Jump to content
Sign in to follow this  
Rale

cazin community tournament

Recommended Posts

[quote name='tomahawk' post='240933' date='Jun 14 2008, 23:02']Ja nesto pitam-niko ni habera nego zapeli za citere?Nek se iz moralnih razloga povuku iz lige i cao.[/quote]

Hmm slazem se s tobom,, bolje normalno izaci bez ikakve price ili dokazivanja ja nisam neg da se izbacivva

Haj da prijavim Insane babu i mene,mozda odigramo koji war :unsure:
I haj taj datum pa da se počinje,anese nek igraju i citeri ( ako ih nije sramota ).Ionako nece pobijediti.

ja koliko sam upucen ovvo se prvi put organizira ovdje kod nass

tako da je moje skromno misljenje da previse komplikujete oko toga svegaa,,

**bem mu nek igra ko god se prijavi nek ovaj prvi put bude probni igrat cemo vidjet cemo koga treba izbaciti koga ne,,
za ubuduce,,

sto sefko kaze dajte taj datum i recite pravila i to je to,,snimat cemo sve pa cemo vidjati ko je igrac a ko je lutvo koji ne zna neg biti cheater,,

a ti zikemon(lucky_luck) sut ti si najveci cheater ovdje zato sjedi tamo i umiri se,,,.....

jer ako nastavimo ovim tokom ovo se nece ni odigrati,,,

sto ibro kaze dajte svima sansu....
prvenstveno ovdje smo da se zabavljamo a ne da odmah na pocetku osudjujemo neke i izbacivamo,,
a ti 3ror zapinjes previse za te cheatere ko da ti nisi nikad dosao u iskusenje da ukucav ta sranja,,,i cak ih koristio,,
vecina vas to koristi,,il su koristili bar jednom tako da trebamo svi igrati pa cemo vidjeti za ubuduce,,

et dosta od mene,,,ajde da se igraa,,,

[quote name='tomahawk' post='240933' date='Jun 14 2008, 23:02']Ja nesto pitam-niko ni habera nego zapeli za citere?Nek se iz moralnih razloga povuku iz lige i cao.[/quote]
Sefko ono za ligu je bio moj prijedlog. Ovo bi trebao vise biti turnirić, te ako dobro prođe onda mo

Adi, nemoj pricati gluposti o COD 2. Idi tamo pisi novosti za RA

ti tequila jos nemas dovboljno godina,,zato tvoj glas ovdje treba da se zadnji cuje
a da se bas i ne ubraja nigdje kad pricas gluposti,,,jer vidim ovdje do sad nisi nijednu pametnu rekao,,

e sadd slazem se da nam organizator prostre sva pravila kako ce se igrati i kadd,,

i najbolje je ekipu koja treba igrati obavijestit dan prije na PP ili MAIL,,i vrijeme kad igra tako da svatko moze uskladiti ostale planove,,et

Tiho budite. Daj taj datum, nadjite mi koga bilo, da shvatite da niste ni Low+. NVJ, jel to pratis moje postove, pa vidis da nema nijedne pametne ? Stavi me na ignore, ako ti se ne svidja i btk za godine

ma ne mislim ja nista lose,,sam et kazem

a znamo mi svi da ti znas igratii,,i al ne zamara s niko s tim koliko si dobarr,,

al uvijek ima jaci,,,to moras znati

Jaci nema, al' tema nisam ja nego CCT..

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='241038' date='Jun 15 2008, 18:33'].
prvenstveno ovdje smo da se zabavljamo a ne da odmah na pocetku osudjujemo neke i izbacivamo,,[/quote]

Ponavljam da ja nikog ne izbacujem sa turnira, nego iz CaGC-a.

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='241038' date='Jun 15 2008, 18:33']a ti 3ror zapinjes previse za te cheatere ko da ti nisi nikad dosao u iskusenje da ukucav ta sranja,,,i cak ih koristio,,
vecina vas to koristi,,il su koristili bar jednom tako da trebamo svi igrati pa cemo vidjeti za ubuduce,,[/quote]

Ja optuzujem onoga za koga imam dokaz, za razliku od tebe koji sad kazes da sam ih ja koristio, bez ikakve osnove.
Nebih se usudio napadati nekoga zbog cheatanja, ako sam i ja chetao, i nebi mi to moral i savjest dopustio/la. Vecinom oni koji sute u ovakvim situacijama, vjerovatno nisu ni oni uvijek bili cisti.

A ako ih i koristi neko od "nas" tu se ne moze nista ako nema dokaza.

Vec sam rekao, sto se mene tice neka igraju svi jer vidim da vas vecina tako misli bi trebalo biti za prvi put, pa ko sam ja da zbog mene bude drukcije.

Zivjela demokratija! :D

...

Ajde rale daj zavrsnu rijec, da pocnemo s ovim.

[quote name='3rror' post='241056' date='Jun 15 2008, 18:37']Ja optuzujem onoga za koga imam dokaz, za razliku od tebe koji sad kazes da sam ih ja koristio, bez ikakve osnove.
Nebih se usudio napadati nekoga zbog cheatanja, ako sam i ja chetao, i nebi mi to moral i savjest dopustio/la. Vecinom oni koji sute u ovakvim situacijama, vjerovatno nisu ni oni uvijek bili cisti.[/quote]
dobro ja sam to vise rekao kao pitanje,,zar nisi nikad dosao u iskusenje i koristio ih,,ne optuzujem ja nikoga,,ko voli nek izvoli,,nije to tako strasna stvar,,

[quote]A ako ih i koristi neko od "nas" tu se ne moze nista ako nema dokaza.[/quote]
ma nisu to toliko bitne stvari da bi morali dokazivati...haha

[quote]Vec sam rekao, sto se mene tice neka igraju svi jer vidim da vas vecina tako misli bi trebalo biti za prvi put, pa ko sam ja da zbog mene bude drukcije.[/quote]
ma nek igraju svi...za prvi putt...ma dobro jesi ti neko ovdje ipak dosta se razumijes u to i tvoje se misljenje uvazava za razliku od nekih

[quote name='TequilA' post='241047' date='Jun 15 2008, 19:32']Adi, nemoj pricati gluposti o COD 2. Idi tamo pisi novosti za RA i budi tiho[/quote]
Stvarno ne znam kakav ima

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...