Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Dojenje

Recommended Posts

ja sam dojila 5 mjeseci, nisam vise imala dovoljno jer beba je mogla puno pojesti i morala sam dodavati i onda sam skroz presla na bebi hranu, nazalost, bilo mi je skroz zao kad sam prestala dojiti jer to je nesto prelijepo :)

[quote name='selma90' date='04 September 2010 - 20:46 ' timestamp='1283625974' post='394432']
ja sam dojila 5 mjeseci, nisam vise imala dovoljno jer beba je mogla puno pojesti i morala sam dodavati i onda sam skroz presla na bebi hranu, nazalost, bilo mi je skroz zao kad sam prestala dojiti jer to je nesto prelijepo :)
[/quote]

slazem se sa tobom ... nesto preljepo a ja sam nazalost samo dva mjeseca dojila :) presao Enej skroz kasnije na Aptamil ... a voljela bi da sam mogla duze ga dojiti ...

[quote name='BeLaY' date='08 September 2010 - 09:35 ' timestamp='1283934913' post='395094']
a jel istina sto kazu da neke zene mogu da dozive orgazam dok doje :D
[/quote]

haha boze sacuvaj ja to cula nisam,kako ces pored djeteta dozivjeti orgazam :an: :an:

[quote name='BeLaY' date='08 September 2010 - 10:35 ' timestamp='1283934913' post='395094']
[/quote]

ee fkt i ja sam to negdje procitao.. :icon_eek: omg

Ja znam covjeka koji je dojen i u prvom razredu osnovne :D Velika ljudina je danas i veliki covjek :D

[quote name='BeLaY' date='08 September 2010 - 10:35 ' timestamp='1283934913' post='395094']
[/quote]

ma daj molim te ... da znate kako to zna boljeti nebi vjeroval svakakvim pricama ... nimalo ugodno to nekad bude .. samo puste price i sto kaze selma gdje ces pored djeteta svog jos orgazam dozivljavat ...

ja znam da ima majki koje doje svoju djecu i ta djeca ne napreduju znači nije im mlijeko kvalitetno pa moraju prehranjivati djecu

i kakve su to gluposti islamski dojiti 2 god, samo priče

[quote name='ljubičica' date='12 September 2010 - 10:47 ' timestamp='1284281275' post='395795']
ja znam da ima majki koje doje svoju djecu i ta djeca ne napreduju znači nije im mlijeko kvalitetno pa moraju prehranjivati djecu

i kakve su to [b]gluposti islamski dojiti 2 god, samo priče [/b]

POneke osobe neznaju rijec Individalno ni u rijecniku naci, a o shvacanju indidvidualnosti i Islama da nepricam...

KOja moze nek doji, koja nemoze nek kupi hranicu.. bitno je da su nam djeca sita...

A sta ako nema dvije godine mlijeka??? sta ce ga navuci neko??

Moja mama mene nije dojila skoro nikako, jednostavno nije imala mlijeka....kako sam uvijek plakala doktor joj preporucio da mi nadje dojilju, i tako nepoznata zena me dojila neka dva dana, i nista mi ne fali hvala Bogu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Samo tesko sam prokuhala cinjenicu da me je neka nepoznata zena dojila, i jos manje da imam brata (po mlijeku) kojeg uopce ne poznajem....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]
  • Upvote 1

[quote name='Amren' date='13 September 2010 - 09:31 ' timestamp='1284366660' post='396003']
Moja mama mene nije dojila skoro nikako, jednostavno nije imala mlijeka....kako sam uvijek plakala doktor joj preporucio da mi nadje dojilju, i tako nepoznata zena me dojila neka dva dana, i nista mi ne fali hvala Bogu....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Samo tesko sam prokuhala cinjenicu da me je neka nepoznata zena dojila, i jos manje da imam brata (po mlijeku) kojeg uopce ne poznajem....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]
[/quote]

e bilo bi dobro da ga znas hehe, ja znam jedne sto su brat i sestra po mlijeku i bas super se slazu, skoro uvijek su zajedno

preporucuje se da je najbolje dijete dojiti 2 godine ali ako zena nema ne moze stvoriti mlijeko, vazno je da dijete nije gladno ;)

