Jump to content
Sign in to follow this  
lafo mamone

LEGALIZE BIH ???

Recommended Posts

"]uh ti si lafo mamone moron. bolje da ti je nick lafo morone!

prvo, bolesti " parkinson,epilemptika" ne postoje! postoje parkinsova bolest, te epilepsija.

drugo, ti si nepismen. ne znas osnovna pravila (negacija i sl.)

trece, ti si vjerovatno jedan od onih ciji su roditelji nekad otisli u swiss trbuhom za kruhom. ti si danas zavrsio tu njihovu osnovnu skolu i sad imas neki zanat. i seres nam po forumu. drzi se ti svog zanata, a debate (za koje nisi dorastao) ostavi drugima koji su spremni da razglabaju, a ne vrijedjaju.

ubuduce, brisemo te.

pa, da pitamo i ostale sta misle o brisanju, ja sam veliki protivnik jednoumlja i mislim da svako ima pravo braniti svoje misljenje,svidjalo se to kome ili ne.ja sam strogo protiv bilo kakve droge ali sta to znaci sto sam ja protiv kad kad nisu oni na vlasti i koji imaju zakon i snagu da se bore protiv toga.

Odavno nisam navracao na ovaj forum i onda kad dodjem naletim na nekog napusenog kretena koji prica gluposti. Pa ja bas ne znam dokle cemo ovako. Ja sam da se on banuje skroz sa foruma po brzom postupku. Nek' ide u holandiju i nek' se napusi i nek' se osjeca "high" jer ionako nije za pisanja i raspravljanja.
I lafo prouci malo bolje stetna djelovanja marihuane. Marihuana ima puno jaca toksicna svojstva od duhana i 80 % ima jace kancerogene tvari koje izazivaju rak pluca. www.plivazradvlje.hr --> ne znam tacno koji clanak ali potrazi i nemoj se praviti pametan sa necim o cemu nemas pojma.

De ti kemale malovcicu suti majke ti , jesu li neki dan neki kreteni silovali jednu curu u carsiji ti cak znas i kako se zovu ......... zato molim te prestani stom seljackom pricom..... A lirux ti ljudi sto prose za sicu ti ljudi imaju malo vece probleme ....... ja mislim da ti znas o cemu je rijec ..... hallo lirux govorimo o travi a ne o heroinu ............. ako je tako kako ti kazes onda je svako ko je ispusio bilo kad jedan dzoint za tebe narkoman ...... 8)

ovi sto su silovali ovu djevojku su u carsiji odavno poznati kao travari! Mozda puse travu i koriste jace droge najvise u cazinu... Trebal ti veci dokaz da travu nesmijemo legalizovati?

incobus...... ja bi stari reko da bi se ti trebo malo vise informisati pobrko si jednostavno neke stvari i halal ti kruh ....... a ti kemicu jesil ti ikad ispusio dzoint ?? vidim da nisi .......................kemo stari insan koji je napusen njemu nije do gluparija ko kad je pijan ............ neznam meni to nikad nije doslo na pamet kad se nadiplim ....................................... :bounce: samo vi mene izbacite .......................to se zove demokratia u cazinu ............ 8)

Lafo mamone, imas pravo na svoje misljenje!!! I postujemo to (bar ja ga postujem)...

Al molim za diskusije bez manje vrjedjanja... :wink:

macko lafo mamone nikad prvi nevrijedja ........ lafo samo vraca dugove 8)

Sto se tice vrjedjanja na ovoj temi...obratila sam se svima, a ne samo tebi!!! :wink:

incobus...... ja bi stari reko da bi se ti trebo malo vise informisati pobrko si jednostavno neke stvari i halal ti kruh ....... a ti kemicu jesil ti ikad ispusio dzoint ?? vidim da nisi .......................kemo stari insan koji je napusen njemu nije do gluparija ko kad je pijan ............ neznam meni to nikad nije doslo na pamet kad se nadiplim ....................................... :bounce: samo vi mene izbacite .......................to se zove demokratia u cazinu ............ 8)

ti si meni smjesan boga mi! Gledo sam ja napusene, bio sam jer sam morao biti s napusenim covjekom u vojsci. Vidio sam kako se ponasao i na sta je sve bio spreman. Bili smo na strazi i tamam je isla njegova smjena a sa sobom je za malo mogao ponijeti jos 60 metaka. A, bio je u stanju kad mu je dosadilo sve i kad ga nije bilo briga ni za cim, osim sto je govorio da bi volio ubiti narednika za strazu jer mu je dosadio! Uglavnom, dim je bio kao dim iz sporeta sa mjesta gdje je on pusio.

Al, imas ti svakakvih ljudi, razlicito podnose napusenost, isto tako neko se napije a ne znas da si pjan, a neko se napije pa razbija. Al zasto riskirati? Nece te niko izbrisati, a nemoras ni ti vrijedjati nikoga bolan. Kakve koristi imas ako nekog vrijedjas?

Hajd, budi pametan! I, ako pusis pusi je sam al nemoj i druge zvati da puse :wink:

moze biti........................jedino to :bounce::bounce::bounce::bounce::bounce: dobar ti je taj haver bio sto si sluzio snjim .............. 8) i meni je u vojsci bila zelja kokanti kakvog narednika hehehheheheh...........(peace)

"]uh ti si lafo mamone moron. bolje da ti je nick lafo morone!

prvo, bolesti " parkinson,epilemptika" ne postoje! postoje parkinsova bolest, te epilepsija.

drugo, ti si nepismen. ne znas osnovna pravila (negacija i sl.)

trece, ti si vjerovatno jedan od onih ciji su roditelji nekad otisli u swiss trbuhom za kruhom. ti si danas zavrsio tu njihovu osnovnu skolu i sad imas neki zanat. i seres nam po forumu. drzi se ti svog zanata, a debate (za koje nisi dorastao) ostavi drugima koji su spremni da razglabaju, a ne vrijedjaju.

ubuduce, brisemo te.

imas srece ,sto si obrisala ono "tipicno baustelac" u koje si sve dijasporce zbog jednog pojedinca(lafo mamone) strpala u jednu vrecu .inace mogla bi cuti moje misljenje za tvoje razmisljanje!Dobro sto si obrisala.sad je vec bolje.

imas srece ,sto si obrisala ono "tipicno baustelac" u koje si sve dijasporce zbog jednog pojedinca(lafo mamone) strpala u jednu vrecu .inace mogla bi cuti moje misljenje za tvoje razmisljanje!Dobro sto si obrisala.sad je vec bolje.

He uvjek ce biti takvih sto ce se naci i znati reci "tipicno baustelac"...
Al to je i sve sto imaju u glavi...zato pusti neka pricaju, a kad tad ce i sami saznati da pricaju samo gluposti...ajd ako imaju imalo obraza bar ce se malo zacrveniti... :wink: Pozdrav