Jump to content
santakuruz

Euro 2008

Recommended Posts

Hrvati su juce katastrofalni bili, ali kao sto juce Ciro rece "Hrvati bolje igraju protiv velikih ekipa..." pa cemo vidjeti sta ce biti protiv njemaca...

Po mom misljenju, juce je Austrija bar 1 bod zaradila. Drugo poluvrijeme su ih satrali.

Turci su me razocarali u prvoj utakmici :( Mislio sam da ce biti opasniji ... :(

Bice veceras veselo... Holandezi ostali bez "pola" ekipe :( Bem im vraga... Bas su ukleti...

Njemci ce satrati hrvate iz jednog jedinog jednostavnog razloga... njemci brate mogu trcati 3333 puta vise nego hrvati... fizicki su mocniji... znanjem su obje ekipe tu negdje, ali njemci su puno bolje takicki poslozeni, vidi se da imaju uigranije akcije i ono sto sam vec rekao najvaznije je - fizicki su iznad hrvata daleko.

donadoni je katastrofalno postavio igru... mislim bez grossa i s ambrosinijem odmah sam znao na sto ce to izici...
ali i onaj 1. gol je usmjerio utakmicu a vidjeli smo svi sto je bilo...
nisu me nizozemci toliko odusevili i ovakva jadna italija im je stvorila problema u drugom poluvremenu

slazem se s ventom u vezi francuza...ne znam sta onaj trener radi na klupi francuza...nakon njega nek' dovedu deschampsa za izbornika ;)

samo mi je zao sto Bozo Suses neprenosi utakmicu Nizozmeska Italija ... :D
da uzivam u njegovom kukanju ...

[quote name='lucky' post='239607' date='Jun 9 2008, 23:57']samo mi je zao sto Bozo Suses neprenosi utakmicu Nizozmeska Italija ... :D
da uzivam u njegovom kukanju ...[/quote]

Nemoj brate... dosta je njega i stimca u utakmicama hrvatske... bolje smanjiti ton :lol: :lol:

Veceras ova utakmica Italija-Holandija najbolja dosad. Holandani su me stvarno iznenadili i njihove kontre nemam rijeci. Italija, odbrana im je stvarno zakazala sami nisu znali sta im se dogada. Mislim da su Italijani dosta podcjenivacki usli u utakmicu protiv Holandije.

Pa nije Italija bila toliko loša, jednostavno su naletjeli na raspoloženog protivnika. Francuzi i Rumuni bi se trebali nasekirati nakon onakve igre, Talijani se moraju čupati, a tad su najopasniji.

[quote name='jedancoek' post='239611' date='Jun 9 2008, 23:05']Pa nije Italija bila toliko lo

bas neznam sta je bilo sa Italijom sigurno su predvidjeli situaciju mislili hah sad cemo ih dobiti ko beba zvecku a bom nisterloy, wan der vart i sneider pokazali da nema zajebancije inace sljede sankcije ...al sam isto tako siguran da ce druga utakmica biti jako napeta nece dati italija 100% da se poraz opet ponovi :D to su ipak borci :D

[quote name='jedancoek' post='239611' date='Jun 10 2008, 00:05']Pa nije Italija bila toliko loša, jednostavno su naletjeli na raspoloženog protivnika. Francuzi i Rumuni bi se trebali nasekirati nakon onakve igre, Talijani se moraju čupati, a tad su najopasniji.[/quote]

nisu talijani dosli s namjerom da pokazu sta znaju u prvoj utakmici :D vec gledajte ih i dalje.... aBd oni su novi Ewropski Prvaci...
Oni su dosli s namjerom da osvoje....i osvojit ce :D
Idemo Italija! :D Edited by *_lucky_luck_*

[quote name='imola' post='239443' date='Jun 9 2008, 11:06']Ljudi, kako dobre i odmjerene i realne komentare je dao Ćiro Blažević., a oni Štimac I Sušec mi se zgadili...[/quote]

njih dvojica i njihovi " objektivni " komentari mi zgade fudbal kad god igra neka hrvatska ekipa..
zbog toga sam ,more biti, ja i najveci hasum Hrvatskoj reprezentaciji..ilačem da ih svabe razbiju u tiptike..pa da slusam njihovu kuknjavu..

drago mi je sto masni zabari popusise tricu od holandeza...
proslo je vrijeme njihove destrukcije igre u sredini i iskopanih rovova u odbrani, kao i vjecitog igranja na nulu..

na interenetskim kladionicama su im prije prvenstva predvidili osvajanje samo 2 boda u grupi...bice dobro ako osvoje i 1...

[quote name='snake' post='239671' date='Jun 10 2008, 08:55'][b]njih dvojica i njihovi " objektivni " komentari mi zgade fudbal kad god igra neka hrvatska ekipa..[/b]
zbog toga sam ,more biti, ja i najveci hasum Hrvatskoj reprezentaciji..ilačem da ih svabe razbiju u tiptike..pa da slusam njihovu kuknjavu..

drago mi je sto masni zabari popusise tricu od holandeza...
proslo je vrijeme njihove destrukcije igre u sredini i iskopanih rovova u odbrani, kao i vjecitog igranja na nulu..

na interenetskim kladionicama su im prije prvenstva predvidili osvajanje samo 2 boda u grupi...bice dobro ako osvoje i 1...[/quote]

Sto mi kaze jucer jedan ono je sramota... ne daj boze da ih cuju kako komentiraju negdje u europi...

