Jump to content
Sign in to follow this  
911

"Ko je bio onaj pravi Velemajstor Tito ili Hitler &quot

Recommended Posts

al' bi samo htio da pitam, sta mislite, ko je bio vise "sam svoj velemajstor", Tito ili Hitler? Odnosno ko od ove dvojice "meraklija" se vise oslanjao na druge u obavljanju prljavog posla?

Hmmm fakat tesko pitanje, jer i Hitler i Tito su bile dvije nezaboravne legende...
Hitler je nanio vise zla i imao je vecu moc i hiljade i hiljade vojnika, dok je Tito
bio u jednu ruku miroljubiv covjek.. i zato necu jos odgovarat na ovo pitanje, prvo da cujem ostale odgovore pa cu i ja nesto reci o ovome

Hitler je pravio puno grsaka u svojoj taktici da dodje do cilja dao Tito je bio puno uspjesni u dolasku do svoga cilja sa minimalnim sredstvima.

trebao bih ovdje jednog smajilia sa brcicima :|

Kamikazza NEMAS POJMA o Titi, cijelo vrijeme samo gluposti i uvrede o Titi pricas...
Ako je Tito rusio onda ja neznam sta je Hitler to radio, pogledaj malo historiji o Titi i Hitleru pa vidi ko je vise rusio...
I Hitler nije pravio puno gresaka, vec su greske pravili generali, a najveca greska je to kad su napali Rusiju 21. juna. 1941. godine, tj. u ljeto, a nisu sagledali cinjenice da ce ubrzo doci zima i da ce najebati al et...

ne treba porediti ovu dvojicu ljudi! Tito i Hitler... pa to je ko Ikan i Bill Gates! S tim da je Bill Gates Hitler. Hitler je Njemacku izvukao iz sankcija koje su Njemackoj bile nametnute u I svjetskom ratu i milione ljudi zaposlio. Dok je Tito, istina, zaposlio hiljade ljudi ali i slao svoje ljude da rade u Njemacku.

Hitler je bar postivao muslimane dok tito bas i nije. Mislim, ajd u redu... svak je smio ici u SFRJ u Jugoslaviju al samo didovi i nene su to radili bez problema. Kad bi neko poceo citati o historiji Bosanskog jezika ili o Bosnjacima kao sto je to radio Alija Izetbegovic i njegovi prijatelji studenti iz tkz. mladih muslimana, odmah su bili hapseni i osudjivani bez veze.

Kamikazza NEMAS POJMA o Titi, cijelo vrijeme samo gluposti i uvrede o Titi pricas...
Ako je Tito rusio onda ja neznam sta je Hitler to radio, pogledaj malo historiji o Titi i Hitleru pa vidi ko je vise rusio...
I Hitler nije pravio puno gresaka, vec su greske pravili generali, a najveca greska je to kad su napali Rusiju 21. juna. 1941. godine, tj. u ljeto, a nisu sagledali cinjenice da ce ubrzo doci zima i da ce najebati al et...

Nemas ti tri ciste kao prvo o Titu a kao drugo o svom Narodu ,citaj"Mladi Muslimani" ,sta je komunizam radio od tebe ,kako su petorica nevini Muslimana strijeljani 1944 godine zureci iz Viteza u Sarajevo da docekaju prestanak rata .Njihovo pogubljenje je naredio Titin komesar Musliman 11 Krajiske brigade NOV bez razloga .Ja bi se stidio kad barem nebi znao jedan dio Bosanske historije ,kao ti, i tvoji partizani i partizanke.Dokaz si da bi kao Titin Komesar ubio prvo svog a srbe i hrvate bi zastitio ,

Hitler je put u Jugoslaviji napravio a da ga je Tito pravio onda bi to bile njegove staze po brdima koje bi covjek samo pjesaka mogao prelaziti ,nebi ti znao ni sta je televizor ni sta je radion da nije bilo Buba-Svabi .Hitler ako su njegovi generali pravili greske on je to sve preuzo nase i ubio se ,a sta je s

ne treba porediti ovu dvojicu ljudi! Tito i Hitler... pa to je ko Ikan i Bill Gates! S tim da je Bill Gates Hitler. Hitler je Njemacku izvukao iz sankcija koje su Njemackoj bile nametnute u I svjetskom ratu i milione ljudi zaposlio. Dok je Tito, istina, zaposlio hiljade ljudi ali i slao svoje ljude da rade u Njemacku.

Hitler je bar postivao muslimane dok tito bas i nije. Mislim, ajd u redu... svak je smio ici u SFRJ u Jugoslaviju al samo didovi i nene su to radili bez problema. Kad bi neko poceo citati o historiji Bosanskog jezika ili o Bosnjacima kao sto je to radio Alija Izetbegovic i njegovi prijatelji studenti iz tkz. mladih muslimana, odmah su bili hapseni i osudjivani bez veze.

Glavni izvo

MA TITO JE BIO JEDNA OBICNA KOMUNISTICKA :shock: ........................ KAKO GA SAMO MOZETE MJERITI SA HITLEROM HITLER JE BIO VIZIONER COVJEK 8)

Ehh svakakvih glupana na ovom forumu....
A tu knjigu Mladi Muslimani ne zelim citat, citao sam neka kratka sranja o tome ali bezveze je to sve, jer tu knjigu cite samo glupani kao neki.... i jos ako se je to desilo onda ih je ubio s razlogom, mada ja sumnjam da ih je ikako ubio jer kao sto rekoh
HISTORIJU PISU POBJEDNICI.....

Ne mogu se sloziti s tobom Hiv po pitanju Mladih Muslimana, molim te ako zelis objektivno govoriti o tako kompleksnom pitanju procitaj par knjiga o njima i vidjet ces misteriozna ubistva i nestanke ( znam da volis misterije ). Progone onih sto su imali hrabrosti da svjedoce vjeru svojih djedova i predaka, onih sto nisu poklekli pod komunistickom masinerijom. Pa upravo iz razloga sto historiju pisu pobjednici mi mnogo ne znamo o desavanjima u II svjetskom ratu, Tito i Partijska cenzura na racun '' Islamskih ekstremista'', molim vas. I ja sam negirao mnoge stvari vatreno zagovarajuci komunizam ( socijaldemokratiju ), davno je to bilo, odbijao sam citati o '' Islamskim ekstremistima'' ali kad procitas svjedocenje Adil-bega o desavanjima u Foci koju je ostavio, i gradu u koji se vratio... razmislis o svemu.

tito se borio protiv njemaca i dobro se odbranio sa partizanima i borio se protiv cetnika i ustasa al poslije rata on je taj bio koji je sve one velike cetnike stavio na velka mijesta a sta su imali borci partizani nista ako nisu podrzali taj njihov komunisticki sisitem
al ja se samo pitam kolko nas narod moze biti glup pa jos uvijek vijerovati u titu
tito je bio onaj koji nam nije dao nacionalnosti hrvati su bili hrvati srbi su bili srbi a bosnjaci ostali ili neopredljeni

Hiler je makar borio se za deutsche reich a tito za stalina

Hiv Pozitiv je upravo potvrdio moju tvrdnju na samom pocetku :Da komunisti uopste neznaju Bosansku Historiju,

u knjizi Mladi Muslimani se moze vidjeti da je Alija bio protiv Hodza i hodzaluka kojeg su oni sprovodili ,a danas mu podbacivaju Islamsku Drzavu takvo nesto samo mogu pioniri koji jos vjeruju u ona preverzna stopanja KPJ