Jump to content
doktoraider

Cazin Challenge #2

Recommended Posts

[b][size=6]Cazin Challenge #2 [/size][/b]

[b]Turnir u Call of Duty 2 & 4[/b]

pozdrav svima.. evo, opet smo se odlučili da organiziramo turnir.. Otprilike, kontamo slijedeći vikend to sve srediti! Uglavnom, igrace se 4vs4 u COD2 i COD4 ! svi su dobrodo

4v4 uplate 30 KM po ekipi - zasto ne bi bilo 40 KM ili 20 KM ...
druga stvar - ubacena mapa stalingrad zbog organizatora ...
treca stvar - stavili ste samo nekoliko mapa - zasto to ne bi bilo kao i prosli put - svako bira svoju ?
cetvrta stvar - cod2 i cod4 isti dan ? vjerujem da ce se jedna mapa igrati 12 rundi - jer je nemoguce da se igraju do finala ove dvije igre isti dan ... znamo da je sam cod2 prosli turnir trajao do 19 ili cak 20 h....
(postoji mala sansa da se to odigra isti dan ... ako mislite da igrate cod4 sa 3 ili 4 prijavljene ekipe .. )

Prijedlozi na vas forum? Da se registrujem tamo samo da nes kazem? I dont think so! :D

Procitaj BARONov post, pa ak se slozite u cemu, malo promjenite. Ako cete birati mape, nije bed dogovoriti, ali opet - takva su prawila turnira, kome ne pashe neka ne igra. Oba tura na isti dan... hmm... ak mozete uklopiti, super :D

Uplata je uredu po meni, samo nisi naveo nagrade :D

Nadam se da reklamirate po Bihackim forumima, Krupskim... i sta ja vec znam, Sarajevskim?! hehe
Ljudi ce doci, samo im ponudite mjesto da odspavaju, hehe. :D

-----------------

Et, puno srece ljudi i puno zabawe i druzenja.
Pozz, Adi.

pa bas se i ne bi slozio oko uplate .. ili stavite 20 ili 40 KM ; 5KM ili 10 KM po igracu ... a onako svi po 7.50 KM :D
ne vjerujem da je ovo sanel organizirao , mora da je gvera ... :=)
a dje ces naci smjestaj za 3 dana turnira :D ne bih se cudio da ubace i CS :D

smrdi? - 02 februara se odrzao taj turnir, a evo i teme od Cazin Challenge #1
[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=11188&st=60"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=11188&st=60[/url]

znaci, nema tu sta smrditi :)

najljepse od svega je sto su svi pohvalili konfiguraciju, i samo organiziranje tog svega

Raideru ne zamjeri, ali lose si najavio turnir... :D
Daj bolan napisi koje su nagrade - cini mi se da si na prwom turu to napisao :P

Pored nagrada, ljudi bi htjeli znati sta se igra: tdm, ctf, s&d ? :D

I odmah naprawi update/edit prwog posta za to, te dodaj klanove koji ce biti 100%, dakle ko je sve najavio dolazak :D

[quote name='doc' post='226539' date='Apr 12 2008, 15:38']nemogu izdrzati

smrdi mi ovo cazin challenge #2[/quote]

[quote name='doktoraider' post='226552' date='Apr 12 2008, 16:27']smrdi? - 02 februara se odrzao taj turnir, a evo i teme od Cazin Challenge #1
[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=11188&st=60"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=11188&st=60[/url]

znaci, nema tu sta smrditi :)

najljepse od svega je sto su svi pohvalili konfiguraciju, i samo organiziranje tog svega[/quote]

oboje me iritira cazin challenge....

razmisli

hmmm

Ista spika ko i sa cazin team, ali ono, nema veze. Prijavi ga opcini ak te iritira roketaj :D imas na to prawo, ipak internet centar zaradjuje nes preko imena Cazin :P

Meni je svejedno to oko naziva vise - a ak je vec cazin Challange, bilo bi onda lijepo da dodju svi cazinski clanovi, te bi onda stwarno bio Cazin challange, te sumnjam da bi ikog iritiralo :D
Nije bitan naziw, bitna je zabava, druzenje... :D

suzdrzacu se necu psovati kako mozes napisat #1 #2

a jel to je znaci prvi i drugi turnir koji se odigrao u cazinu ahaaaa
e onda izvini necu ja vise se mjesati u to ok.sorry

Ja cu vidjeti da nas (kazem nas jer smo ga ja i exorcist osnovali :D ) klan dodje, bilo bi kul da vas sataru haha xD :P

