Jump to content
Sign in to follow this  
Zelka

Sunecenje ...

Recommended Posts

Doktor Rosic je u Cazinu. Nalazi se na pola puta od gimnazije prema OŠ "Cazin 2" na Cupriji

jao kad se sjetim... tad sam rekla ako budem imala jos jednog sina da ce se sam sunettiti.. a kad se sjetim tek berbera paa na zivot, aaaa... pitam se koliko to sunecenje utjece na psihu muskaraca...

jao kad se sjetim... tad sam rekla ako budem imala jos jednog sina da ce se sam sunettiti.. a kad se sjetim tek berbera paa na zivot, aaaa... pitam se koliko to sunecenje utjece na psihu muskaraca...

Ne zaboravlja se nikad. Ali da je neka tragedija, nije.

Ne zaboravlja se nikad. Ali da je neka tragedija, nije.

Tad je za mene bila.. Inace me pogadja sve StO je djecom vezano cak kad su i tudja u pitanju...
Tad sam zbog licne Biografie bila Jos osjetljivija.. Logicno da bi sina osunetila...

Pa nisi se ti sunetila.

Ja govorim iz perspektive prvog lica jednine, hoću reći muškarca (ili malog dječaka koji sam tada bio).

Lako je vama ženama pričati, nama je ići pod sječu :P

Vecinoma se djeca sunete kad su mala tako da mislim da se vecina vas muskaraca toga ni nesjeca,,, mi ako Bog da planiramo svog najmanjeg isto sunetit do ljeta sto je manji bolje za sviju nas ... jeste da ce mi se srce kidati kao kod Eneja kad se sunetio ali nase je da se to odradi.Ali ne planiram kod dr. Rosica vec u bihacu 

• Upvote 1

Mene su kasnije '' odfikarili '' i sjecam se, što prije to bolje .

Mi smo sinov sunet riješili dok je napunio tri mjeseca, i ne može se biti hladnokrvan na to, ali ... brzo prođe, ostane zadovoljstvo zbog obavljene dužnosti.

@Zelka, prije su dečkići bili od nekoliko godina kad se sunete i mogu se sjećati. Moji rođaci su u tim danima moju suknju nosili. Sjećam se kad sam jednog od njih ucjenjivala da podjelimo slatkiše, ako neće da mi vrati suknju, a on škrtac radije suknju skinuo i onako gologuz hodao. :(

• Upvote 1

Neki su odlučili i nastaviti nosati suknje poslije, danas ih nazivaju svakakvim imenima haha :D

Istina je to za suknje, i ja sam je nosio. Ali sve za pare !

Neki su odlučili i nastaviti nosati suknje poslije, danas ih nazivaju svakakvim imenima haha :D

Škoti.

Mene su frakanli   tj. njega , kad sam isao u 4 razred , nosio sam suknju 2 sedmice ..   

amsel-rock.jpg

bas ti je lijepa ta suknja...i meni bi pasala....mislim da bi me ova boja otvorila malo u struku :-)

Mi smo sinov sunet riješili dok je napunio tri mjeseca, i ne može se biti hladnokrvan na to, ali ... brzo prođe, ostane zadovoljstvo zbog obavljene dužnosti.

@Zelka, prije su dečkići bili od nekoliko godina kad se sunete i mogu se sjećati. Moji rođaci su u tim danima moju suknju nosili. Sjećam se kad sam jednog od njih ucjenjivala da podjelimo slatkiše, ako neće da mi vrati suknju, a on škrtac radije suknju skinuo i onako gologuz hodao. :(

Meni je to boze zakloni da se dijete tako kasno suneti normalno da ce imati fobiju od toga ... mislim i Enej se je sunetio bio je 1,5 jer smo cekali na operaciju bruha sto je imao ali nisam mogla vise docekati ... nije da nisam zadovoljna i hodao je vec drugi dan ali mu je napravio kao ruzicu i premalo otkinuo kozice doktor tako da ovdje doktori kazu da bi ga morala jos jednom da sunetim :( zato nebih kod dr, Rosica. Ali opet muskarci to jednom u zivotu prodju mi krvarimo svaki mjesec :D osim ako smo u drugom stanju :D da vam je znati kako je roditi :D nebi se bunili ni jedan :D

• Upvote 1

Meni je to boze zakloni da se dijete tako kasno suneti normalno da ce imati fobiju od toga ... mislim i Enej se je sunetio bio je 1,5 jer smo cekali na operaciju bruha sto je imao ali nisam mogla vise docekati ... nije da nisam zadovoljna i hodao je vec drugi dan ali mu je napravio kao ruzicu i premalo otkinuo kozice doktor tako da ovdje doktori kazu da bi ga morala jos jednom da sunetim :( zato nebih kod dr, Rosica. Ali opet muskarci to jednom u zivotu prodju mi krvarimo svaki mjesec :D osim ako smo u drugom stanju :D da vam je znati kako je roditi :D nebi se bunili ni jedan :D

pa i ja velim za ove sto su veliki bili... zamisli dvoica drze treci ide britvom dole i reze i boli i te kako boli, to zene koje su radjale mogu suosjecati.. zato i jesu poneki grubi i neznaju osjecaje pokazati urezalo se to .. moj brat je bio skorz mali kad se to radilo na tradicionalan nacin al je meni ostalo uzrezano u sjecanju.. berbera sma mrzila i rekla mu da ide kuci da se gubi..  tad sam vec koljiva bila :D

ovo sa doktorom i anastezijom je humano..

Sad ovo kod doktora je zakon..

• Upvote 1

Oni bi pomrli nakon par trudova ......... :D

• Upvote 1

Koliko ja znam udarac u prepone kod muškaraca je bolniji od poroda.

"A human body can take of to 45 DEL (Unit of Pain) before it starts to become unbearable. The pain a woman feels giving birth is around 57 DEL of pain, the equivalent feeling of fracturing 20 bones at once. A hard kick to the nuts measures over 9000 DEL's, the equivalent pain of giving birth to 160 babies and breaking 3,200 bones at once. Girls, when you're giving birth, remember that being kicked in the nuts is over 157 times as painful.

Koliko ja znam udarac u prepone kod muškaraca je bolniji od poroda.

"A human body can take of to 45 DEL (Unit of Pain) before it starts to become unbearable. The pain a woman feels giving birth is around 57 DEL of pain, the equivalent feeling of fracturing 20 bones at once. A hard kick to the nuts measures over 9000 DEL's, the equivalent pain of giving birth to 160 babies and breaking 3,200 bones at once. Girls, when you're giving birth, remember that being kicked in the nuts is over 157 times as painful.

Da nisi radjao pa znas mozda :) 

Eto Jiggy ti je odgovorio, ne znas ti kad kazu '' uvukla se u stomak '' sta to znaci 

Ja sam sa 6 godina fraknut.. pare i cigare su mi tad lijecile bol :D posto su me ovi rodjaci iz krupe u ratu naucili da fuckam cigare, sto je imalo za posljedicu da sam vec u 5 osnovne nosao oficijalno cigare sa sobom a svi su znali..

sta bi bilo da tele radjate hihi,pa ako se ne zelite natezati ima i carski rez hihi...ja svog sina nisam jos osunetio,on ima 20 mjeseci ali do ovog ljeta  hocu...

Edited by x-men
  • Downvote 1