Sign in to follow this  
Followers 0
BaroN

NHL : National Hockey League

44 posts in this topic

Koga preferiras ovu sezonu?

Na pocetku su patke bile agresivne I dobre utakmice al se pokvarise tako da sam se vratio na pingvine I krilca pa to pratim :-)

0

Ja sam navijač Colorada, ali njihovo za ovu sezonu je odbrojano. U kući imam navijača Ducksa, pa znam njihovu agoniju :) Uglavnom, teško je uopće reći ko će otići do samog kraja, zasad mi Montreal izgleda najmoćnije. Mada su i Dallasovi pojedinci brutalni ove sezone, pa ni onu nisu nimalo iza Montreala. 

Večeras evo prava ljepotica, Montreal protiv Washingtona. Capitalsi ne znaju za poraz već 5-6 utakmica. Za njih ću i navijati zbog Ovechkina. 

0

Ja jos uvijek mislim da pingvini imaju dva najbolja igraca na svijetu.Crosby I Malkin.

Kunitz,Kessel I Fehr su isto igraci koji mogu uvijek I svugdje igrati.Onaj mali kanadjan sto je 90+ godiste ,ne mogu se sad sjetiti kako se zove,bice za 3-4 godine top forward

0

Dobro, Crosby je ipak za novije generacije najbolji  (ispod 30 godina), čak je uz to sve i najbolji clutch igrač lige po meni. Ipak, ne znam možda jer ga oduvijek simpatišem, za mene je Ovechkin iznad ostalih. 

Misliš na Tavaresa iz Rangersa ili? 

Max Domi iz Arizone? 

0

Iz pingvinsa.Mislim da sam se preso,nije kanadjan.Desno krilo.Ne igra bas buno zbog konkurencije.

Evo nasho sam ga.Bennet :-)

0

Sad ce Arizona-Detroit u pola 2.

U pola 3 NFL, Detroit-Green Bay :-).....cetvrtak je najbolji dan u sedmici.Petkom se nista ne mora raditi I stizati pa se moze svasta I pogledati.

0

Ah, opet se razilazimo. Dobar je Bennet, ali izgleda mi kao vječiti potencijal. 24 godine, i opet nije to to. Dobrodošla bi mu promjena sredine, jer u ekipi koja ima Kessela na toj poziciji, pa imena poput Crosbya, Malkina itd., teško je biti neko i nešto. A da bi se razvijao to moraš i biti. Pittsburgh je jaka i nadmoćna ekipa, a ako tu imaš malu minutažu nije ti sve obećavajuće.

Po mom skromnom mišljenju, Domi koji je četiri godine mlađi, i koji ima strašnu statistiku, sa dvadeset plus golova i asistencija u zbroju, je bolji od njega i veći potencijal. A s prostorom koji mu se nudi da napreduje, za četiri godine će biti u samom vrhu.

Ja ću ipak Canadiense i Capitalse gledati, to je ipak najbolja za večeras.

Što se NFL-a tiče, ja bih ga zabranio :)

0

NFL I NHL u isto vrijeme su fantasticna stvar.Gledas NFL I u vjecnim pauzama zappas na NHL.Na kraju gledas vise hokej :-)

Kad je draftovan Bennet 2010 tad se ocekivalo da ce ga gurnuti dalje bas zbog konkurencije I desi se za njega najgora stvar.

O Domiu ne treba trositi rijeci.Svi bruje o njemu,zasluzeno.

Tavares je vec etabliran igrac sa svojih 25g I nemoj ga trpati u Rangerse,da ne bi kakav Islanders fan cuo da si ga tamo stavio :-)

0

Haha, yup, Islandersi*. Moja greška. Nećemo o NFL-u. Ovo je ipak sportski podforum, a te Indijance možemo spominjati dole u Historiji :)))

Ovaj "ducks" iz kuće redovno i to prati, pa sam jednom na njegov nagovor pogledao Houston (inače su mi oni u NBA moja ekipa). Navodno tu igra najbolji igrač na svijetu, Vat ako se dobro sjećam. Tih pet minuta agonije i borbe sa samim sobom dok sam to gledao se ispostavilo kao pet najdosadnijih minuta u mom životu. 

A obzirom da u te kasne sate mogu gledati samo reprizu hrvatskog sabora, Šeks mi je bio primamljiviji od Vata :P

0

:-)...J.J. Watt ....Defansive End u Houstonu.Na svojoj poziciji definitivno najbolji.Hebi ga,moro sam ti to potvrditi :-).....morat ces mi pozdraviti tog kucnog patka ,da se po Cazinu ne prica da sam samo ja benest :-)

Inace sama igra je fenomenalna a vi trubite sta hocete :-)

0

Prva trećina završila vodstvom Capitalsa 0:1. Rano su zabili gol. Montreal nije uspio iskoristiti jedan powerplay. Sve u svemu, ništa posebno. Osim naravno Ovechkina. To je k'o da gledaš Messija na zelenom terenu :P

I evo dok ja pišem post, tako ga i Colorado zabi za vodstvo kod Rangersa. Bogami i krilati ubise Arizonu...

0

Uzeše Capitalsi, nanizaše i šestu. Kakva partija Holtbya, pogotovo u prve dvije trećine. Onaj prvi gol što je primio kroz noge je čisti maler, ali sve ostalo pod špagu. 

Colorado i dalje najjača ekipa na gostovanjima.

0

Tvrdo bi kod patki I pingvina :-)

0

Večeras Winnipeg gostuje kod Chicaga. Biće zanimljivo ako Kane zabije 25. utakmicu zaredom. U novijoj historiji to je pošlo za rukom samo Crosbyu. Good luck

0

Tvrdooooooo bilo.

Kane ucera.

Ja gledo Carolinu kako ceputa patke.Ubio ih Skinner.

Vidim ovaj moj Boedker izvuko Arizonu.

0

Vijaj,ovo kevanje ostalo pod nogometom :-)

Jel ovo neka greska il veceras opet Buffalo-Washington igraju?

0

Nije greška, igraju. Nisam pogledao utakmicu ne pamtim. U nedostatku sna nešto se moralo izbaciti sa repertoara. Pored nogometa i NBA, NHL nije imao šanse. Večeras ću pokušati dogledati ovu. 

0

68.000 gledaoca na Bruins-Canadiens.....moooooooocno!

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Logiraj se sada
Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team