Jump to content
Sign in to follow this  
smiri

Kad ste se najsladje nasmijali!!!

Recommended Posts

Zadnji put kad sam se ismijao bilo je to u u 3 razredu Gimnazije. Ja i jedan u mene jaran imali 500 EURA laznih posto je radio u RTV Cazin pa je od njih nabavio. Nasli se mi jos sa 5,6 jarana i rekli kako smo nasli na cesti 500 Eur. i da ce svaki dobiti svoj dio. I odma se oni razletali oko nas dvoice otisli u Nil nabili racun na 100 KM i dvojca jarana koji su bili uvijek onako poskrti odma mi cemo to platiti i sad mi stali jednog nagovarati da ode u Banku da ovi 500 Eur. razmjeni za KM. Momak otisao u central profit a mi vani stajali ja i ovaj pucamo od smijeha a ostali svi gledaju u nas sta je smijesno kad smo im objasnili nisu znali da li da placu ili se smiju. I onda se svi nabili na prozor da vidimo sta onaj radi unutra momak seta od saltera do salter i kad je doso na pravo mjesto kad ga zenska napala mali je izisao crven ko paprika uhvatio psovati a mi pucali od smijeha. Nije sa nama htio pricati mjesec dana. :hahahaha:  :hahahaha:

<{POST_SNAPBACK}>

eeee jeste ga zaje*ali...haha :lol:

ima dosta ti prica zbog koji sam se ismijala..al evo jedna:

bila ja u STARSu i vidim ja neka se folira ti bi reko...obukla minic i nabila se na stikle visokom petom i seta po starsu
kad odjednom zapetlja se cura i tres na pod...ja kad nisam crkla od smiha! ona je skocila i odtrcala vani i nije vise se ni vratila.
Neka joj bas, kad nezna hodati u stiklama a digla nos do nebesa

Zadnji put kad sam se ismijao bilo je to u u 3 razredu Gimnazije. Ja i jedan u mene jaran imali 500 EURA laznih posto je radio u RTV Cazin pa je od njih nabavio. Nasli se mi jos sa 5,6 jarana i rekli kako smo nasli na cesti 500 Eur. i da ce svaki dobiti svoj dio. I odma se oni razletali oko nas dvoice otisli u Nil nabili racun na 100 KM i dvojca jarana koji su bili uvijek onako poskrti odma mi cemo to platiti i sad mi stali jednog nagovarati da ode u Banku da ovi 500 Eur. razmjeni za KM. Momak otisao u central profit a mi vani stajali ja i ovaj pucamo od smijeha a ostali svi gledaju u nas sta je smijesno kad smo im objasnili nisu znali da li da placu ili se smiju. I onda se svi nabili na prozor da vidimo sta onaj radi unutra momak seta od saltera do salter i kad je doso na pravo mjesto kad ga zenska napala mali je izisao crven ko paprika uhvatio psovati a mi pucali od smijeha. Nije sa nama htio pricati mjesec dana. :hahahaha: :hahahaha:

Haha ideje :lol::lol: :lol:

Hajd da znam...
cesto se smijem i svemu se smijem...
kad neko bubne...il ako se neko osramoti il uderi....
cak ija kad se uderim smjesnomije i tad...

al evo ipak jedan primjer...

isla ti ja drustvom na neko jezero na kojem i bazen ima i sve te dzindje mindze...
i sad ima ti jedan dijo je mozes da surf...eto voda ono odbacivate tamo vamo...a ti se moras pokusat da ostanes na daski...

i sad ova kolegca pita ocemo imi ici..reko hajti prva pacu ja...i tako ode ti ona...
e sad ubrzo se ona i vratla jer je pala sa daske..a voda te ono izbaci van znas...
i sad kad je ona izbacita od vode...svi vicuuu wwwuuuuuuuuuuu
a ona se smije i samo sjedi idalje nako....misli dajoj vicemo wwwwuuuuuu sto je pala... i jesmo poceli viket wwwuuu zato stosmo vidli daje pala al ondasmo jos vise wwwwwuuuuu kasmo vidli da joj kostim spaoo...a ona jadnica ni da osjeti.....konta mi wuuu'cimamo stoje pala hehehe reko ja sad nejdem na to :D

danas
ja u wc u jednoj trg i perem ruke kad cujem kuc,kuc stikle i mislim evo neke zene,a do zenskog je muski i cujem stilkle odose u muski i umirise se!

Ja taman zavrsila i posla u muski da kazem zeni da je u muskom i ja da cu joj reci kad neki tip u wc,ja kez i bjez... :lol:

Kad je moj dajdzic sa drveta pao. Jadan satro se.. Nikad se u zivotu nisam duze i sladje smijala. Scena je haos bila. Virus zna, bio je ocevidac!

Kad je moj dajdzic sa drveta pao. Jadan satro se.. Nikad se u zivotu nisam duze i sladje smijala. Scena je haos bila. Virus zna, bio je ocevidac!

