Jump to content
Sign in to follow this  
cazin

pojava silovanja u cazinu

Recommended Posts

Kako bi se moglo...il bolje reci ko bi mogao takvo nesto opravdati!? To mi neide u glavu i evo bas prvi put cujem da se takvo nesto desava u Cazinu...bas u nasem Cazinu, koji je za mene bio najsigurniji grad na svjetu...bar sam tako mislila...

Al pricala mi jedna drugarica da se vracala iz Carsije kuci i pratili je neki tipovi u autu, skoro sve do kuce, i onda izasli iz auta i htjeli je uvuci u auto i ona jadnica skricala i ritala se i tako jedva pobjegla... ja bi se upiskila od straha... Jos malo pa po danu necemo smjeti izaci iz kuce...a sjecam se prije sam sa drugaricom u po noci isla na cupriju kod dida po kruh il slicno...

Sve se nesto mjenja...al nazalost uvjek na gore... :roll: :cry:

eh, svasta ces cuti... cuo sam i ja za to! Nit znam ko je ni sta je uradio... Samo cujem da su je silovali a ko biva niko to ne moze dokazati. Al, sad sta je tu bilo, znal iko?

ja bi im zgulio kozu sa tjela za to .......................toga kod nas ima i vise nego sto vi mislite samo sto neke zene ili cure nesmiju kasnije nikom nista reci..........ja mislim da se to vise u po selima dogadja nego u carsiji.. 8)

Ma jojj toga ima svagdje, kad otac moze cerku da siluje kako onda nebi mogo neki drugi kreten... ti su ljudi bolestni i treba ih dozivotno u zatvoru drzati da nikom vise to nemogu uraditi... fujjjj :evil:

kad cete poceti sa LINCOM?

jao meni samo nije jasno ako se zna koje.sta tu nas cinjenji ZAKON radi??????
u mojoj carsiji ima toga jako puno samo sto tovise nisu silovanja nego izivljavanjna razih vrsta! :cry::cry::cry: sto cure tu trebaju uraditi nesto cim im se tako nesto desi! a koje djevojka?
a da sam na mjestu te djevojke digla bi cijeli muski dio porodice i da ih dobro namlate i onda ih skinula gole na raskrsce i nek ih narod tako 18 dana gleda a tek onda u policiju predati!

ja mislim da su otu cetvoricu njihovi ocevi silovali pa se sad osvecuju nad nevinom rajom..a mozda su se izmedju sebe guzili pa im to dosadilo..ako bi slucajno neki od vas cito ovo ja bi vam rado reko da ste najvece "PICE" u istoriji kriminala..mora da ste grbavi ili sakati kad nemozete u danasnje doba sebi naci zensku..MOTHAFAKAS

Nisam cuo za takvo nesto ( inace se to brzo razglasi ). Ima pravda pa nek odgovaraju, a treba preispitati i tu djevojku. Nikad se ne zna...

ja mislim da su otu cetvoricu njihovi ocevi silovali pa se sad osvecuju nad nevinom rajom..a mozda su se izmedju sebe guzili pa im to dosadilo..ako bi slucajno neki od vas cito ovo ja bi vam rado reko da ste najvece "PICE" u istoriji kriminala..mora da ste grbavi ili sakati kad nemozete u danasnje doba sebi naci zensku..MOTHAFAKAS

hahhahah SVAKA CAST!!!i ja se pridruzujem ovoj izjavi

U bosni nema pravde, tu mozes ubiti covjek i niko ti nista nece, dozivjela sam nesto sto mi je pokazalo da dole nema nikakve pravde nikakvog zakona i od tada mi se zgadio onaj nas sistem.... :evil:

U bosni nema pravde, tu mozes ubiti covjek i niko ti nista nece, dozivjela sam nesto sto mi je pokazalo da dole nema nikakve pravde nikakvog zakona i od tada mi se zgadio onaj nas sistem.... :evil:

ajd bolan nemoj mi lajati na Bosnu! Ti nisi nikog gonila sudski i nisi nikom nista prijavljivala. Budala ima svagdje a zakona ima i u Bosni. Ako neko nekom nesto uradi za to mora imati dokaze. Ako nema dokaze il ako je ova cura bila takva da nije mogla ugrebati ni jednog od njih pa da ostavi dokaza ni jedan sud njih nece osuditi ni u Americi ni bilo gdje. Nista bez dokaza ne mozes!

