Jump to content
Sign in to follow this  
K®ãJî§kî-VîTêZ

U Ginesovu knjigu po broju TV-Dnevnika!!!

Recommended Posts

Kakvo misljenje imate prema TV-BiH ???

..samo Bosna ovo moze :)

Danasnja djeca u BiH su najugrozenija kategorija kad je u pitanju TV-program .Stariji se sjecaju da je termin od 19h ili 19.30 sati bio rezervisan za najmladje -odnosno crtane filmove.Odnedavno na TV BiH u terminu od 19 sati emituju zaredom dva Dnevnika

U oba dnevnika se gleda isti sadrzaj ,ali nakon sto odgledamo dnevnik PBS-a ,voditelj FTV Ognjen Blagojevic zapocinje onaj drugi s najavom "Dobra vecer,ovo je dnevnik"......a sta je bilo ono cjelo pola sata prije ???Teletabisi?Zar nismo od 19 do 19.30h gledali isti dnevnik?

Sta kazu nasi politicari na sve to ?

Mirnes Ajanovic:

Ma ja se ohladio od tih dnevnika jos kad je bila ona nessreca od Trajkovskog, kad onaj na federalnom kaze, e sad gledate prave vjesti sa tacnim informacijama :)

Ma najbolje su vjesti na RTL-u u 18:45 :)

FTV iza sebe ima vise od 40 godina iskustva, osim toga cijeli rat su bili uz nas. I zaista imaju tacne informacije, a ne kao oni na drzavnoj...

ma previse je dnevnika na tv zato sto u nas nema kanala koji su striktno odredjeni na neki temu kao sto je recimo CNN u Americi koji pokriva politiku, MTV samo muziku... BiH je zemlja koja po broju stanovnika ima najvise medija i to je problem. Morali bi se ujediniti stotine lokalnih medija da naprave neke jace tv kuce kao sto su FTV, Hayat i PBS...

Ehh to se slazem s kemom, fakat ima previse dnevnika i politickioh emisija na FTV. Ima dnevnik u 19 h pa u 19.30 h... jedino sto volim pogledat na FTV jeste 60 minuta, al u zadnje vrijeme ni to negledam jer mislim da previse lazu i jos sta znam pogledat jeste Pozitivna geografija a ovo ostale sve sranje!

U nas dnevnik kad krene ne prekida se do 21.00 u 19.00 pocinje na drzavnoj pa u 18.30 na FTV pa u 20.00 Cazinska Panorama, pa u 20.30 ne OBN-u. Nepratim ni jedan jer su monotani jedino pogledam onaj na RTL-u koji je zaista dobar.

I ja isto vise citam novine, nekad kupim dnevni avaza a nekad odem u kakav kafic pa onako uzmem citat i samo stavim u dzep :D prezent bas i ne citam previse jer prezent uzima vecinu vjesti izu cazina s cazin.net a ostale vjesti su iz kladuse a to me i ne zanima. Na FTV ima dnevnik u 19 00 h i u 19:30 i sadrzaj je potpuno isti samo malo rijeci promijenjene

U nas dnevnik kad krene ne prekida se do 21.00 u 19.00 pocinje na drzavnoj pa u 18.30 na FTV pa u 20.00 Cazinska Panorama, pa u 20.30 ne OBN-u. Nepratim ni jedan jer su monotani jedino pogledam onaj na RTL-u koji je zaista dobar.

ahahha ovo je fakat ZALOSNO! :placem: znate sta mene najvise poga

PA bom dodji u carsiju i preskoci sve to. I onako je politike na vrh glave :)

Ma kako vi kazete onaj dnevnik na RTL -u je dobar, mislim nije los, al oni imaju vecinu vjesti iz Hrvatske i par iz svijeta i zato ja kad gledam dnevnik ja vise volim pogledat onaj na FTV -u i onu panoramu da bar cujem vjesti iz Bosne i iz Cazina!