Jump to content
Sign in to follow this  
911

Zena-sta je to ???

Recommended Posts

eh charmed... ti imas pricu koju su izmislili oni na tv sapunicama... svi mi dobro znamo da se zene u usko oblace zbog muskaraca! To na zalost pali, al vecinom kod muskaraca sa malo manje inteligencije. Ni jedan muskarac ne zeli djevojku obucenu da se svak ziv za njom okrice, osim u slucaju da je ta cura njemu za noc-dvije ili sedmicu dvije... takvu djevojku traze samo foliranti koji se isto tako foliraju sa dobrim autom i sl.

Pa kemale nebi li ti htjeo curu imati koja je tako lijepa da se momci okrecu za njom i da su ljubomorni na tebe jer si ti snjom a ne oni??? Ja znam da sve nije u ljepoti, i znam da i za oblacenje imaju granice,,, nase je da se oblacimo a ako muskarci gledaju to je njihovo... mislim nije to uvjek toliko lose..... :hahahaha:

ja kad bih htio curu, htio bih je samo za sebe... a ne da se svak ziv okrece za njom i da je gleda. Moja cura bi trebala biti fina samo meni! A, kad danas vidim ovog kretenluka "sta mislis o onoj mojoj "pi***"...", to je jako lose!

U Islamu postoji vjerovanje da kad neko pogleda zgodnu zenu i samo rece on "njam, mljam... joj bih je natako", "joj, bih je mazno..." i sl. da na nju posalje dzina iz sebe i to uklete tu zenu u roku od sekunde! Zato, kad se vidi fina zena il cura il ona najustegnutija, treba samo fino reci "masanla vidi fine cure...". A, samo foliranti zele vodati utegnute cure da se svak ziv za njima okrice. To nije interesantno pametnom covjeku! Sto je moje, moje je! Sto je njegovo, njegovo je!

Pa koliko ja znam to samo nije grieh od zenske vec i od muskarca, a zbog toga sto se muskarci neznaju kontrolisati moraju se zenske pokrivati, zasto nebi muskarac mogo okrenuti glavu kad vidi da prodje tako utegnuta zenska kao sto ti kazes... A naravno da ni jedan muskarac nevoli kad mu neko zensku gleda kao da je zeli posjeti i da postaje malo ljubomoran, naravno da vazi to pravilo sto je moje to je samo moje..... to je tako i kod zenski a ne samo muskaraca :roll:

et, vjeruj charmed da mnogi i okrecu glavu. Al nekad je to nemoguce. Kad podjes na dzumaj petkom, moras gledati striktno ispred sebe da nebi abdest izgubio. Medjutim iduci uz carsiju i to je nemoguce jer kad je guzva neka napalicana od minice ce se slucajno potrefti ispred tebe uzguzati!

Da se mene pita, petkom u cazinu ni jedna zena nebi smjela imati na sebi minic ili skroz uske suknje! Onda bismo imali onakvu carsiju i onaj sajam koji je pjesmama ispjevan i za koji je sva Bosna cula. A, ako ovako nastavimo da uzimamo sve sa zapada, nikad nece biti prvo carsije a onda ni obicaja, kulture i nase tradicije!

Zasto zene nemogu biti fudbalski komentatori ??? Pa zato sto nijedan fudbaler nemoze tako brzo trcati ko sto jedna zena moze pricati. 8)

Zena, suprotan pol od Musakraca.

Zensko je njezno, sentimentalno, ranjivo, inteligentno i najljepse stvorenje na Svijetu.

a ja sam traktor! :lol: :lol:

zato sto mi muskarci kad vidimo vas zene u minicu a pogotovo ako vam ne stoji minic izgubimo abdest kad krenemo, recemo na dzumaj...
ne mozes vis ni ispred sebe gledati! Uvijek se neka nadje pa hop-polako i eto je predate...

a, zasto se buni onda cura koja obuce minic kad joj neki seljak kao npr. ja recem joj mala jesi dobra, mazno bih te samo tako! Zasto se onda buni?

Zensko je njezno, sentimentalno, ranjivo, inteligentno i najljepse stvorenje na Svijetu.

ovo su sve individualne osobine i ne moze se pripisati nikako jednom polu generalno...

Saban Saulic: "...njezna ko leptir, cvrsta ko stijena, priznat ce svako, takva je zena...."

ovako nekako rece SS :)

a ja mislim da je zena san svakog muskarca :)

ovo su sve individualne osobine i ne moze se pripisati nikako jednom polu generalno...

Za mene je svako zensko bas tako kao sto sam napisao i jos mnogo vise.

Ne znam uopste u cemu je problem ako se cura sminka ili oblaci uske hlace ili minice, ako joj tangice malo "vire" ili ako je dekolte malo otvoreniji u cemu je problem?

Mozda je problem u sredini?

Svaka cura ima pravo da obuce sta hoce i kako ona to hoce, ako ima par zaostalaca koji moraju da otvore labrnju kao wc vrata, onda su sami krivi ako im cura ili zena kaze da su seljaci ili prostaci.
Te osobe su propustile najvaznije casove *pravila ponasanja*, *kulture* i *medusobnog postivanja*.

valahi bilahi svakakvi komentara zna kemal dobro sta je zeMsko hehe ej hive nemora da znaci da su sve zeMske sejtani ;))
pzozz

a, niste jok! al zato smo svi mi muskarci isti! Evo ja prvi priznam da sam ko i svaki muskarac.

ajjjjj ma svi ste vi isti, samo gledate kako bi neku curu zaebala.... hmm ali ima ipak mozda 1% oni dobri muskaraca sto nisu kao ostali :hahahaha:

Za mene je svako zensko bas tako kao sto sam napisao i jos mnogo vise.

Ne znam uopste u cemu je problem ako se cura sminka ili oblaci uske hlace ili minice, ako joj tangice malo "vire" ili ako je dekolte malo otvoreniji u cemu je problem?

Mozda je problem u sredini?

Svaka cura ima pravo da obuce sta hoce i kako ona to hoce, ako ima par zaostalaca koji moraju da otvore labrnju kao wc vrata, onda su sami krivi ako im cura ili zena kaze da su seljaci ili prostaci.
Te osobe su propustile najvaznije casove *pravila ponasanja*, *kulture* i *medusobnog postivanja*.

Belmin je dobro napisao :)

a, niste jok! al zato smo svi mi muskarci isti! Evo ja prvi priznam da sam ko i svaki muskarac.

hej nismo sve iste! mozda si ti do sada bas sreo sve take sto su iste,al nismo sve..sad neznam sta sa tim mislis.."sve su iste"..il dobro il lose :)

citiram BELMINA : Zensko je njezno,sentimentalno,ranjivo,intiligentno itd.itd
onda ti burazeru jos nisi naletio na ramba od zene.. prokontaj malo kakvi sve zena ima .......pihhhhhhhhhhh.... neka se sad pojedine dame neuvrijede....
ali ja mislim da neke zene nisu zene ....ako znate sta mislim ?? stim hocu da kazem da nisu nikako insani (moje misljenje) .... :evil: :evil: :evil: zene cuvajte se pakla .

Rambo od zene hahahaha, legenda si lafo :wink:

Svako od nas sebi bira drustvo, isto tako svako sebi bira curu ili zenu.

U pravu si, na Rambo zenu nisam naletio, mislim da taj typ zene ili cure nema sanse da izade na kraj samnom, mozda sam ja veci davo nego Lucifer :twisted:

Pozdrav za Lafu!!!