Jump to content
santakuruz

F.C. Inter Milan

Recommended Posts

Alucard vidi se da nisi upucen. Inter nije zaduzen, to su pokazale razne finansijske istrage koje se svako malo sprovode po italijanskim klubovim.Prije par sezona Inter je poslovao s gubitkom (imali vece rashode od prihoda), al to je vlasnik Moratti pokrivao svojim parama i to nema nikakve veze sa zaduzenjima. A ako te zanima i Inter je kesirao prosle godine strasan ugovor s kompanijom Mediaset za prodaju TV prava, u pitanju je cifra od blizu 500 miliona eura za 4 sezone, a tu je jos hrpa sponzora koji daju strasne pare (Telecom Italia, Pirelli, Nike...). A to sto Inter vise ne istresa brdo para za igrace, to je politika kluba da se dobro razmotre transferi i da se povede vise racuna o omladinskoj skoli. Ja ti garantujem da Inter sad moze kupiti bilo kojeg igraca za kojeg procijene da im treba, zato sto su zadnje 3 sezone dosta ustedili na transferima.

Za 20ak minuta pocinje utakmica protiv Cagliarija, gdje Inter eventualnom pobjedom (a ukoliko Roma izgubi od Torina) moze osvojiti 3. uzastopni Scudetto, mada bi ja vise volio da ovjera titule dodje u sljedecem kolu u derbiju protiv Milana te da im ujedno otezamo ulazak u Ligu Prvaka.

FORZA INTER !!!

sigurno , ako Inter pobijedi ovu utakmicu , 70% je osvojio , a ako izgubi ili igra X , Milan onda nema nikakve sanse za ulazak u Ligu Prvaka .. steta , i to se velikanima dogadja ... Ipak sretno Inter

Inter - Cagliari 2:1 :)
Roma - Torino 4:1
Fiorentina - Sampdoria 2:2
Juventus - Lazio 5:2
Livorna - Milan 1:4

sve ostalo isto , samo se Milan priblizio Fiorentini na 4 boda

Milan se priblizio Fiorentini na 2 boda, tako da ce derbi biti i vise nego zanimljiv. 3 kola prije kraja prvenstva Inter pobjedom osvaja titulu a Milan se grcevito bori za 4.mjesto i mjesto u Ligi prvaka.
Sto se tice transfera, Inter je navodno zainteresovan za Pjanica, Hleba, Konko-a (Genoa), Inler (Udinese) i naravno Ronaldinha. Uglavnom jos je puno vremena do konkretnih transfera...

4. Fiorentina 35 17 9 9 50:36 60
5. AC Milan 35 16 10 9 59:33 58

Ne znam zadnjih godina da se nije sta mijenjalo,al kad sam ja ucio matematiku razlika izmedju 60 i 58 je bila [b]2[/b] :D

hahaha :) , ma neznam , ja samo pratim Primeru i Premiership :) dok u Italiji sam fanatic Intera :D samo njih i Romu tim :D

Danas Inter pusi od Milana...

Milan-Inter 2:1

Zasluzena pobjeda Milana, bili su bolji do neke 60te minute i vodstva od 2:0 a tek onda Inter pocinje igrati i smanjuje vodstvo Milana na 2:1 odlicnim golom Cruza iz slobodnjaka.Bilo je tu jos par prilika ali ipak nedovoljno barem za bod (iako je Inter zakinut za cist penal nad Suazom). 2 kola prije kraja Inter ima 3 boda vise od Rome i u sljedecem kolu ako pobijedi Sienu kuci naslov prvaka je tu.

ma pobjedice oni Sienu , ma da se bori za opstanak , jucer su dobili Juvetnus 1:o
GOOD LUCK slijedecu utakmicu

materazzi glup igrac , samo kartone kupi ...

cini se da je Interu zagustilo , taj Materazzi nakon sto ih je ukopao crvenim kartonom protiv Liverpoola , sad masi penal , i on "legenda" :P , haj volio bih da pobijede slijedece kolo , ne volim bas Romu , a volio bih i da Fiorentina pobiijedi :D

Inter je danasnjom pobjedom 2:0 protiv Parme na gostovanju ponovo osvojio talijansku Serie A .Golove za Inter je zabio Ibrahimovic u 62. i 79. minuti susreta .

Roma je kod u gostima kod Rome remizirala 1:1 , te tako ostala na 2. poziciji . Golove zsu zabili Martinez 85. te Vucinic u 8. minuti .

3. jee Juventus , dok je 4. Fiorentina , koja je u gostima nadigrala Torino 1:0 (jedini pogodak je djelo Osvalda u 79. minuti ) , i tako se plasirala u kvalifikacije LP-a .

Unatoc pobjedi od 4:1 nad Udineseom , Milan ce u Kup UEFA , sto je naravno najvise drago navijacima Fiorentine , Intera te Reala ... Golove za Milan su postigli [font="Tahoma"]Pato 48, Inzaghi 59, Cafu 79, Seedorf 88 dok je za Udinese zabio Mesto u 32 minuti .

Iz lige su ispali Parma , Empoli te Livorno[/font] Edited by omg-It's-BaroN

U subotu u 21 sat po četvrti puta zaredom za trofej Talijanskog kupa snage će odmjeriti Inter i Roma. Nerazzurri imaju priliku osvojiti dvostruku krunu nakon Edited by omg-It's-BaroN

Inter sinoc porazen od Rome u finalu kupa 2:1
Novi trener intera Mourinho , Mancini najvjerovatnije odlazi u Chelsea

Mancini je sinoć dobio nogu. Glavni razlog otkaza je Morattijevo nezadovoljstvo stanjem u ekipi, dolazilo je do otvorenih sukoba Mancinija s nekoliko igrača a Moratti to ne zeli vi

Deco otpao , vec je potpisao za Chelsea .. a zanima me transfer Quaresme .. zar on nije vec potpisao ?

cestitam interu na dovodjenju Coutinha iz Vasco da Gammae ... prestigli su Real u zadnjim "sekundama" .. ponudili su 10 miliona i zauzvrat dobili potpis .. sretno 16-godisnjaku na klupi :D

Kao prvo nisu ponudili 10 mil.i tako ga preoteli nego su ponudili oko 4 mil.(10 miliona u brazilskoj valuti -zaboravih naziv valute). A i nisu ga uop

Real ponudio cifru od 5 miliona , za 10 mil presao Coutinho u Inter , navodno zbog dobrih odnosa .. upucenost ti je na niskom nivou :D znam , citam od blogera do portala , 3 do 4 sata dnevno :D dok si ti procitao mozda na indexu ? :D lol

evo jedan bezze u kojem sve stoji osim da su "sigurno" platili , neda mi se searchati :D

Roberto Dinamita, predsjednik brazilskog kluba Vasco de Gama, obavijestio je javnost kako je milanski Inter kupio igrača njegovog kluba Philippea Correija, poznatog kao Coutinho. Igrac ima samo 16 godina i sjajno se snalazi sa loptom . Njegov najveci problem je uklopiti se među zvijezdama kao sto su Stankovič ili Ibrahimovič .

Ovaj popularni 16-godi