Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Znaju Li Djevojke Sta Mi Muskarci Zelimo ???

Recommended Posts

eto, zapita se ja malo s obzirom, da se mi stalno trudimo, da njima udovoljimo, dali one znadu sta mi volimo?? ja mislim da veoma malo znaju, dok s druge strane mi veoma puno znamo sta njima godi i prija

cik, cik, cik pogodi sta nam treba sta nam godi :D

Vjerujte vi meni da one dobro znaju sta mi zelimo! Samo, sve su to glumice! One sve mogu komotno zivjeti u Holywoodu... :lol:

dobro je reko ovaj! Mi u krajini nikad am NIKAD ne dozvoljavamo da cura plati pice il kupi ulaznicu ako izlazi s nama , a to nije tako u ostalom svijetu! Mi smo ti gentlmeni da ih nema i to one postenjacine , ljudine i dzentlmeni najbolji!
A dzaba ovoj snjeguljici sarajlije , skrti su previse , kad sjedis s njima u njih svak placa sebi i jos gleda hos mu ti platiti ... ma nosi to u maglu.

dobro je reko ovaj! Mi u krajini nikad am NIKAD ne dozvoljavamo da cura plati pice il kupi ulaznicu ako izlazi s nama , a to nije tako u ostalom svijetu! Mi smo ti gentlmeni da ih nema i to one postenjacine , ljudine i dzentlmeni najbolji!
A dzaba ovoj snjeguljici sarajlije , skrti su previse , kad sjedis s njima u njih svak placa sebi i jos gleda hos mu ti platiti ... ma nosi to u maglu.

upravu si ;)

mi to imamo u krvi!

:D Nije me ni zacudilo sto medju samim muskim argumentima nije ni jedna djevojka nista odg.

Ahhh neki se malo previse u nebesa dizu.. jer misle da samo muskarci sve kontaju, kako i sta.. Al ovako cu reci.. djevojka i momak, koji su neko vrijeme zajedno, koji zele da njihova veza klapa.. ucinit ce jedno za drugo mnogo vise nego sto se ocekuje.. s vremenom, sve to postane toliko uigrano, da vec pogled moze reci sta ko zeli, i stvari se desavaju spontano :wink:

PS: Objasnite mi.. zasto po vasem misljenju samo muskarac treba da plati pice???
Nemojte me shvatiti pogresno.. a zar to nije nekako oguljena fraza?? Znam da je lijepo od momka da plati pice.. alll meni licno to smeta.. ponekad pomislim da ce me se zasititi radi toga i pomisliti da ga iskoristavam.. :roll:

Vise volim 50:50 :wink:

:D  :

PS: Objasnite mi.. zasto po vasem misljenju samo muskarac treba da plati pice???
Nemojte me shvatiti pogresno.. a zar to nije nekako oguljena fraza??

Vise volim 50:50  :wink:

pa slusaj Red rose, mi muskarci nedamo da cura plati pice jer treba da se zna ko kosi a ko vodu nosi, ko cvjet kupuje a ko ga nosi :lol: nismo mi papci da vi placate a da mi cvijet nosimo .nema toga :)

nama trebaju prave djevojke :lol: koje znaju sta hoce od sebe i u svom zivotu, da zna sta hoce od mene i naravno da definitivno zna sta nece (pa ne moze salno da hoce :LOLL: )

:)

Hehe, ok, shvatam ja to sve.. ja za sebe znam sta hocu i sta zelim postici u zivotu.. znam sta mi definitivno ne treba i cega da se cuvam.. a takodje znam kakvu osobu zelim pored sebe.. dobro, sa deckom sam vec neko vrijeme..i meni ga je zao kad stalno on hoce da plati.. znam da nema nesto vise novca od mene jer smo jos oboje tako receno studenti.. a studenta bas para nesto nece :wink: .. zato mi je mnogo drago kad popusti i dopusti da i ja nekad nesto platim, pa makar to bio samo sladoled :wink:

uffff,, Snjeguljice gadna situacija kod thebe ,nema sta,,

tako je sa svima ljudima koji se zaljube i nisu dzahbe rekli ljubav je slijepa,al imam ja jednu ohrabrujucu cinjenicu za thebe :Ono sto te ne ubije cini te jacim!!! :lol:

Zato glavu gore ili nos :lol:

a bil se moglo znati ko su ti tvoji izuzeci ,ili kavkvi su oni ?

PS: ako niste do sad znali na starobosanskom jeziku Snjeguljica se kaze Purivatra ,,,

:D

eh to sto vama MUSKARCIMA treba ,koliko ja znam , zavisi sve od situacije!
tako da nekad vam BAHNE pa trazite samo djevojku koju mozete isfatati , povaliti ili sl.pa vam tu treba djevojka sa malo VISE naglasenim zenskim atributim (fizickim podrazumjeva se)a koje sto manje imaju u glavi u tom trenutku to bolje!!!! :lol:8):lol:
eh ali kad vam do

:D Nije me ni zacudilo sto medju samim muskim argumentima nije ni jedna djevojka nista odg.

Nemojte me shvatiti pogresno.. a zar to nije nekako oguljena fraza?? Znam da je lijepo od momka da plati pice.. alll meni licno to smeta.. ponekad pomislim da ce me se zasititi radi toga i pomisliti da ga iskoristavam.. :roll:

Vise volim 50:50 :wink:

Pa mi smo ti jednostavno Krajisnici! Nismo papci kao sta ja znam Italijani, Francuzi il Sarajlije! 8)

Ja mislim da svakom momku jako imponuje kad ga djevojka prvenstveno postuje
i pokazuje svoju ljubav,kad cini neke male stvari paznje da ga iznenadi i time pokaze da joj je stalo do njega,kada je iskrena prema njemu pazljiva da nelupa svasta da tu njihovu vezu shvata ozbiljno itd.
Ali prvenstveno postovanje i ako je to sposobna onda sve drugo mora ici kako treba.

<{POST_SNAPBACK}>

oooo yeaaah tako je :):) ....al' ako on to ne shvata ozbiljno a ti se trudis oko veze i gradis neka svoja misljenja o tome...aaa?! Ali ne treba im mnogo pridavati paznje i ljubavi nek se i oni poturde aaa povrh svega vi se decki mijenjate kao vrijeme, jedan dan nervozni,uzrujani drugi dan cvijetate nikad uhvatit vam zapravo :rolleyes::coolio::nono:

Guest Dzmrdz

...ma zena misle da je muskarcima potreban samo seks...sto je u 80% slucajeva tacno... :D

...ma zena misle da je muskarcima potreban samo seks...sto je u 80% slucajeva tacno... :D

<{POST_SNAPBACK}>

ahhahahahaha.....zavisi kako se decko pokaze na pocetku?! ako odmah nasrne rijecima i krene djelima onda je fucker, a ako lijepo i kulturno prica onda je dobar :)

Guest Dzmrdz
ahhahahahaha.....zavisi kako se decko pokaze na pocetku?! ako odmah nasrne rijecima i krene djelima onda je fucker, a ako lijepo i kulturno prica onda je dobar  :)

<{POST_SNAPBACK}>

znaci ako te kulturno pitam .vec sam na konju..?? :D

ma daj nosi to ako odma navli onda mu i promakne
danas su takva vremena da ne moras ni pitati jednostavno samu dodje odmah 2-3 nnoc
ebi ga prokurvao se i ovaj svijet
pa se mora

ma daj nosi to ako odma navli onda mu i promakne
danas su takva vremena da ne moras ni pitati jednostavno samu dodje odmah 2-3 nnoc
ebi ga prokurvao se i ovaj svijet
pa se mora