[quote name='selma90' date='13 September 2010 - 11:23 ' timestamp='1284369822' post='396013']
e bilo bi dobro da ga znas hehe, ja znam jedne sto su brat i sestra po mlijeku i bas super se slazu, skoro uvijek su zajedno

preporucuje se da je najbolje dijete dojiti 2 godine ali ako zena nema ne moze stvoriti mlijeko, vazno je da dijete nije gladno ;)
[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=MeUKCdSPNBY :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' date='13 September 2010 - 12:40 ' timestamp='1284378039' post='396025']
http://www.youtube.com/watch?v=MeUKCdSPNBY :icon_cheesygrin:
[/quote]

hahahah znam to, smijesan film skroz ;)

ma najbolje dojiti dok ne krene u skolu :P

[quote name='VIZIOS' date='13 September 2010 - 13:38 ' timestamp='1284377906' post='396024']
Jel ostanu u

[quote name='Sebina' date='13 September 2010 - 14:10 ' timestamp='1284379831' post='396027']
vise do pupka hahahahahhahaha
[/quote]

hahaha de ne prepadaj ga :D a Manuel samo tad ces vidjet velike i dobro stojece :D hahahhaa posle to omlahavi :D tj smanje se :D

[quote name='Zelka' date='13 September 2010 - 14:00 ' timestamp='1284382809' post='396032']
hahaha de ne prepadaj ga :D a Manuel samo tad ces vidjet velike i dobro stojece :D hahahhaa posle to omlahavi :D tj smanje se :D
[/quote]

hahah de sta ga strasite, haj vizios doci ce vrijeme kad ces to vidjeti :D hehe ... ma hej uglavnom normalne su :)

[quote name='selma90' date='13 September 2010 - 11:23 ' timestamp='1284369822' post='396013']

[/quote]

Znas da ga ponekad pozelim potraziti, eto radi znatizelje....ali suludo zvuci prici nekom i reci "cuj ja sam tvoja sestra po mlijeku"....

Preporucljivo jest dojiti bebu dvije godine, ali u zadnje vrijeme se jako cesto cuje da majka nema dovoljno mlijeka i mora naci odgovaraju hranu za bebu, moja ujna je imala pravo problema s tim....kad nema mlijeka, nema ima, sta ima bitno da je beba sita i zadovoljna...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='Amren' date='13 September 2010 - 17:27 ' timestamp='1284395255' post='396065']
Znas da ga ponekad pozelim potraziti, eto radi znatizelje....ali suludo zvuci prici nekom i reci "cuj ja sam tvoja sestra po mlijeku"....

Preporucljivo jest dojiti bebu dvije godine, ali u zadnje vrijeme se jako cesto cuje da majka nema dovoljno mlijeka i mora naci odgovaraju hranu za bebu, moja ujna je imala pravo problema s tim....kad nema mlijeka, nema ima, sta ima bitno da je beba sita i zadovoljna...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

potrazi ga na netu ako znas ime i prezime pa da vidis reakciju :D .. meni to bas nekako super :D ... jedino mi pomisao nekako na drugu zenu da je dojila cudan, ja bi se uvijek pitala kakva je zena i tako to :)

da da, vazno je da je djetetu najbolje, mlijeko se ne moze stvoriti, ja sam gledala da uvijek pijem sto vise tecnosti i da jedem kvalitetno ali et 5 mjeseci dojila i nisam vise jer beba je puno trazila a ja nisam imala vise dovoljno vec malo pa je beba jela svaki sat vremena i vidim da je gladan i tako da sam prestala i jede sad bebi hranu ali evo nista mu ne fali ni ovako :D

[quote name='Amren' date='13 September 2010 - 18:27 ' timestamp='1284395255' post='396065']
ali u zadnje vrijeme se jako cesto cuje da majka nema dovoljno mlijeka i mora naci odgovaraju hranu za bebu, moja ujna je imala pravo problema s tim....kad nema mlijeka, nema ima, sta ima bitno da je beba sita i zadovoljna...[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]
hante malo pa gdje je nestalo mlijeko :P ovdje kako citam nijedna nije mogla dojiti puno kao nije imala mlijeka....