<{POST_SNAPBACK}>

heheh znam bio sam , joj brete , kako se cojk satre. hehe.
Skrsio se, budala ...

pozz

heheh znam bio sam , joj brete , kako se cojk satre. hehe.
Skrsio se, budala ...

pozz

<{POST_SNAPBACK}>

A osta cojk bez jaja. hahahah Da znas kako je naguze hodo. A sad se pazi nebi ga ni tri pit bulla na drvo natjerali.ahhhaha

A osta cojk bez jaja. hahahah Da znas kako je naguze hodo. A sad se pazi nebi ga ni tri pit bulla na drvo natjerali.ahhhaha

<{POST_SNAPBACK}>

To se nikad, i nitko nece moci ponoviti hehe, mislim, ono se ne ponavlja...

joj sad kad citam ovo na um mi pade jedna scena iz mladjiha dana....

posto sam uvijek kao mala bila zvire i

Proslog ljeta dosao ti Smajo Kismetevic meni na vrata bas za vrijeme rucka, masallah bio pirijan, samo taki :) Iznesem ja njemu u hlad pod grozdje na klupu da se covjek naji lipo :) kad ce ti on, imas li luka peja? (scelo biti pera) hahaha
Ljudi jesam se ismijala, rekoh nemam, veli haj nemoj za**bavat, a sta je ono u basci ;):lol::lol::lol:

ccc, nemres ga zezant :lol:

eee bilo mi je stvarno smijesno kad sam jedno sa prijateljicama ono po danu izasle na kafu u Samm

i onako lijepo mi se zapricale kad naidje Fatime(kepusa) i trazi ona marku od nas......

ja se odmah izvuce da nemam sitnih :D kad ona navali na ovu jednu Amiru,a daj ti meni cerce ziva i zdrava bila srece uvijek imala...i nabraja ona.....kad ova konacno izvadi marku...samo da ona ode da vise ne nabraja i da se nedere tamo narod nas gleda......jooj kad je ova izvadila marku,a fatime fino ni ''dvi ni tri'' odvali njoj pusu......jooj mi smo se iskomadali od smijeha.....a tamo narod gleda smiju se....uhhh to su bili sokovi

Joj, jesam se ismijala jednom otisla u McDonalds sa kolegicom, i sad narucuje ona za nas obje, ali pojedinacno sve govori, ovo, pa ovo umjesto da kaze ne znam 4 hamburgera ona svaki posebno, ali ono misli se hm, hamburger, i jos jedan hamburger.. i..i..i..i..i..i.ii..i..i..
haha.. i onom posluzitelju vise dojadilo, oznojio se, haha, kad ce ona njemu: and thaaaaaaaaaaaan :lol:

Jesam se ismijala..

Za one plave, to je fazon iz filma 'Dude, where is my car'

:lol:

sinoc :D

gledam film apokalipto s jednom osobom i scena....tip bjezi od nekakvi,oni njega kroz cijeli film ganjaju :D ... i na rijeci on,sada onaj vodopad,al veeeeeeeeeeelki i prikazuje ga ono odozdo kad ce ova budala do mene : uj jebote nijagara pi...n dim :D ja umrla od smijeha...scena se nastavlja,tip skoci sa vrhavodopada,i voda ga poslije izbaci na obalu...ovi sto su ga ganjali stanu na vrh vodopada i kontaju kako je on to prezivio...ovaj se okrene prema njima i govori im nesto,bla bla... ja se odvalim smijati i onako : e bio bi pravi da se okrenuo i pokazao srednjak...

napominjem da je komsija morao intervenirati :D

danas kad sam isla pjesobusom do stanice i naglo stanem (iznenadim se necemu) a neka stara zena ista brzo za mnom i prepane se i poskoci..........aa scene ja sam se drzala za stomak do kuce.....
haaahahhahahahh........:D

kad sam vido gablea da trci :lol:

[quote name='Hugolina' post='196935' date='Nov 29 2007, 13:16']Joj, jesam se ismijala jednom otisla u McDonalds sa kolegicom, i sad narucuje ona za nas obje, ali pojedinacno sve govori, ovo, pa ovo umjesto da kaze ne znam 4 hamburgera ona svaki posebno, ali ono misli se hm, hamburger, i jos jedan hamburger.. i..i..i..i..i..i.ii..i..i..
haha.. i onom posluzitelju vise dojadilo, oznojio se, haha, kad ce ona njemu: and thaaaaaaaaaaaan :lol:

Jesam se ismijala..

Za one plave, to je fazon iz filma 'Dude, where is my car'

:lol:[/quote]

u McDonaldsu ja i moja prijateljica spanjolka stojimo u redu i namisljamo sta ce mo jesti.. a prije toga smo imali temu crna magija itd itd.. tako da smo stali kod zena koje sa mensom natope secerkocku i uce te neke stvari zasecere mu tako kahvu da bi musko vezale za sebe. i sad ona meni kaze da je to cula od nase jedne zene da joj pricala da to uradi sa muzom itd itd. i sad ja kakva sam, i srcem i dusom joj pricam neke te stori sto sam cula, pricala joj kako mi kepusa govorila sta i kako.. mi smo se zapricale tako strastveno o toj crnoj magiji, da ni skuzile nismo da iza nas stoji covjek koji nas obje sa zbunjenim zgrazanjem gleda :D :D :D

bog samo zna sta je o nama pomislio...

ja sam se sa dobro ismijo kad sam gledo video u kojem sam mrtav pijan i trazin da jedem nuno flips :D poslje nove godine hehehe

[quote name='PlaYeR' post='206255' date='Jan 15 2008, 08:46']ja sam se sa dobro ismijo kad sam gledo video u kojem sam mrtav pijan i trazin da jedem nuno flips :D poslje nove godine hehehe[/quote]

hahhahahhaha a sto je enej pojo sav nuno flips :D sto meni nije ostavio hahahhahhahahhahahhahaaa :D ajjjjj i ja sam se nasmijala na to kad smo snimali tebe :D

hahahaha ja sam se ismijala kolegici, mi u vozi i idemo kuci s posla.. i sad neki tip otvara vrata, a ne vidi nju, a ona jadna sva se skupila..i plus je tip ucepi.. to bas nije smijesno kad se cita, al kad gledas crkajes! hahah