Jump to content
Sign in to follow this  
Zelka

Sunecenje ...

Recommended Posts

sta bi bilo da tele radjate hihi,pa ako se ne zelite natezati ima i carski rez hihi...ja svog sina nisam jos osunetio,on ima 20 mjeseci ali do ovog ljeta  hocu...

ajj kako mozes ovakav biti... kakav carski rez, to samo ako se mora...

• Upvote 1

odvesti kod bilo kog doktora koji se bavi sunecenjem nece biti problem ... danas je to posato najjednostavniji kiruski potez ... 

sta bi bilo da tele radjate hihi,pa ako se ne zelite natezati ima i carski rez hihi...ja svog sina nisam jos osunetio,on ima 20 mjeseci ali do ovog ljeta  hocu...

Sta mislis da dadnu carski rez tek tako na lijepe oci ili sta ? Ne kazem da je lako ali vi se jednom sunetite. Sta mislite kako je rodit dijete skoro od pet kila i 58cm dugacko  i to bez carskog i ostalih vragolija! 

• Upvote 1
  • Downvote 1

Šta mislite kako je primiti koljeno u muškost ? 

Šta mislite kako je primiti koljeno u muškost ? 

Zamisli ti da te neko blaže lupa u međunožje svako sahat vremena, onda započne u manjim razmacima sve jače i jače, i na kraju se svede date udara svako 2-3 minute ... :P

• Upvote 1

Sta mislis da dadnu carski rez tek tako na lijepe oci ili sta ? Ne kazem da je lako ali vi se jednom sunetite. Sta mislite kako je rodit dijete skoro od pet kila i 58cm dugacko  i to bez carskog i ostalih vragolija! 

Pa jesi ti radjala od 10 mjeseci svog zivota ili od 20 godina,kad poredis sunecenje dijeteta koje ima par mjeseci i koje se kasapi a zena punoljetna ili eto sad radjaju i nepunoljetne i znaju sta je to sve bolje nego dijete koje sunete i koje pojma nema sta se desava,aman koja logika i poredjenje,pa po prirodi ste rodjene da radzate,kako mozete porediti ikako muskarca i vas stim radzanjem i kakvo razumjevanje vi ocekujete od muskarca jer ste rodile jedno ili 5 tero dijece?neka tebe sunete od par mjeseci zivota kao zensko pa da vidimo da li bi se slozila stim.A zasto ne daju carski rez,ili taj vas region neda,ovdje mozes po zelji na carski rez..

Pa jesi ti radjala od 10 mjeseci svog zivota ili od 20 godina,kad poredis sunecenje dijeteta koje ima par mjeseci i koje se kasapi a zena punoljetna ili eto sad radjaju i nepunoljetne i znaju sta je to sve bolje nego dijete koje sunete i koje pojma nema sta se desava,aman koja logika i poredjenje,pa po prirodi ste rodjene da radzate,kako mozete porediti ikako muskarca i vas stim radzanjem i kakvo razumjevanje vi ocekujete od muskarca jer ste rodile jedno ili 5 tero dijece?neka tebe sunete od par mjeseci zivota kao zensko pa da vidimo da li bi se slozila stim.A zasto ne daju carski rez,ili taj vas region neda,ovdje mozes po zelji na carski rez..

Dragi x-men svako malo dijete zaboravi tj nesjeca se nikako da su ga sunetili dok se mu nerece da nisu svi na svijetu osunetiti i ne pojasni se sta i kako :). A 90posto zena radja jer je to od Boga dato hvala Bogu da mozemo imati svoju djecu. I ja sam rekla da mi je zao ko se kasnije suneti ali nisi ni ti jarane rodio dijete pa da mozes reci da je to lakse zato ti kazem pitala bih te kad bi rodio dijete od pet kila dali je to tako lako . Meni ga nisu dali licno nego su rekli da pokusam normalnim putom i hvala Bogu da sam rodila normalnim putem jer sam bila pokretna vec drugi dan i to mi je bilo potrebno jer sam morala sa bebom u drugu bolnicu. nista nije lako ali ne mozes ni ti radjanje umanjivati . _JA sam tri puta rodila i nije mi zao naravno volim svoju djecu ali one visesatne bolove mislim da ne mozes porediti sa sunecenjem kod bebe u malo doba ne kazem za nekog ko je vec veliki djecak i sve to normalno boli kad prst posjeces da ne boli kad te sunete. 

Ustvari ciklama je vec gore pojasnila osjecaj radjanja :).

Ps. Bez zamjere nista licno :D samo sam svoje iskustvo napisala 

• Upvote 1

Moji sinovi su bili mali kad su se sunetili, Mehmed godinu i 4 mjeseca a Nail 3 mjeseca, mogu reci da je bolje kad je dijete manje, tj. kad je beba, zao jeste ali je lakse, Mehmed je sve ispovracao doktoru po ordinaciji :D ... kad sam kasnije nazvala doktora jer je Nail plakao zbog gazice, nije mu lijepo bila stavljena, doktor je rekao " hvala Bogu pa neces starijeg dovesti " :D

Hvala Bogu brzo to prodje :)

• Upvote 1

Ako netko zna broj ili adresu dr.Zuhera , neka molim vas napise. Hitno je :)

Obavljeno :) i kod drugog sina :) vise nego dobro proslo masAllah bebac vec u punom pokretu!

• Upvote 1

Samo pazi da ne pise prema gore :D

Jedna moja prijateljica sunetila sina, bio on veliki 5 godina. To je bilo odma poslje rata. Mali isao u vrtic. Onaj obicaj kod nas da se djetetu daje para, i tako dosao neki komsija i rekao "da vidim i dobices" i pokazao mu 500 kruna.
Mali ispricao u vrticu da je dobio para od cika jer mu je pokazao znate sta. Ove napravile cijelu frku oko toga, da se dijete skidalo za pare, i pozvali roditelje. Ta neka vaspitacica pocela malom objasnjavati da se to treba prijaviti policiji jer je taj ciko pedofil.Kaze mali "ali ne zove se on pedofil, nego Sabit"
  • Upvote 3