraider

Cazin LAN Challenge #3

Recommended Posts

caen and rostov....nema smisla a vi kako god ocete...tj burg dawn matmata carentan rhine-mape koje se svugdje koriste ali opet kako god..bmk

Sanele ... igra se Caen , Rostov , Mapby gvera (pretpostavljam drina) ... Glupost ziva ... i stavio si subotu , bila bi bolja nedjelja Edited by omg-It's-BaroN

ja opet nemam ekipe al dodjem bice valjda neki mix :D hahah

[quote name='PlaYeR' post='241451' date='Jun 17 2008, 19:03']ja opet nemam ekipe al dodjem bice valjda neki mix :D hahah[/quote]

haha , snasao si se prosli put :) ma bice igraca ponovo ... bez tima

I sanele , jeste li odlucili pomjeriti na nedjelju ili ostaje subota ?

Mozel biti ikako 22.06 u subotu , ne mogu docekati , plsssss :lol:

:rolleyes:

[quote name='Rale' post='241496' date='Jun 17 2008, 23:09']Mozel biti ikako 22.06 u subotu , ne mogu docekati , plsssss :lol:

:rolleyes:[/quote]

Haha,slazem se :P

btw,subota je 21 ne 22 :)

ovako , da ne bi organizacija bila na onom nivou kao prosli put predlazem nedjelju
malo ce raje biti u subotu , a pogotov onih koji rade subotom , nedjeljom su 100% slobodni ... prosli put je bilo vrlo vrlo malo raje ...

I jos nesto ... @ sanel - ovaj put ces kompjuter 5 morati staviti kao comp na kojem se igra , a comp br. 7 staviti kao "consolu" ... Finale se nikako ne bi smjelo igrati kao i prosli put , sa onoliko raje u onako malom prostoru , nismo se mogli okrenuti , a kamoli disati ...

Zamjerka i na mapama .. gverina je bila sala :D , trebali bi izbaciti rostov ... i u svakom kolu iste mape ... npr. carentan , burg , dv , tj , matmata i jos jedna ... predlazem trainst.

Da evo apliciramo da bude 22.06 u nedelju i da ne bude rostov , bolje da ste stavili tutu il nes slicno .

Et pusa raidere de makar owo prihvati :mellow:

quadron gay :huh:

hkm... nista ljudi ... 28. zakon... dolazimo narafno ja i moj online ekipa...
p.s.

Ovako da gay nesto kaze :D...
Ako ocete da lan bude u ovu nedelju izjasnite se...
Drugo CoD2 mape: sad zavisi koliko ce biti clanova i koliko ce se rundi igrat ali
1 runda map:DAWN
2 runda map:TOUJANE
3 runda map:BURGUNDY
A za cetvrtfinale i finale mape ce se izvuc....
Drugo CoD4:
1 runda map:crossifre
2 runda map:backlot
3 runda map:crash
A za cetvrtfinale i finale mape ce se izvuc....
:D:D btw Im gay and I <3 drake 'n' suhi :)

znaci :

1. krug kad se izvucu parovi svi igraju dawn
2. kurg svi tj
3. krug svi burg

po ovome tada vec dolazimo do finala :S pa neka se onda u finalu izvlace mape ili neka svako bira svoju mapu koju hoce..

sto se tice datuma meni svejedno :S

cekaj malo koja nedjelja nije sad ova OMG :o :huh: :( .... ja onda nemogu doci :S .... hajte pomjerite koju drugu OMG

A slijedecu nedelju ja nemogu a bilo bi glupo da ja to propustim mislim onda da drake i banda odnesu pare za cod2 i cod4 mislim ono :D .....
A sto se mene tice moze i u ovu nedelju a i za 2 sedmice jer ja idem u slo tako da se izjasnite kad ocete sad u nedelju ili za 2 sedmice :D ...
Nidje veze al ajd :=) Edited by QuadroN

Najbolje bi bilo u nedelju ovu , najvise se ljudi slaze...normalno uvijek ce biti neko ko nece moci doci jbg.

[quote name='Rale' post='241986' date='Jun 20 2008, 14:49']Najbolje bi bilo u nedelju ovu , najvise se ljudi slaze...normalno uvijek ce biti neko ko nece moci doci jbg.[/quote]

Nazalost,ja sam jedan od njih,u ovu nedjelju nemogu doci,za sve ostale nedjelje mi odgovara bilo kad do kraja ljeta,
ali preksutra nemogu :(

Ajde ovako cemo onda se za 2 sedmice vidimo na dosad najboljem lanu :P mozda ubacimo i rostilj na to sve posto vidim da je error stalno gladan da ga zadovoljimo :D...I sad ima da vas ownam na CoD4 nema vise suzdrzavanja rage on :D:D cya

ja moram u mostar u petak,znate fax i ta sranja sl. njemu,tako da neznam da li cu igrait na turniru :(

[quote name='QuadroN' post='242105' date='Jun 21 2008, 03:06']mozda ubacimo i rostilj[/quote]
de matere ti :icon_cheesygrin: dzabe cod2 cod4, igranje, ovo ono, kad ljudi gladni hodaju onda nije to to. Rusko je to davno skonto zato svi hvale Ruskin turnire ;) naravno i zbog dobre zabave i igranja...

@ suhi:

reko je cojk da je turnir za 2 sedmice, a ti ces u mostar sad u p'tak!

uH da kazem da cu i ja doci,samo neznam ocul moci okupiti ove svoje deceke pa da malo i igramo , pod pritiskom su sad Fax.

...ispiti bla blaaa.. :lol:

al ja cu doci svakako :D i neka bude taj rostilj :eat: :rofl:

hehehe , turnir ce najvjerovatnije biti slijedecu nedjelju ... Rostilj more biti da bude more biti da ne bude :) ... svi bujrum :) ...