Jump to content
Sign in to follow this  
[_maza_]

Moj pas -

Recommended Posts

Ljudi,sad sam primila jakooo uznemirujucu privatnu poruku u kojoj pise sljedece :
[i]"bismillah,

u hadisu se opisuje crni pas sa zutim tackama iznad očiju da je

"tijela su im tanka i lahka" Boga mi moja Tara nit je tanka nit je laHka! :) Druga stvar: "crni pas koji ima dvije BIJELE tacke iznad ociju" Tara nema dvije BIJELE vec dvije zute.
Bijela i zuta su dvije razlicite boje :)

Sve si mi rekao.

Lijep pozdrav.

Tema moze pod kljuc!

Massrer ja mislim da se vecinom dzini pretvaraju u ljudske i zivotinjske oblike (posebno dzinice)... A ti gore u tekstu cas govoris sejtan, cas dzin... Smatram da bi trebao razdvojiti ta dva pojma... Jer dzini ni u kom slucaju nisu isto sto i sejtani... Dzina ima i muslimana... Sejtana ne...

Ponavljam opet... Sjecam se u srednjoj skoli nam efendija pricao da se DZINI pretvaraju u ljudske oblike i u zivotinje crne boje...

Ne da je to sad neka olaksavajuca okolnost, ali je mislim da je lakse od sejtana nalet ga bilo...

msilim da ipak niko ne moze znati (od nas obicnih smrtnika) koje sejtan, mislim tacno koja zivotinja je sejtan, i prozvati je sejtanom...
ispravite me ako grijesim...

[quote name='black_lady' post='239286' date='Jun 8 2008, 21:11']A ti gore u tekstu cas govoris sejtan, cas dzin...[/quote]

Ma,pusti ga. Ni sam vise ne zna sta prica. Pise mi privatne poruke u kojima me vrijedja,a ovamo se prestavlja kao musliman.
Et' ja cu biti pametnija,pa tebe necu vrijedjati,nego cu uzivati sa svojim "

Mazo, ne brini ti nista, to sto on prica su za mene ciste gluposti, ako vjerujes u to, pokloni Taru meni slobodno. Ovo je za mene pretjerivanje u vjeri, kad se gleda, kakav je pas itd. Tara<3

[quote name='TequilA' post='239328' date='Jun 9 2008, 00:08']Mazo, ne brini ti nista, to sto on prica su za mene ciste gluposti, ako vjerujes u to, pokloni Taru meni slobodno. Ovo je za mene pretjerivanje u vjeri, kad se gleda, kakav je pas itd. Tara<3[/quote]

Ma,nedam je nizasta na svijetu sve i da jest

heheh sejtan :lol: ono nemoze biti sejtan nikako nako umiljato pasce koje ne zna nista drugo osim igrati se...

[quote name='BeLaY' post='239343' date='Jun 9 2008, 00:36']heheh sejtan :lol: ono nemoze biti sejtan nikako nako umiljato pasce koje ne zna nista drugo osim igrati se...[/quote]

Eto i ti mozes potvrditi. Ti si jedan od forumasa koji je poznaje i zna kakva je. Pa i Zilhina djeca se igrala s njom. Sin od Zilhe ima godinu dana,igra se s njom,bratov sin,isto godinu dana ima,voli taru vishe nego mene :lol:
Pa mislim... Ovo je tolika glupost da je to nemoguce!

I da,u privatnoj poruci je napisao "pas sa zutim tackama na glavi",a ovdje "pas sa bijelim" ... Ccc..

Mah.. <_<

I ovo se ne tice samo Tare,vec svih pasa(s bijelom/zutom mrljom na glavi) . Da nebi bilo da sam napravila ovoliki haos zbog svog psa. Pa,sta vishe ljudi nece "bubati" .. Sad ce ljudi mahom poceti ubijati sve pse koje sretnu na ulici,a da imaju ovakve mrlje na glavi :D

al znas sta je meni tu najsmjesnije :D to sto sve i jedan rottweiler ako je ista rasan ima te zute tackice na glavi

[quote name='BeLaY' post='239359' date='Jun 9 2008, 00:53']al znas sta je meni tu najsmjesnije :D to sto sve i jedan rottweiler ako je ista rasan ima te zute tackice na glavi[/quote]

Daaa.. Svaki rottweiler ima ove tackice na glavi. :yay: A koliko rottweilera ima na svijetu? <_< Bojkot na rottove !
Uzas!

