Jump to content
Sign in to follow this  
imola

Evropska ekološka stranka E-5

Recommended Posts

Daj drug da malo aktiviramo ovu temu...
Ima li te liste, ko će biti nosilac i da li zixe planiraš da se kadidiraš ti za načelnika ispred E-5?
Odmah računaj na moj i lucky-ev glas i podršku...

Kako je Nermin Vila zabio autogol na prošlim izborima, preporučujući svojim simpatizerima da glasaju za Sulejmana Tihića, kao člana predsjedništva, članstvo se rasulo. Vide ljudi da tu nema hajra, i da je u pitanju bila samo čista trgovina glasovima. Zato je ove godine teško safaćati ljude za listu.

Al de, biće valjda bolje...
  • Downvote 1

tema vec postoji
pa bi je bilo dobro u najmanju ruku spojiti

ovo sto je jedan cojek reko je prilicno tacno i po mom misljenju
vecinja ljudi je otisla u vece stranke i to je to
E-5 je registrivana za izbore
a moguca je i neka koalicija ako bude interesa sa SDU i BPS

vijaj de oneman kako se daju odgovori
a ne ko ti supacki SDPovski

[quote name='zilho' post='240969' date='Jun 15 2008, 10:46']tema vec postoji
pa bi je bilo dobro u najmanju ruku spojiti

ovo sto je jedan cojek reko je prilicno tacno i po mom misljenju
vecinja ljudi je otisla u vece stranke i to je to
E-5 je registrivana za izbore
a moguca je i neka koalicija ako bude interesa sa SDU i BPS

vijaj de oneman kako se daju odgovori
a ne ko ti supacki SDPovski[/quote]

Svaka čast, ko prizna pola mu se.. (šta li već)

Nisam znao da je jedini politički protivnik E-5, SDP Cazin. Mi se brinemo za ekologiju, organizujemo akcije čišćenja izletišta, a Vi nama nož u leđa. (ili sam trebao reći "Ti nama nož....) :D

[quote name='jedancoek' post='241010' date='Jun 15 2008, 14:47']Svaka čast, ko prizna pola mu se.. (šta li već)

Nisam znao da je jedini politički protivnik E-5, SDP Cazin. Mi se brinemo za ekologiju, organizujemo akcije čišćenja izletišta, a Vi nama nož u leđa. (ili sam trebao reći "Ti nama nož....) :D[/quote]
ma reci ti sta hoces
nijedna politicka partije se ne brine o ekologiji brinu se samo neki pojedinci ili udruge
samo DNZ nije glaso o odluci da se odvoz otpada naplaciuje po kvadratu ako enko ima druge podatke neka kaze

ja cu opet priznati i kaze se ko prizna pola mu se prasta

Želim što je moguće brži oporavak našem prvom i jedinom i doživotnom presedniku Zilhi...

[quote name='imola' post='243579' date='Jun 27 2008, 13:06']
  • Downvote 1

iskrene zelje za sto brzi oporavak, ako se u medjuvremenu vec nije regenerirao, zeli mu boljsevik snake..

Brz oporavak ispred KP BiH.

Ru

jooj ljudi fala Vam
sta je ovo njavise mi komunjare zeli brz oporavak il otpravak
[img]http://www.imagesforme.com/out.php/i91782_zglobic.jpg[/img]

uh...

i ja sam vaktile imao slican problem...ovi gore u bolnici mislili da je tesko uganuce, a jedino pokojni dr Lukancic utvrdio prelom neke konzole dole u stopalu...nisam mogo stati na nogu vise od mjesec dana...

ima jedna dobra mast sto mi on propiso - Bostrombin...

medju ovim komunjarama je pravo ljudstvo, he, he..

Pa Zilho najbolje su izgleda SDP kadrovi obavjesteni :D

I ja ti zelim brz oporavak bez posljedica ;)

Mislim da je Hozanovic vec u ime A-sda licno pozelio svako dobro :icon_cheesygrin:

a ja cu samo u svoje ime pozeljeti brzo ozdravljenje, aBd!

