Jump to content
[_maza_]

Zivotinja koja vas fascinira?!

Recommended Posts

sanele, ti me fasciniras :) .. haha, znam da se neces uvrijediti, nego kad dolazis? javi se.. poruke i dalje 10kf. imas pozdrav od Arnesa, 3D modelatora :)

usput, moram reci jel da koja me zivotinja fascinira? - mozda.. dinosaur, sjecam se ko mali kad su trcali po brdima.. svi zivahni i puni proljeca :) .. a sada, izumrli :(

hej pozdrav, cujemo se

[quote name='sanel87' post='252370' date='Aug 12 2008, 03:34']A da s nama podjelis zasto :icon_cheesygrin:[/quote]

zato sto su tako plemenite i drage zivotinje, i toliki teret mogu podnijeti,i sve nesto najbolje o njima... da mogu uzela bih ga za ljubimca, al nazalost nista od toga... :(

mene fascinira gepard ... zbog svoje brzine i gipkosti ...

male zivotinje kao skorpije, zmije narocito mambe i tako, sto sanel kaze tako male a tako opasne ....

[quote name='dalila' post='235215' date='May 22 2008, 10:33']Mene definitivno od sviju zivotinja najvise fasciniraju DELFINI :) time sto su pametni , osjecajni i uz sve to prelijepe zivotinje![/quote]

inace je dokazano da delfini nisu nista pametniji od miseva..tj podgana :) jbg nek neko prevede te podgane na bos :D

meni su majmuni najbolji :D

Mene fascinira Ligar,najveca divlja macka na svijetu.Duplo je veci od tigra i lava,a dobiven je vjestackim ukrstanjem mislim zenke tigra i muzjaka lava ili obrnuto,stvarno ogromna zovotinja.

[quote name='_MORRISON_' post='256052' date='Aug 24 2008, 09:30']Fascinira me Pantera...[/quote]

fascinira me tigar,zbog ljepote

1) Sokol ... veoma ponosna i svojeglava ptica, slobodna u biti i odana. Volio bih imati jednog, ne one trenirane slomljenog duha sa zapada

2) Pauk ... sve vrste i svih velicina :icon_cheesygrin:

3) Konji ... jedino se oni, po mom misljenju mogu mjeriti svojom plemenitoscu sa sokolom

4) Pčela ... njena snaga je u skupini, samo kao dio grupe ostvaruje sebe i ono za sto je stvorena, ali ni sama nije bespomocna.

Eto, nisam mogao samo jednu izabrati!

neznam kako se zove vrsta tog orla ali ima raspon krila do 2 m a lovi i u najgustijim sumama, fasciniralo me to kako leteci i nailezi na prepreke brzo skuplja krila prolazi kroz rascjep drveta ili neceg slicnog i nastavlja dalje letiti, ono neopsivio dok ne pogledate jedan takav prizor, skoro je bila emisija na nacional geografic, ono desec naj naj lovaca, ako neko zna vrstu nek mi senda a necu mi nista Allaha mi...;)

[quote name='MiSsy^' post='253455' date='16.08.2008, 16:13']inace je dokazano da delfini nisu nista pametniji od miseva..[b]tj podgana[/b] :) jbg nek neko prevede te podgane na bos :D

meni su majmuni najbolji :D[/quote]

[b]tj podgana-----stakor[/b]

Gepard (najbrza zivotinja na svijetu), fascinira me nacin na koji prilazi svojoj lovini...

zirafa...tvoja,a hrani se kod komsije

novorodjeni psici jer su mi nekako umiljati i nemocni ne bjeze mozes se igrati s njima a tako i mace...

kolega et ja bih volio da meni das snimak da pogledam ...

[quote name='MECA' post='304933' date='22.01.2009, 16:58']donijecu ti na cd velik je snimak nemogu uploadati[/quote]
ok, moze veceras koddoca na pucanju ...
unaprijed ti hvala Kolega ...