Jump to content
Sign in to follow this  
makcode

U Austriji otac 24 godine zatvorio kcerku u podrumu i napravio s njom 7 djece

Recommended Posts

[quote name='makcode' post='230256' date='Apr 28 2008, 11:41']Troje od preostalih Edited by auslanderka zauvjek bosanka
ispravito citiranje :)

danas na naslovnoj:

Fritzl nece u zatvor,njemu je potrebna Psiho klinika :)

sta da kazem ?

[quote name='bUDO_hodza' post='231330' date='May 5 2008, 17:45']danas na naslovnoj:

Fritzl nece u zatvor,njemu je potrebna Psiho klinika :)

sta da kazem ?[/quote]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry:
***** ih psiho klinika.. tako ce se svaki napravit da je lud i nece mu sudit..
i sto sam citala i ako mu budu sudili onda samo na [b]15 godina. [/b] :angry: :angry: Edited by clark gable
no psovati, no nooooo

[quote name='x-men' post='230945' date='May 1 2008, 13:36']naj gore je sto ovakve slucajeve pretvaraju u psihicke slucajeve i ovakve perverznjake i manijake nekaznjavaju onako kako bi trebali..za ovakve predlazem elektricnu stolicu ;)[/quote]
ja sma rekao da ce tako biti inace evropa ovakve slucajeve smatra psihickim,proce on opet dobro...

Slican slucaj se je pojavio i u Buones Aires, otac je svoju cerku od 11. do 22. godine zakljucavao u kuci i silovao ju redovno, snjom ima 2 djece.

Ludnica... :unsure:

mislim da je ovaj covjek bolestan.. i da ga treba ubiti grrrrrr!
halooo rodjeni kceru?! :angry:

ali ipak mislim da mu je zena to sve znala.. al je morala cutati.. al et :mellow:

uzas!

[quote name='Omercevka_' post='236757' date='May 28 2008, 01:35']mislim da je ovaj covjek bolestan.. i da ga treba ubiti grrrrrr!
halooo rodjeni kceru?! :angry:

ali ipak mislim da mu je zena to sve znala.. al je morala cutati.. al et :mellow:[/quote]

nedavno je jedan komsija od njih izjavio kako je vidio jos jednog cojka da ide sa onim gadom u kelu, ma sigurno su i ostali znali, al mora da im je ovaj prijetio nescim ako ga odaju.

I evo jos jedan isti slucaj!

[quote]

[quote name='beauty' post='236298' date='May 26 2008, 09:08']aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry:
***** ih psiho klinika.. tako ce se svaki napravit da je lud i nece mu sudit..
i sto sam citala i ako mu budu sudili onda samo na [b]15 godina. [/b] :angry: :angry:[/quote]

Njega treba po kratkom postupku. Monstrum.

[b]ja se vakim glpostima samo smijem jer toje skoro ko comedy film a ne vijesti ............. zivla je u podrumu bolje neg mati joj gore hehehe i kofol nije znala da joj cerka dole ma dajjjj i kofol prica adoptiro djecu aha koja lice pravo na dida i babu hahahaha bogat ppa ima para da adoptira toliko djece....i da ta cerka najzad nije nikako mogla da izadje ili daje odma ga izdala na pocetku ..............ma daj price za djecu..zato i negledam tv mirnija sam u svome svijetu hehehe.[/b]

ma to je slucaj koji je otkriven kakvi gori slucajeva ima sto se nezna za njih pa će tek doci na vidjelo ovaj ciko je to radio 24 godine pa se tek sad saznalo zamioslite koliko jos ima takvi koji su tek sad more biti 5 10 ili 15 godina brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sta mislis ima li kod nas ovakvi manijaka, postojel kod nas ocevi sto svoju rodjenu djecu siluju??
Imajul kod nas slucajevi gdje se ovako i slicno desavalo?

[quote name='EcI PeCi PeC' post='240466' date='Jun 13 2008, 08:56']Sta mislis ima li kod nas ovakvi manijaka, postojel kod nas ocevi sto svoju rodjenu djecu siluju??
Imajul kod nas slucajevi gdje se ovako i slicno desavalo?[/quote]

Nadajmo se da kod nas toga nema :unsure: