Jump to content
Sign in to follow this  
lafo mamone

koliko cure vole sex ??

Recommended Posts

ma ono vole i one sto su nevine i ove samo problem je sto ove nevine jos to nisu probale,kad probaju onda shvate sta su propustali
meni su danasnje cure smijesne,sve hoce da bude kao na zapadu pa se oblace u minice,usko i sta ja znam...ljubile bi se ko na zapadu,a kad treba da se seksaju onda nece.
ako vec hoce sa zapada,nek uzmu i praksu da se jebu vec drugi izlazak s pratiocem.

cudna stvar svaka koja voli karanje pravi se da je nevina to je meni neobjasnjivo ........... moze li mi ko pomoci :?: :oops:

Mozda nema volje sa tobom

ma ono vole i one sto su nevine i ove samo problem je sto ove nevine jos to nisu probale,kad probaju onda shvate sta su propustali
meni su danasnje cure smijesne,sve hoce da bude kao na zapadu pa se oblace u minice,usko i sta ja znam...ljubile bi se ko na zapadu,a kad treba da se seksaju onda nece.
ako vec hoce sa zapada,nek uzmu i praksu da se jebu vec drugi izlazak s pratiocem.

Svaka ima svoj stil, a sutra da je povalis rako bi da je kurva. A oni na zapadu nebi, e mozda da naidje neki sa zapada, bi ona sa njm lega jer on ne bi rekao da je kurva poslije sexa

HaHaHaHaHaHaHa :lol: nema nam Falcona da on ostavi koji komentar na ovu temu on je ovako dosta romantian tip :D

HaHaHaHaHaHaHa svaka ima svoj stil de navedi mi koji Lirux :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:

Ja sam skuzio da cure vole sex vise od matere rodjene, a najvise ga vole one koje se prave neosvojive 8)
Cure nek se ne uvrijede, mozda ja i grijesim :|

Kao sto je vec gore neko na pisao,, u bosni je tako ako spavas sa muskarcom odma si kurva i sve to,,, za tu veliku stvar treba dovoljno povjerenja u muskarca sa kojim si da bi se moglo sexati... A i na zapadu nase cure neskacu odma u krevet sa muskarcima,,, barem to nerade one koje ja znam,,, tako da sex nema nista sa zapadom, vec jednostavno svaka osoba za sebe mora da skonta kada je spremna a kada ne..... :twisted:

Kurva, kako je to ruzna rijec :evil:

Dragodajka je puno ljepsa rijec :P

Dragodajke su za mene samo Zene ili Cure koje to rade profesionalno i za pare, drugo su Cure ili Zene koje uzivaju u Zivotu i koje ne zele da dopuste da Zivot pored njih prode.

Ima momaka koji jedva cekaju da jedu iz velike kasike i odmah se Zene, a ima onih koji cekaju da jedu iz velike kasike pa tek onda probaju KAKO? corba smeka :wink: isto tako je i kod cura samo sto smo mi heroji a one su dragodajke, to nije okay.

Svako neka svoj Zivot zivi, samo i druge treba pustiti da vode svoj Zivot, jer svi mi imamo pravo na to :wink:

Kao sto je vec gore neko na pisao,, u bosni je tako ako spavas sa muskarcom odma si ku*va i sve to,,, za tu veliku stvar treba dovoljno povjerenja u muskarca sa kojim si da bi se moglo sexati...  :twisted:

A, kako je to u toj tvojoj zemlji na zapadu? Dje bude ta Bosna o kojoj ti pricas?

HaHaHaHaHaHaHa svaka ima svoj stil de navedi mi koji Lirux :hahahaha:  :hahahaha:  :hahahaha:  :hahahaha:  :hahahaha:

Nema se tu sa navoditi, svi mi imamo razni stil ponasanja i ophodjena.

A, kako je to u toj tvojoj zemlji na zapadu? Dje bude ta Bosna o kojoj ti pricas?

kemo necemo sada o tome ti znas gdje je moja bosna vrlo dobro ali ok o tome nije rijec i sam znas kako je u bosni a i jos neko je to spomenuo gore u jednom komentaru... Selam za slatkog kemu :D

ima ko sta protiv ja sam to rekao.

Lirux ma nema,,, ebo ti bi se odma potukooo..hehe  :roll:

ma kakvi ,ja sam sta tvoju stranu nebojse :? he he

Ko je jaci ko je jaci
hehehe
pozdrav

ma ja mislim da nema velike razlike u tome da li cure ili muskarci vole vise sex ako ni ucemu drugom na ovoj planeti ja mislim da smo tu JEDNAKI svako s tim sto neko manje neko vise uziva u tome!
a kod nas je stavrno najveci fazon da cure dok se ne udaju to i nesmiju priznati inace je odmag KURVA i to je cinjenica! tako dragi moji muskarci nemojte nam otezavati zivot :wink:

HIV misli POZITIVNO