Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Satrati

Recommended Posts

jeza satro, jbg, mrak bio nisam vidio, pokusao izbjeci predjem zadnjim tockom, rahmetli jez !

ja sam cojece neki dna niz zegar dole nisam isao toliko ni brzo kad odjednom macka izadje iz one kuce preko puta trgovine one.... i bom js po kocnici dzabe spuca je odletila dole do californije haman hahhaa :lol: al sto je meni bilo smijesno kad sam je udario ona dole odleti kako je brzo letila hahah jos brze se na noge doceka i pobjeze srecom nista joj a bilo bi mi zao inace macke ne volim ali ne volim ni ubijati...... a bom kada bi pregazijo sta cu joj ja necu joj dzenazu klanjati, ne kazem kad bi cuku udario i kad bi jos bio ziv odveo bih ga veterinaru....

jab satro ako moram,problem je kad naidje srna,
onda ona tebi satare auto pa moras kod mehanicara....

:lol:

dje je tu veterinar khkhk

[quote name='bUDO_hodza' post='234208' date='May 19 2008, 02:28']jab satro ako moram,problem je kad naidje srna,
onda ona tebi satare auto pa moras kod mehanicara....

:lol:

dje je tu veterinar khkhk[/quote]
hahah :lol: sto bi jedan moj drug znao reci sitno je to tariiiiii....cuvaj samo da ne bi sta vece izletilo.....

Ja sam juce pred amforom, naletila mi macka, i ja jos usporio da predje cestu, i izgleda se prepala auta iz kontra smjera, pa sam je lagano pregazio.
ja se jos vratio, stao da vidim sta bi s njom, sreca pa se ona dize, izokrica par puta i utece sa ceste.
bilo me zbunilo :(

[quote name='[I-B-R-O]' post='234234' date='May 19 2008, 01:58']Ja sam juce pred amforom, naletila mi macka, i ja jos usporio da predje cestu, i izgleda se prepala auta iz kontra smjera, pa sam je lagano pregazio.
ja se jos vratio, stao da vidim sta bi s njom, sreca pa se ona dize, izokrica par puta i utece sa ceste.
bilo me zbunilo :([/quote]

nemoj da brigas macke imaju devet zivota... :icon_cheesygrin: Edited by _[pile]_

Nisam nikad nista satrala. Nadam se ni da necu nikad.
Kad vidim macu ili cuku da je na cesti usporim skroz,dok se skroz ne makne s ceste ili izadjem pa ga potjeram.
I nije nimalo smjesno BELAY oduzeti nekom zivot ;)

pusa

jesam satro sam i macku i cuku ... macku sam smljesko :( ... podletila pod zadnji tocak ...

skoro sam satru cuku i razbio mi zmigavac ... slomio sam mu nogu i dobro ga ugruho i nije mogao domah da hoda ... ali sam stao i odnio ga u dvoriste i zovno gazdu da ga zbrine ...
a tu mi je ostalo nesto interesantno ... kada sam prvi put ga htio uzeti da ga sklonim sa ceste skoro me je ujeo ... zubima je jaknu uhvatio i izderao ju je...
ali kada sam drugi put krenuo kao da je svatio da mu zelim pomoci i nije nista pokuso ...

:ange: ehhh sad ibro spomenu na eglenu temu pa da se ja pofalim kako sam jednu noc se zaletio kad svitle se oci od macke i izgleda je svjetlo zeznulo i stoji ne zna dje bi i ja po kocnici izdero malo guma ali nisam je udario...kad sam stao ovako sam izgledao :D :angel: :angel:

joj 5 puta sam satrao psa,,,al svaki je pre

nisam nikada ucinila takvo nesto namjerno niti slucajno.. grozim se od toga ali ipak upravu je eci, bolje zivotinju nego necije dijete nedaj boze..

Ja nikad nisam pregazio zivotinju,jer ne vozim.Al je moj otac nekad zano satrati zivotinju.Prije nekoloko mi lisica izasla pred auto i satrao je.

hmm upravo sinoc satro necijeg horu :D

Guest
joj iso sam neki dan ruskinim didom i golub na cesti on mislio smaknuce se i puce od nejga ostali su samo krvavi tragovi ..
veli did sta je to bilo :)

neko vece sa posla, kad macka na ulici lezi mrtva. neko je udario i ostavio. ja stala izasla da je smaknem, da drugi neprelaze preko nje. tek kad sma je uzela u ruke kad je krv pocela gurglati i sami ti taj osjecaj da nije ziva. bljak bljak. al nisam mogla jednostavno proci pored, a da je nemaknem.

Ja nikad nisam udario u zivotinju nikakvu. Ja sam do sada srecom samo jednom malo na obalu se prislonio i nista vise. Obali ne meres nista. Al jes moj brat satro psa. To nek on isprica...

Sto je Eci rekla, bolje zivotinju nego insana...

jesam ja psa udario kod fontane, ito nekakva lutalica skocila mi tacno sa one obale odozgo od sony-ja, ama to kad je puklo ja sam mislio da sam razbio pola merca, kad sam pogledo iza sebe ide IBRO i kupi plastike, prezivio je pas, nakon loma noge i par zuba, al su me na mIRC-u dugo zvali dog killer, a nisam fakat i nadam se da nikad vise necu, jer sam par puta htjeo udariti u dr vozilo izbjegavajuci, malo glupo al emotivno, hehe....

srecom nisam nikad... ali jednom sam zamalo napravila sudar, jer se golub nije htio maketi sa ceste... uhh bilo mi ga zao ja sviraj, a on k'o gluh nista... uhh

ja sam satro jazavca 23 km od rovinja!!! satro macku na pagu!!! svoju macku spalio pa preso preko nje al nisam namjerno nista ova moja usla kod motora zima bila i ja oso u bihac,i tako !!! jednom ganjo lutalice da satarem kod ekrema puskara na transportu zato sto su mi pobili pilice i patku!! jednog sam stigo i culo se ono hrs!!

nek ne idu pred mene!!! nisam ja nista kriv

haj z

[quote name='edy' post='259449' date='Sep 2 2008, 16:44']jednom ganjo lutalice da satarem kod ekrema puskara na transportu zato sto su mi pobili pilice i patku[b]!! jednog sam stigo i culo se ono hrs!! [/b]

nek ne idu pred mene!!! nisam ja nista kriv[/quote]

Sram te bilo :( Jos se hvalis s tim .... <_< Pa,nisi ti dijete vi