[quote name='doc' post='226632' date='Apr 12 2008, 23:18']suzdrzacu se necu psovati kako mozes napisat #1 #2

[b]a jel to je znaci prvi i drugi turnir koji se odigrao u cazinu ahaaaa[/b]
e onda izvini necu ja vise se mjesati u to ok.sorry[/quote]

whahaha najjaci post dosad :D

[quote name='sanel87' post='226633' date='Apr 12 2008, 23:19']Ja cu vidjeti da nas (kazem nas jer smo ga ja i exorcist osnovali :D ) klan dodje, bilo bi kul da vas sataru haha xD :P[/quote]

:D nebi bilo lose :P

sigurno je da ce biti egp clan , r2k , reflex , bihac team ...

Vidjece tata da dodje

staljingrad...omg? wtf ? rofl? get a life pls

izvlacenje mapa..hmmm,opet 2 mape ? hmmm glupo,dugo traje...

pam_mode...hmm samo ako bude mr12 match mode

odite malo na CB pa razlgedajte kako se prave lige i turnir..staljingrad omfg

hm sve ste rekli smo niste rekli kada je turnir ? ili sam ja corav ?

@ rusko, bez uvrede ali ova 2 turnira su po meni jedina 2 malo bolja turnira, ono kod aske, armada,slatina, itd nije nista, kod tebe je bilo lijepo ali nije to to.

Veliki plusevi su ovdje sto su se napokon nasi cod2 igraci malo obrazovali u cod2, bar dio njih :/ pa se koristi i pam mode, s&d gametype i sl.
Drugi plus je sto na s&d turnire dolaze i ekipe iz drugih gradova, Bihac i jos neki su bili odnekud prosli put...

[quote name='3rror' post='226649' date='Apr 13 2008, 02:35']hm sve ste rekli smo niste rekli kada je turnir ? ili sam ja corav ?[/quote]

[quote]pozdrav svima.. evo, opet smo se odlučili da organiziramo turnir.. Otprilike,[b] kontamo slijedeći vikend to sve srediti![/b][/quote]

hehe... ili subota ili nedelja ....ali tko ce opet znati :D

Bas sam corav oO

...

Ko god da je organizator, ako je svejedno dali je sub ili ned, neka onda bude subota plz =)

[quote name='doc' post='226632' date='Apr 13 2008, 00:18']suzdrzacu se necu psovati kako mozes napisat #1 #2

a jel to je znaci prvi i drugi turnir koji se odigrao u cazinu ahaaaa
e onda izvini necu ja vise se mjesati u to ok.sorry[/quote]

Roketaj :D to ti nema veze.
I u drugim gradovima je tako, to je samo naziv turnira - pa damn, cak i u Sarajevu ima turova tipa Sarajevo Challange #4, Sarajevo Tournament #2 (izmisljeni nazivi, ali postoji nes u tom stilu 100%, samo muka mi traziti), ili kako vec... Cazin oznacava da se tu odigrao turnir - stvarno nema veze sa brojem turnira, cuj :D heheh
Malo si se preso ;)

Bilo je dosta lokalnih turova u Cazinu, al kak sam ja cuo na ovaj su dosli ljudi iz Bihaca, i nak mozda je kvalitetniji -> ali opet to nema veze sa imenom, pa nek neki ne shvate osobno. Radi se samo o nazivu brate.

off topic ili mi se cini ?!

kao sto rekoh,nagrade morate srediti,ako ce se igrati 2 mape 90% da necu igrati jer te to preeeeeeeeeglupo

Moj prijedlog:

1. kolo ili krug ili **rac moj -dawn
2. .................................... - touj
3.......................................-burg
.
.
.
tako do finala,znaci svaki krug druga map-a

mr12 match mode,znaci igra se pb za stranu na mapi i igra se na 13 dobivenih...mr12 match mode ima 24 runde za ne upucene..

prejebeno jednostavno

evo malo pogledajte kako se to u evropi radi:

[url="http://clanbase.ggl.com/rules.php?lid=6604#chap_375"]http://clanbase.ggl.com/rules.php?lid=6604#chap_375[/url]

ok mozda sam malo brzopleto reagirao,al povuklo mi je zivac...

svejedno racunajte na Bronx kao i obicno,

da je tdm bile bi sigurno 4 ekipe

stavite tacne podatke vrijeme i sl.da se pripremimo..