[quote name='[_maza_]' post='239363' date='Jun 8 2008, 23:01']Daaa.. Svaki rottweiler ima ove tackice na glavi. :yay: A koliko rottweilera ima na svijetu? <_< Bojkot na rottove !
Uzas![/quote]

To su ta "muslimanska" pretjeravanja ... Al de stas

Daj ljudi, kakvo pretjerivanje? To je tako kako jest. Tara je sejtan, te ce donijeti propast cijelom ljudskom rodu. Mislim, zar ne znati da je Ebu Fayrunt rekao:"Ode ja obuci svoj

cojece vidjaj ti sta je ovdje sejtana hahhaha

[img]http://www.princehaus.com/Rottweiler%20Puppies.jpg[/img]

[quote name='BeLaY' post='239372' date='Jun 9 2008, 01:33']cojece vidjaj ti sta je ovdje sejtana hahhaha

[img]http://www.princehaus.com/Rottweiler%20Puppies.jpg[/img][/quote]

Hahhahahahhahahahhaha :D ti i ovaj Take down mozete zajedno pod ruku :D

Evo jos jedan dokaz da je u njoj

Ah,ova tema otvorena :yay:

Da napisem ono sto smo vec rekli/zakljucili (ali su postovi ČUDOM nestali <_< ,neko ce me sanjati ) ,svaki rottweiler ima dvije Edited by [I-B-R-O]
nepotrebna kletva

[quote name='[_maza_]' post='239209' date='Jun 8 2008, 16:20']Ja sam procitala Kur'an od pocetka do kraja i ne sjecam se da je igdje ovo pisalo.[/quote]
ja ne vjerujem da jesi ima tago puno za citati :)

[quote name='MECA' post='240172' date='Jun 12 2008, 02:30']ja ne vjerujem da jesi ima tago puno za citati :)[/quote]

Isla sam u mejtaf Meca :rolleyes: i hatmu trebala davati..

-Ko je sad vratio sve postove ? O Boze...

Ej kolegice nemoj se uzbudjivati s ovim glupostima... kakvi sejtani kakve karafeke...

Ja sam vratio postove, jer iako se malo slobodnije pona

[quote name='[I-B-R-O]' post='240261' date='Jun 12 2008, 14:51']Ja sam vratio postove, jer iako se malo slobodnije pona

[quote name='black_lady' post='239286' date='Jun 8 2008, 20:11']Massrer ja mislim da se vecinom dzini pretvaraju u ljudske i zivotinjske oblike (posebno dzinice)... A ti gore u tekstu cas govoris sejtan, cas dzin... Smatram da bi trebao razdvojiti ta dva pojma... Jer dzini ni u kom slucaju nisu isto sto i sejtani... Dzina ima i muslimana... Sejtana ne...

Ponavljam opet... Sjecam se u srednjoj skoli nam efendija pricao da se DZINI pretvaraju u ljudske oblike i u zivotinje crne boje...

Ne da je to sad neka olaksavajuca okolnost, ali je mislim da je lakse od sejtana nalet ga bilo...[/quote]

[quote name='veritas' post='239292' date='Jun 8 2008, 20:43']msilim da ipak niko ne moze znati (od nas obicnih smrtnika) koje sejtan, mislim tacno koja zivotinja je sejtan, i prozvati je sejtanom...
ispravite me ako grijesim...[/quote]

Evo i neki od komentara od osoba koje bolje kontaju ovu tematiku s vjerske strane od mene.
Vidis da s vjerske strane je to moguće.

Mo

[quote name='[I-B-R-O]' post='240314' date='Jun 12 2008, 17:57']tek vidim da nista od toga ne znam :([/quote]

Ne moras ti zavrsiti medresu da bi znao da je ovo suludo sta on prica. Pa,razmisli samo koliko pasa na SVIJETU postoji s tim mrljama vishe ociju.Da je svaki sejtan k'o sto doticni kaze,pa nas bi pola ubijalo svoje pse.
Ali ne ubijamo,vec ih volimo..

Mah.. Prosla me je ljutnja sto se ovog tice. Niko me ne moze uvjeriti da su rottweileri ustvari