Moja famelija jeste tuzila nekog u bosni pa nije pomoglo,,,, od tada sam svatila da nema nikakvog zakona, dole covjek ubijes i niko nista nece podnijeti,,, ali hvala Bogu ima Boga..... a Kemo u ovom slucaju neznas o cemu pricam.... ok :!:

kemo ja bih rekao da je charmed potpuno u pravu sto se tice bosanskih zakona ,
evo ti jedan primjer :meni su prije par mijeseci obili u kucu sto su mogli puhnuti puhanli su izderali su namijestaj nozevima .........napravili su jednostavno haos
steta je od pril u vrijednosti 40-50,000 hiljada KM .........nakon sto su te face uhicene.........sta mislis sta je snjima bilo???????????? pa sta ce im biti oni zive u BOSNI za koju su neki ljudi zivote ostavili ,,,,,,a neki nisu sposobni da uspostave neki najobicniji zakon ........... uglavnom oni su meni napravili stetu ..i nikom nista .............jos me raja sprda ........provaljuju se na onaj tipicno nas glupi nacin
.......kazu ujo vuk magare ..........ja sam nesto nacuo da je murija tukla te momke ......i nije mi to bilo drago cuti .....mislim to nije fer ........ako ih vec nisu mogli optuziti sto ih nisu pustili kuci .............samo stos je u tome oni su nasli njihove otiske i sve po kuci .......i opet nikom nista ...UJO VUK MAGARE
a decki se i dalje setaju razbacani ko djubar u proljece ........ jeli znas sta hocu da ti kazem KEMAL.S hocu da kazem ako u toj zemlji nema zakona a to je moja zemlja ....onda cu ja da postanem zakon .........i sudicu svakom onom ko mi nanese kakvu stetu ......... 8)

Sve cetvorici ce se suditi, ako ih osude ceka ih minimalno 3 godine zatvora, a jos sam cuo da se ta djevojka sama ponudila njima!Nisam 100% siguran al tako se prica, zato nek me niko ne shvaca pogresno, samo prenosim ono sto sam cuo

Moja famelija jeste tuzila nekog u bosni pa nije pomoglo,,,, od tada sam svatila da nema nikakvog zakona, dole covjek ubijes i niko nista nece podnijeti,,, ali hvala Bogu ima Boga..... a Kemo u ovom slucaju neznas o cemu pricam.... ok :!:

Mogu i ja otici na sud i reci ovaj je ubio onog, prico mi je komsija... bez dokaza ne moze se nista. Ako nisi dobila parnicu na Opcinskom Sudu u Cazinu, mogla si ici na Kantonalni Sud, pa cak i ako taj ne uspije ides na Drzavni / Federalni sud. Al, nista ne mozes uraditi bez dokaza!

A, cak ako ne prodje ni na drzavnom sudu, onda se zali domu za ljudska prava u Strazburu! Al, ni oni ti nece prihvatiti nista bez dokaza! Pravda i sud mogu ici zajedno ali i ne moraju ako nemas dokaze!

Kemale dokaza je bilo,,, i policija je tog tipa uhvatila i cekali su da mu se sudi ali nista nije bilo do se razvuklo dvije godine, pa u tom vremenu je taj tip uspio ubiti jos jednog ili dvojicu pa je hvala Bogu on crko, ali sud nista nije uradio, najbolje bi bilo da je prije on crko nego da je dva ili tri zivota unistio.... :roll: Zalostno je to dole sve meni, kad ti mozes potplatiti neko i proci dobro..... :cry:

EHHH PS:
JA SAM BAS TO SLUSAO ZNATE STA JE TO BILO "zrtva" JE VALJA HTIJELA SEX SA JEDNIM DJECAKOM a zatim je ovaj doveo jos 4 njih. jb. ga po meni krivv je taj jer je doveo jos 4 jarana.

SVASTA IMA NA OVOM SVIJETU