navaste yoo

napisite nagrade ja mislim da cemo mi doci tj. bronx
i ja sam za da se ruske mape ne igraju...hmmm ako nas je vecina da se ne igraju nek se izbace
i hoce li se igrati s&d ili sta vec prosli turnir je bio pravi igranje je bilo dobro i druzenje ali ne valja da se isti dan igra turnir cod2 i cod4 npr nek se igra SUBOTA turnir cod2 jer ce nas 100% vise doci igrati cod2 neg cod4 a nedjelja ili sljedeca subota nek se igra cod4 i bmk oce li se igrati mr12 match ili kao prije 20 samo nek organizator dadne tocne informacije turnira tj
1.nagrade
2.datum i vrijeme kad ce poceti turnir
3.oce li biti ruske mape ili ne
4.nek se cod2 igra u subotu a cod4 kad ocete jer necu doci igrati fcking cod4MP

i za ucesce meni pase svakako i da je 10,7.50 i 5 po igracu bmk nek se samo igra
ako bi se igrao s&d ja mislim da bi mogao javiti jos jednom klanu iz kladuse da dodju igrati

pozz

Eh ovako ;
turnir je u subotu u 11 sati na starom mjestu , kod "suze" :D . Najpravednije oko mapa je to da stavimo Burgundy , Dawnville , Toujane , Matmata , Carentan ... i da svaki prijavljeni clan doda svoju mapu ako je nema ovdje ( osim ruskih ) tako je odluceno . Uplata po timu je 30 KM :P , igra se cb 4v4 .

Cak ima i sansa da se cod4 nece igrati ako bude malo prijava .

Sto se tice nagrada , to cemo morati jos vidjeti , ako se nadje sponzor ko i prosli put , bice puno nagrada , glavnu nagradu i drugu nagradu moramo vidjeti , jer sve zavisi koliko ce biti prijavljenih clanova .

Et pa ko hoce da se prijavi ima vremena do subote , 9 h :D

xf : baronvoncazin pa se javljajte ko dolazi

BTW : organizator je r2k clan -.-

[quote name='cha()s' post='226701' date='Apr 13 2008, 14:47']napisite nagrade ja mislim da cemo mi doci tj. bronx
[b]i ja sam za da se ruske mape ne igraju[/b]...hmmm ako nas je vecina da se ne igraju nek se izbace
i hoce li se igrati s&d ili sta vec prosli turnir je bio pravi igranje je bilo dobro i druzenje ali ne valja da se isti dan igra turnir cod2 i cod4 npr nek se igra SUBOTA turnir cod2 jer ce nas 100% vise doci igrati cod2 [b]neg cod4 a nedjelja ili sljedeca subota nek se igra cod4[/b] i bmk oce li se igrati mr12 match ili kao prije 20 samo nek organizator dadne tocne informacije turnira tj
1.nagrade
2.datum i vrijeme kad ce poceti turnir
3.oce li biti ruske mape ili ne
[b]4.nek se cod2 igra u subotu a cod4 kad ocete jer necu doci igrati fcking cod4MP[/b]

i za ucesce meni pase svakako i da je [b]10,7.50 i 5[/b] po igracu bmk nek se samo igra
ako bi se igrao s&d ja mislim da bi mogao javiti jos jednom klanu iz kladuse da dodju igrati

pozz[/quote]

o ruskim mapama odlucuje organizator , ko nece doci ne mora ... nije jedini

cod 4 ce se igrati isti dan ako bude dovoljno prijava u sto ja ne vjerujem

najbolje bi bilo da vi ostavite postove o tome koliko je ucesce po clanu , meni je ovo malo glupo 7.5 po igracu ali tako je odluceno , mislim da je bolje 10 Km ili 5 KM

[quote name='suhi' post='226663' date='Apr 13 2008, 02:57']off topic ili mi se cini ?!

kao sto rekoh,nagrade morate srediti,ako ce se igrati 2 mape 90% da necu igrati jer te to preeeeeeeeeglupo

mr12 match mode,znaci igra se pb za stranu na mapi i igra se na 13 dobivenih...mr12 match mode ima 24 runde za ne upucene..[/quote]

ako neces igrati ne moras ... moze i bez pg-a :D
sta bi ti igrao cijeli dan ? pa prosli put samo cod2 je trajao do 20 h
omg

[quote name='omg-It's-BaroN' post='226704' date='Apr 13 2008, 16:02']sta bi ti igrao cijeli dan ? pa prosli put samo cod2 je trajao do 20 h
omg[/quote]
pa upravo zato i kaze da nece igrati ako ne bude mr12 - da bi krace trajalo oO

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,373
  • Create New...