Jump to content
Sign in to follow this  
Belmin

Ne - moralno Da ili Ne!?!?

Recommended Posts

Za koliko para bi Vi spavali sa nepoznatom osobom (odnosi se na Man and Woman)????

Za koliko para bi se Vi Udali ili Ozenili za nekoga koga ste vidjeli jedan dan ili dva????

angebot.jpg

Haha daj muskarci priznajte da bi vi to i dzabice samo kad bi vas neka fina sexy cura pitala... hehe bas ste jeftinii hehehe :hahahaha:

da vecina, Charmed a bili ti sa nekim lijepim sexi momkom ?

Pa recemo da bih ja spavao sa nekom nepoznatom za 99,99€, a ozenio se sa nepoznatom, ako ima papire ( za neku stranu zemlju)-DZABEEE!!!! :lol:

Pa recemo da bih ja spavao sa nekom nepoznatom za 99,99?, a ozenio se sa nepoznatom, ako ima papire ( za neku stranu zemlju)-DZABEEE!!!! :lol:

Eh jarane, nema vise nista dzabe, koliko sam informisan (a dobro sam informisan) "cijena" je momentalno oko 3500 Euro da te Austrijanka "ozeni" :wink:

Haha daj muskarci priznajte da bi vi to i dzabice samo kad bi vas neka fina sexy cura pitala... hehe bas ste jeftinii hehehe :hahahaha:

ama nebi bolan! Reko sam ti sto puta da necu da spavam sa tobom iako si fina i sexy...

a i vi ostali ste si bas umislili... svi vi koji trazite vise od 100 EUR-a ste sebi umislili. Posteni Zigolo je do 60 EUR-a i onda poslije se mozemo svi mi muske kurve "zigoli" streljati il kamenovati na raskrscu u carsiji.

Heheh kemo ebo bas mi je zao sto nebi... ccc ali neka prezivicu..
A da na ono gore pitanje odgovorim,,, ja ako cu spavati snekim onda to nece biti za pare vec zato sto volim momkaaa svog..... I za pare nebi nikad sa nekom nepoznatom osobom spavala... ma cuj nebi nikad sa nekom nepoznatom osobom spavala,,, za mene trenutno postoji samo jedannn nadam se da ce i ostati..... 8)

Ja mozda bi i spavo za pare s nekom curom ako je prije toga vidim i ako je dobra, al ako je to spavanje il udaja na slijepo onda bi morao dobro dobro razmisliti!

Ja mozda bi i spavo za pare s nekom curom ako je prije toga vidim i ako je dobra, al ako je to spavanje il udaja na slijepo onda bi morao dobro dobro razmisliti!

Razlog zbog kojeg sam postavio ovaj Topic je bas to sto si ti napisao HIV, imao sam priliku da upoznam jednog tada jos ozenjenog covjeka u Bosni, igrom slucaja smo se ponovno u M

Razlog zbog kojeg sam postavio ovaj Topic je bas to sto si ti napisao HIV, imao sam priliku da upoznam jednog tada jos ozenjenog covjeka u Bosni, igrom slucaja smo se ponovno u M

PARE PARE...........DAJU TI SVE ...........PARE PARE I SVI VOLE TE ........... 8)
a ja bi vala zguzario bilo koga ....dzabaluka ako treba 8)

PARE PARE...........DAJU TI SVE ...........PARE PARE I SVI VOLE TE ........... 8)
a ja bi vala zguzario bilo koga ....dzabaluka ako treba 8)

Ako si musko vjerujem ti to iste sekunde... :wink:
A sta znas, mozda ima i cura takvih... :wink: :shock:

smir sigurno da ih ima... danas je svjet cudan

A sutra ce biti jos cudniji... :shock:

Imate prvo curee upss mislim cura i zena hehe
Smir neisprica ti meni nista o svadbi a obecala si mi,, joj razocarana sam, ja kontala sada cu saznati napokon sta me ceka a ti nista... :roll:

OFF :arrow:
Ajoj draga moja...malo sam u frci...znas cekalo me puno posla! Al sta da ti kazem o svadbi...bila je fenomenalna...bas onako kako smo zamisljali i planirali...bilo je sve kao u bajci bogami hehehheehe
Sad trenutno sam najsretnija osoba na svjetu i nadam se da ce tako ostati...
Vjeruj mi da se nisam pokajala... A sto se tice slika...

OFF :arrow:
Ajoj draga moja...malo sam u frci...znas cekalo me puno posla! Al sta da ti kazem o svadbi...bila je fenomenalna...bas onako kako smo zamisljali i planirali...bilo je sve kao u bajci bogami hehehheehe
Sad trenutno sam najsretnija osoba na svjetu i nadam se da ce tako ostati...
Vjeruj mi da se nisam pokajala... A sto se tice slika...