Jump to content
Sign in to follow this  
smiri

Kad ste se najsladje nasmijali!!!

Recommended Posts

Evo sjetila se ja jednog dogadjaja pa rekoh da ga podjelim svama...
Sjedim ja sa drustvom u FB na terasi, petak popodne, sunce grije, ispijamo nase kafice i uzivamo... Posmatramo narod koji prolazi, ponekad pane i sala na neciji racun...ebiga nije niko savrsen.
Kad stade neko auto...i neka stara zena otvori vrata...jadnica...htjela da izadje... al vozac malo previse desno bio stao...i ta stara zena sa punim rukama kesa jadnica pade u cajin potok!!! Jooooooj kako sam se smijala... nisam se mogla kontrolisati...a baba jadna psuuuuuuuuuje nista zivo neostavlja... :lol::lol: :lol:

meni se jednom kad sam bio malen desila jedna jako jako neugodna a kasnije i smijesna situacija, naime sa svog balkona popisao sam jednog komsiju koji je profesor sad u gimnaziji

meni se jednom kad sam bio malen desila jedna jako jako neugodna a kasnije i smijesna situacija, naime sa svog balkona popisao sam jednog komsiju koji je profesor sad u gimnaziji

Daj Rocco reci kojeg , please ? Onda cu se ja najsladje nasmijati. Sigurno zbog toga nisi upisao Gimnaziju. :LOLL: Moram paziti inace cu :zombi: ...

Pito sam ga ja i kaze da se je popiso na profesora geografije... sad ko ce mu vjerovat, njemu i trgicu ja nevjerujem nista :D

smiri jes ti fazon sto nisi pomogla zeni tipicna nasa dronfulja na sve se samo znaju kljeveriti .......... fujj fujj fujj ........ krave carsiske :x

ej jest ti smijesno brate. To je meni zalosno. Takvim stvarima se Slovenci smiju. Meni je smjesnije kad se ove nase cure obucu u kratke minice i kad im se neko na primjer udvara al to u stvari radi da joj dize moral... a one se poslije ufuraju. Zali boze ovih nasih cura... prosla ona dobra stara vremena!

Ajoj sad neki pametnjakovici tamo ovamo, gore dole...

Al mogu staviti ruku u vatru da bi se i vi nasmijali da ste bili na mom mjestu... 100 000 % :wink:

smiri jes ti fazon sto nisi pomogla zeni tipicna nasa dronfulja na sve se samo znaju kljeveriti .......... fujj fujj fujj ........ krave carsiske :x

A ti pazi malo kako mi se obracas... JASNO??? :roll:

DOSTU IMAM JA NJESTO SMJESNO ,,,,,,,,,NAVALI SE MENI PRNTI I JA SE USEREM U GACE ..............PROLJEV BILA 8)

To je tvoj problem :wink:

kad me je kepusa uhvatila za kitu i rekla"DAJ MARKU *ebo TI STROMAJKU"..

HAHAHAAHAHAHAH Kepusa legenda... :wink:

Ajoj sad neki pametnjakovici tamo ovamo, gore dole...

Al mogu staviti ruku u vatru da bi se i vi nasmijali da ste bili na mom mjestu... 100 000 % :wink:

ma naravno da bi se,sam sad nes pametuju kao :)

joj ja sam se najsladje ismijala kad je neka cigancica trkljom ganjala mene i moje dvije prijateljice u bihacu...mi smo od medicinske do sen dzija trcale i onda sjele pred sendzi i odvalile se smijati...toliko sam se ismijala da su me ledja zabolila......a joj to je bilo straha..........haj bok

Zadnji put kad sam se ismijao bilo je to u u 3 razredu Gimnazije. Ja i jedan u mene jaran imali 500 EURA laznih posto je radio u RTV Cazin pa je od njih nabavio. Nasli se mi jos sa 5,6 jarana i rekli kako smo nasli na cesti 500 Eur. i da ce svaki dobiti svoj dio. I odma se oni razletali oko nas dvoice otisli u Nil nabili racun na 100 KM i dvojca jarana koji su bili uvijek onako poskrti odma mi cemo to platiti i sad mi stali jednog nagovarati da ode u Banku da ovi 500 Eur. razmjeni za KM. Momak otisao u central profit a mi vani stajali ja i ovaj pucamo od smijeha a ostali svi gledaju u nas sta je smijesno kad smo im objasnili nisu znali da li da placu ili se smiju. I onda se svi nabili na prozor da vidimo sta onaj radi unutra momak seta od saltera do salter i kad je doso na pravo mjesto kad ga zenska napala mali je izisao crven ko paprika uhvatio psovati a mi pucali od smijeha. Nije sa nama htio pricati mjesec dana. :hahahaha: :hahahaha:

Zadnji put kad sam se ismijao bilo je to u u 3 razredu Gimnazije. Ja i jedan u mene jaran imali 500 EURA laznih posto je radio u RTV Cazin pa je od njih nabavio. Nasli se mi jos sa 5,6 jarana i rekli kako smo nasli na cesti 500 Eur. i da ce svaki dobiti svoj dio. I odma se oni razletali oko nas dvoice otisli u Nil nabili racun na 100 KM i dvojca jarana koji su bili uvijek onako poskrti odma mi cemo to platiti i sad mi stali jednog nagovarati da ode u Banku da ovi 500 Eur. razmjeni za KM. Momak otisao u central profit a mi vani stajali ja i ovaj pucamo od smijeha a ostali svi gledaju u nas sta je smijesno kad smo im objasnili nisu znali da li da placu ili se smiju. I onda se svi nabili na prozor da vidimo sta onaj radi unutra momak seta od saltera do salter i kad je doso na pravo mjesto kad ga zenska napala mali je izisao crven ko paprika uhvatio psovati a mi pucali od smijeha. Nije sa nama htio pricati mjesec dana. :hahahaha:  :hahahaha:

HAHAHHAHAHA fakat vam ideje... :lol::lol: :lol:

:)najsmjesnije sto se meni desilo je bilo kad sam se preseljavo iz cazina u bihac ! I sad nosim ti ja vrecu punu odjece i ide stric za mnom i sad ja ubacim u auto i vidim ja neke patike ma reko to sigurno stari kupio ili nesto i tako mi napunili auto puno kad dodje Ado Velic sto drzi videoteku Ado u Cazinu i rece : e decki evo vam i kljuc i gonete to meni kuci !!! fuj !!! citav FB se smijo !!! i onda sve one stvari prebaci u moj golf a skroz su bili isti !!! fuj fuj fuj :oops:

najjsladje sma se ismijala kad sam bila na praxi neki dan i trebalo je neku majku odvesti na dijalizu al u kolicima i ja i ova jedna ufatimo mi majku na kolica i u lift i ne bi kreno da si kuruz nane jauce umire kad ce ova haj majka zacepi ti mislis da je meni fino sa tobom......i izasli mi iz lifta i vozimo nanu na dijalizu i sad ima njaki prekid asfalta i ova zapne ti za to a nane iz kolica hop ispadne :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha: ja se iscpiala