Jump to content
Sign in to follow this  
BaroN

NHL : National Hockey League

Recommended Posts

Koga preferiras ovu sezonu?

Na pocetku su patke bile agresivne I dobre utakmice al se pokvarise tako da sam se vratio na pingvine I krilca pa to pratim :-)

Guest

Ja sam navijač Colorada, ali njihovo za ovu sezonu je odbrojano. U kući imam navijača Ducksa, pa znam njihovu agoniju :) Uglavnom, teško je uopće reći ko će otići do samog kraja, zasad mi Montreal izgleda najmoćnije. Mada su i Dallasovi pojedinci brutalni ove sezone, pa ni onu nisu nimalo iza Montreala. 

Večeras evo prava ljepotica, Montreal protiv Washingtona. Capitalsi ne znaju za poraz već 5-6 utakmica. Za njih ću i navijati zbog Ovechkina. 

Ja jos uvijek mislim da pingvini imaju dva najbolja igraca na svijetu.Crosby I Malkin.

Kunitz,Kessel I Fehr su isto igraci koji mogu uvijek I svugdje igrati.Onaj mali kanadjan sto je 90+ godiste ,ne mogu se sad sjetiti kako se zove,bice za 3-4 godine top forward

Guest

Dobro, Crosby je ipak za novije generacije najbolji  (ispod 30 godina), čak je uz to sve i najbolji clutch igrač lige po meni. Ipak, ne znam možda jer ga oduvijek simpatišem, za mene je Ovechkin iznad ostalih. 

Misliš na Tavaresa iz Rangersa ili? 

Max Domi iz Arizone? 

Iz pingvinsa.Mislim da sam se preso,nije kanadjan.Desno krilo.Ne igra bas buno zbog konkurencije.

Evo nasho sam ga.Bennet :-)

Sad ce Arizona-Detroit u pola 2.

U pola 3 NFL, Detroit-Green Bay :-).....cetvrtak je najbolji dan u sedmici.Petkom se nista ne mora raditi I stizati pa se moze svasta I pogledati.

Guest

Ah, opet se razilazimo. Dobar je Bennet, ali izgleda mi kao vječiti potencijal. 24 godine, i opet nije to to. Dobrodošla bi mu promjena sredine, jer u ekipi koja ima Kessela na toj poziciji, pa imena poput Crosbya, Malkina itd., teško je biti neko i nešto. A da bi se razvijao to moraš i biti. Pittsburgh je jaka i nadmoćna ekipa, a ako tu imaš malu minutažu nije ti sve obećavajuće.

Po mom skromnom mišljenju, Domi koji je četiri godine mlađi, i koji ima strašnu statistiku, sa dvadeset plus golova i asistencija u zbroju, je bolji od njega i veći potencijal. A s prostorom koji mu se nudi da napreduje, za četiri godine će biti u samom vrhu.

Ja ću ipak Canadiense i Capitalse gledati, to je ipak najbolja za večeras.

Što se NFL-a tiče, ja bih ga zabranio :)

NFL I NHL u isto vrijeme su fantasticna stvar.Gledas NFL I u vjecnim pauzama zappas na NHL.Na kraju gledas vise hokej :-)

Kad je draftovan Bennet 2010 tad se ocekivalo da ce ga gurnuti dalje bas zbog konkurencije I desi se za njega najgora stvar.

O Domiu ne treba trositi rijeci.Svi bruje o njemu,zasluzeno.

Tavares je vec etabliran igrac sa svojih 25g I nemoj ga trpati u Rangerse,da ne bi kakav Islanders fan cuo da si ga tamo stavio :-)

Guest

Haha, yup, Islandersi*. Moja greška. Nećemo o NFL-u. Ovo je ipak sportski podforum, a te Indijance možemo spominjati dole u Historiji :)))

Ovaj "ducks" iz kuće redovno i to prati, pa sam jednom na njegov nagovor pogledao Houston (inače su mi oni u NBA moja ekipa). Navodno tu igra najbolji igrač na svijetu, Vat ako se dobro sjećam. Tih pet minuta agonije i borbe sa samim sobom dok sam to gledao se ispostavilo kao pet najdosadnijih minuta u mom životu. 

A obzirom da u te kasne sate mogu gledati samo reprizu hrvatskog sabora, Šeks mi je bio primamljiviji od Vata :P

:-)...J.J. Watt ....Defansive End u Houstonu.Na svojoj poziciji definitivno najbolji.Hebi ga,moro sam ti to potvrditi :-).....morat ces mi pozdraviti tog kucnog patka ,da se po Cazinu ne prica da sam samo ja benest :-)

Inace sama igra je fenomenalna a vi trubite sta hocete :-)

Guest

Prva trećina završila vodstvom Capitalsa 0:1. Rano su zabili gol. Montreal nije uspio iskoristiti jedan powerplay. Sve u svemu, ništa posebno. Osim naravno Ovechkina. To je k'o da gledaš Messija na zelenom terenu :P

I evo dok ja pišem post, tako ga i Colorado zabi za vodstvo kod Rangersa. Bogami i krilati ubise Arizonu...

Guest

Uzeše Capitalsi, nanizaše i šestu. Kakva partija Holtbya, pogotovo u prve dvije trećine. Onaj prvi gol što je primio kroz noge je čisti maler, ali sve ostalo pod špagu. 

Colorado i dalje najjača ekipa na gostovanjima.

Tvrdo bi kod patki I pingvina :-)

Guest

Večeras Winnipeg gostuje kod Chicaga. Biće zanimljivo ako Kane zabije 25. utakmicu zaredom. U novijoj historiji to je pošlo za rukom samo Crosbyu. Good luck

Tvrdooooooo bilo.

Kane ucera.

Ja gledo Carolinu kako ceputa patke.Ubio ih Skinner.

Vidim ovaj moj Boedker izvuko Arizonu.

Vijaj,ovo kevanje ostalo pod nogometom :-)

Jel ovo neka greska il veceras opet Buffalo-Washington igraju?

Nije greška, igraju. Nisam pogledao utakmicu ne pamtim. U nedostatku sna nešto se moralo izbaciti sa repertoara. Pored nogometa i NBA, NHL nije imao šanse. Večeras ću pokušati dogledati ovu. 

68.000 gledaoca na Bruins-Canadiens.....moooooooocno!