[quote name='zilho' post='244325' date='Jun 30 2008, 15:50']jooj ljudi fala Vam
sta je ovo njavise mi komunjare zeli brz oporavak il otpravak
[img]http://www.imagesforme.com/out.php/i91782_zglobic.jpg[/img][/quote]

Mi se rukovodimo onom starom narodnom, da je "između mržnje i ljubavi, samo mali korak" :D

ljudi iskopa ja ovu temu jedva
evo da vam reknem nekolko
prvo E-5 je skupila potpise uplatila pausal ili KOTIzaciju kako su mi rekli i u CIK je na spisku od 48 stranaka i E-5 tako da ce ljudi imati prilike i ove izbore da ne glasuju za nas

ako jemde slucajno budem na listi nemojte glasati za mene tako da jope imam ispod 50 glasova da le lefti more argumentovano zajebavati

mada ce tesko biti ponoviti neuspjeh iz 2006 sa 49 glasova ovim putem najavljujem POBJEDU na slijdecim izborima samo jos neznam koje stranke

eto hvala vam i dete u sivilu ovih drugih tema drzite ovuz temu u toku kako jope nebi osla u zaborav ko i ja

oh zilho, kod nas moraju prvo proci industrijalci jedno 20-30 godina da bi tek ti ekolozi imali sta raditi.. ;)
al sto se tice programa, i mnoge druge stranke imaju slicne programe, tako da ne treba da se brines za prirodu i okolis, prije ce nestati nas nego se priroda kod nas zagadi :(

[quote name='Skrgan' date='24 May 2010 - 11:50 ' timestamp='1274698232' post='375846']
oh zilho, kod nas moraju prvo proci industrijalci jedno 20-30 godina da bi tek ti ekolozi imali sta raditi.. ;)
al sto se tice programa, i mnoge druge stranke imaju slicne programe, tako da ne treba da se brines za prirodu i okolis, prije ce nestati nas nego se priroda kod nas zagadi :(
[/quote]
evropa
ekologija
energija
ekonomija
etika

vidis da imamo energiju i ekonomiju kao jedan ciljeva ove ostale svi glume da imaju pogotovu etiku

okolis nerazvijene zemlje isto zagadjuju po poznatoj borinoj pjesmi "neki ljudi samo zinu pa zagade okolinu"

E moj Zilho sve dok nasi ljudi budu pisali pored ceste i kenjali se pored svakog potoka od te Ekologije nece biti nista.Iskreno sve najbolje na ovim Izborima Ekoloskoj stranci i da imate sto veci uticaj u vlasti kako bi se podigla svijest o ekologiji kod nasih gradjana.
Nego Zilho imatel vi iz Ekoloske stranke kakav plan za zaustavljanje curenja ove nafte dolje na Juznom dijelu Amerike.Ja brate do koljena ovdje u nafti.Svu burad sam napunio i kanistere a jarane nivo se povecava.

[quote name='GAGO2' date='24 May 2010 - 13:53 ' timestamp='1274705599' post='375856']
E moj Zilho sve dok nasi ljudi budu pisali pored ceste i kenjali se pored svakog potoka od te Ekologije nece biti nista.Iskreno sve najbolje na ovim Izborima Ekoloskoj stranci i da imate sto veci uticaj u vlasti kako bi se podigla svijest o ekologiji kod nasih gradjana.
Nego Zilho imatel vi iz Ekoloske stranke kakav plan za zaustavljanje curenja ove nafte dolje na Juznom dijelu Amerike.Ja brate do koljena ovdje u nafti.Svu burad sam napunio i kanistere a jarane nivo se povecava.
[/quote]
pisanje i sranje u prirodi nije neko zagadjenje
E-5 nije samo ekoloska stranka mi smo spas za narode i naordnosti bih

mi imamo rjeseeenje za sve probleme tu burad sto si nasuo covaj dobro i kupi novu burad jer jer uskoro slijedi poskupljenje nafte

ne treba zaboraviti mi smo i erotska stranka

evo za siroke mase da kazem muderatorima da ovu temu stave u zakacemo jer mi je tesko traziti unazad

drugo rezultati kazu da smo mi apsolutni pobjednici ovijeh izbora jer smo bez maraka i plakata dobili nesto u kantonu jednog sigurno mozda dvojicu

trece nek mi na PP salju oni koji zele da budu dio stozera E-5 i koaliciski partnera za prestojece opcinske izbore

ako bi neko bio predsjednik nek ide u SDA varijacije ja ko lagumdzija salim se trazi se i dobar predsjednik

nemrem da se ne nasmijem onoj stranci BPS sa kozarom 208 glasova pravda i postenje

5% nevazecij listova govori o nasoj nepismenosti i neradu CIKa

Ukupan broj glasača 48772
Ukupno va

koje predjsednik ove stranke u Cazinu ?

zna li ko koje predsjednik ove stranke ...