danas cemo vidjeti kako ce se predstaviti spanjolci ;) to cekam da vidim je li mogu oni sta napraviti

[quote name='Incubus' post='239681' date='Jun 10 2008, 09:47']Sto mi kaze jucer jedan ono je sramota... ne daj boze da ih cuju kako komentiraju negdje u europi...

danas cemo vidjeti kako ce se predstaviti spanjolci ;) to cekam da vidim je li mogu oni sta napraviti[/quote]

spanci su moji favoriti ove godine...

raduje me cinjenica da ce hrvatska ako prodje, a najvjerovatnije da hoce, buduci da ce biti druga u grupi u 1/4 finalu, igrati protiv fudbalskog Blitzkriega- Portugala ..

protiv onakve ekipe, sa onakvim individualcima, se nemoguce braniti...to me pravo raduje..i prizeljkujem da tu utkamicu komentira duo fantastiko..

[quote name='*_lucky_luck_*' post='239645' date='Jun 10 2008, 04:53'][b]nisu talijani dosli s namjerom da pokazu sta znaju u prvoj utakmici :D vec gledajte ih i dalje.... aBd oni su novi Ewropski Prvaci...
Idemo Italija! :D[/b][/quote]

[quote name='snake' post='239685' date='Jun 10 2008, 10:18'][b]spanci su moji favoriti ove godine...[/b]

raduje me cinjenica da ce hrvatska ako prodje, a najvjerovatnije da hoce, buduci da ce biti druga u grupi u 1/4 finalu, igrati protiv fudbalskog Blitzkriega- Portugala ..

protiv onakve ekipe, sa onakvim individualcima, se nemoguce braniti...to me pravo raduje..i prizeljkujem da tu utkamicu komentira duo fantastiko..[/quote]

@ lucky luck - :lol: :lol: nece oni grupe proci , ona sreca sa SP-a 2006 godine vise se nikad nece ponoviti , od tad mi se gade ...

@ snake - i meni su spanjolci favoriti al ima jedan problem - slaba i neuigrana ekipa te ih vec nekoliko desetljeca na SP-u i EP-u prati ona nesreca - nikad dalje od osmine/cetvrtfinala
[color="#FF0000"]
[size=4]OVA PORUKA JE OD BARONA , OSTAO SANELOV ACCOUNT , SRY :D[/size][/color]

[quote name='*_lucky_luck_*' post='239645' date='Jun 10 2008, 04:53']nisu talijani dosli s namjerom da pokazu sta znaju u prvoj utakmici :D vec gledajte ih i dalje.... aBd oni su novi Ewropski Prvaci...
Idemo Italija! :D[/quote]

aj brete kemci.. nebil dao bog da su oni novi Evropski prvaci.. al brete.. kako su krenuli, nista od toga.. kakva im je ono sinoc igra bila, za boze sacuvaj.. ko da nikad nisu nogometa igrali.. protiv holandjane izgubili sram ih bilo.. al neka.. oni su sigurno mislili da holandjani nemaju pojma od utakmice.. pa se nadali da ce pobjediti.. sad nek fino gledaju kako ce proci.. jes mi bilo krivo kad su izgubili.. jos 3:0.. grrr.. :lol:

Italija moj favorit ali sam se malo razocarao nakon utakmice sa Nizozemskom... Ali nije jos gotovo...

FORZA ITALIA :)

[quote name='veni_b' post='239764' date='Jun 10 2008, 14:40']aj brete kemci.. nebil dao bog da su oni novi Evropski prvaci.. al brete.. kako su krenuli, nista od toga.. kakva im je ono sinoc igra bila, za boze sacuvaj.. ko da nikad nisu nogometa igrali.. protiv holandjane izgubili sram ih bilo.. al neka.. oni su sigurno mislili da holandjani nemaju pojma od utakmice.. pa se nadali da ce pobjediti.. sad nek fino gledaju kako ce proci.. jes mi bilo krivo kad su izgubili.. jos 3:0.. grrr.. :lol:[/quote]

lol , "protiv holandjana izgubili , sram ih bilo" - hahahahha , pa Nizozemska je najjaca reprezentacija svijeta uz Argentinu trenutno , sta je tu sramota :D .

Portugal je prva ekipa koja je osigurala nastavak takmicenja nakon ppobjede nad ceskom

samo da kazem da mi je drago za Tursku da je prosla daalje,,,, steta sto svicarci neznaju da igraju kad je kisa .... dosta je zezanla cijlu situaciju nazalost ... al et tuska je ipak pokazala damogu i da hoce i dosli do prolaza ,,, mada onaj prvi go neki glup LoL ...

I meni je drago sto su Turci pobjedili Svicarce a utakmica je bila prava , a nisam nikad vise u jednoj utakmici vidjela ranjenih :D

@ player: turci nisu osigurali prolaz oni s pobjedom nad svicarskom imaju drugu sansu za plasman u cetvrtinu finala

[b]U slučaju remija u posljednjem kolu
Turci i Česi pucaju jedanaesterca?
[/b]

Novo pravilo Evropske fudbalske federacije (UEFA), prema kojem će jedanaesterci odlučiti putnika u četvrtfinale ukoliko dvije ekipe budu imale isti broj bodova u grupnoj fazi takmičenja, moglo bi biti promjenjeno već u nedjelju.

Ovo pravilo stupa na snagu ukoliko dvije reprezentacije imaju isti broj bodova, ako su međusobni duel zavr

jesam ja reko da protiv jakih igraju jako ... bravo hrvatska ...