Sign in to follow this  
Followers 0
BaroN

NHL : National Hockey League

44 posts in this topic

Otvorio sam temu da vidim koliko vas prati NHL , i koliko zapravo znate vec 4 godine pratim NHL ... i stvarno su mi se svidjeli Colorado Avalanche - ne samo zbog igraca kao sto su Joe Sakić (2 puta MVP NHL Lige !) , Rob Blake (najbolji stoper NHL Lige - naletite na njega - slomicete ruku =) ) ... nego zato sto su i zadnje 2 sezone bili jedni od najjacih timova ... ove sezone im to bas ne ide za rukom =) ... takodjer volio bih da napisete svoje misljenje o velikom Wayne Gretzkyu te da napisete vase omiljenje klubove (Colorado Avalanche , Buffalo Sabres , Ottawa Senators , Detroit Red Wings , Nashvile Predators etc. ) i vase omiljene igrace (najbolji igrac ove sezone definitivno je MALKIN - igrac koji ima 19 godina - prosle sezone dosao iz ruskog Magintogorska u Detroit ...
0

[url="http://nhl.com"]http://nhl.com[/url] Posjetite oficijalu stranicu NHL LIGE ... 22. u nedjelju na programu Mreza PLUS imate prijenos utakmice Mighty Ducks Of Anaheim - San Jose Sharks - jedine utakmice koja ima neko rivalstvo u u NHL ligi ... sve je pocelo 1996 kad je Anaheim pobijedio San Jose rekordnim rezultatom NHL lige 14:0 - zatim im je San Jose uzvratio 7:0 , pa naredne sezone 9:1 - njihove utakmice nikad nisu zavrsavale sa mnaje od 7 golova u zadnjih 6 godina ... ove bi sezone moglo jer Sundeen je u velikoj formi i malo koji grac moze proci kraj njega ... t je razlog zasto anaheim prima malo golova ... po prosjeku 2.7 golova po utakmici - sto je ove sezone daleko najmanje - najvise prima Tampa Bay Lightning , najvise daje Detroit Red Wings (Malkin priv strijelac) a najmanje daje Florida Panthers
0

Ebiga Jou sakic jos jedna nasa zvjezda koja nije ni sec igrala za nas..ali de stas ..bilo bi i cudno hahhha
0

covjek nikad nije progovrio bosanski , nikad nije vidio bosnu , samo mu je porijeklo Bosansko - i to Hercegovacko - nije prezime Sakić nego
0

btw Minnesota - Colorado 2:4 - prolaz Colorada u ovogodisnjem Playoffu .. sretno
0

pratim ih na tv-u ( na sport clubu ) onda kad ih prenose, ili kad nisu prekasno..
to je poslije fudbala, drugi omiljeni sport, u prvom redu zbog dinamike i srcanosti koju moras pokazati u igri, i naravno manijakalnog navijanja..

omiljeni klubovi su mi : New jersey Devils, San Jose Sharks, Buffalo Sabres..
0

svi koje poznajem da prate ovaj sport navijaju za san Jose :D ... mora se priznati da su ove sezone jaki , ali Detroit je u daleko najboljoj formi . Ottawa je dlicno krenula , sad u Playoffu ispala od Pittsburgh Penguinsa 4:0 :( ... jos malo i druga faza playoffa
0

[quote name='omg-It's-BaroN' post='229295' date='Apr 24 2008, 17:59']svi koje poznajem da prate ovaj sport navijaju za san Jose :D ... mora se priznati da su ove sezone jaki , ali Detroit je u daleko najboljoj formi . Ottawa je dlicno krenula , sad u Playoffu ispala od Pittsburgh Penguinsa 4:0 :( ... jos malo i druga faza playoffa[/quote]

cuo sam da u Pingvinima ima neki igrac, koji je trenutno MVP lige ..
ne znam kako se zove, al kad sam vidio kako iznabijase Senatore , skonto sam da nisu cista posla, jer Pingvina nije bilo nigdje prosle sezone..
0

Pittsburgh Penguins su ove sezone najvece iznenadjenje ... dobili su Ottawu Senaors 4:0 u prvom djelu Playoffa ... a sad vode igraju jednog od najjacih klubova obe sezone NY Rangersa , jucer su ih dobili 2:0 u gostima, svaka cast . A taj igrac kojeg ti spominjes bi mogao biti novi Wayne Gretzky --- to je najbolji igrac iz Rusije zadnjih 10 godina - Zove se Evgeni Malkin , dosao je prosle godine iz Magnitogorska u Detroit Red Wingse , i ove sezone presao u Penguinse .. prosle sezone je bio najbolji strijelac ... ove sezone razvaljiva sve , uz njega tu su jos i Sykora i Dupuis , od kako je pratim NHL , jedni su od ponajboljih igraca , igrali su od Detroita , Anaheima , Minnesote pa sad do Pittsburgha . Tu je i njihov captain Crosby , covjek u godinama ali i u top formi .

Ove sezone bi mogli dogurati daleko u NHL Ligi , mislim cak do finala Zapada protiv Detroita ... moja predvidanja ...
0

[quote name='omg-It's-BaroN' post='230234' date='Apr 28 2008, 11:42']Pittsburgh Penguins su ove sezone najvece iznenadjenje ... dobili su Ottawu Senaors 4:0 u prvom djelu Playoffa ... a sad vode igraju jednog od najjacih klubova obe sezone NY Rangersa , jucer su ih dobili 2:0 u gostima, svaka cast . A taj igrac kojeg ti spominjes bi mogao biti novi Wayne Gretzky --- to je najbolji igrac iz Rusije zadnjih 10 godina - Zove se Evgeni Malkin , dosao je prosle godine iz Magnitogorska u Detroit Red Wingse , i ove sezone presao u Penguinse .. prosle sezone je bio najbolji strijelac ... ove sezone razvaljiva sve , uz njega tu su jos i Sykora i Dupuis , od kako je pratim NHL , jedni su od ponajboljih igraca , igrali su od Detroita , Anaheima , Minnesote pa sad do Pittsburgha . Tu je i njihov captain Crosby , covjek u godinama ali i u top formi .

Ove sezone bi mogli dogurati daleko u NHL Ligi , mislim cak do finala Zapada protiv Detroita ... moja predvidanja ...[/quote]

da..

inace Detroit je institucija NHL lige, ekipa koja redoviti piči zavrsnicu sezone u play off-u...
jesu li Ducksi ove godine u play offu..
ko uze Stanley CUP prosle godine ?? Tampa ?? ili je Tampa bila pretproslu sezonu..
0

hehe dragi snake , da ducksi su ispali od Dallasa ove sezone u playoffu , A ONI SU PROSLE SEZONE OSVOJILI (Anaheim) , PRETPROSLE SU OSVOJILI CAROLINA HURRICANSE , GODINU PRIJE TOGA SE NHL NIJE IGRAO , A GODINU PRIJE TOGA JE OSVOJILA TAMPA BAY LIGHTNINGS :D , znaci prije neke 4 godine , ove sezone nisu usli u playoff - na njihovu zalost ..
0

[quote name='omg-It's-BaroN' post='230355' date='Apr 28 2008, 21:46']hehe dragi snake , da ducksi su ispali od Dallasa ove sezone u playoffu , A ONI SU PROSLE SEZONE OSVOJILI (Anaheim) , PRETPROSLE SU OSVOJILI CAROLINA HURRICANSE , GODINU PRIJE TOGA SE NHL NIJE IGRAO , A GODINU PRIJE TOGA JE OSVOJILA TAMPA BAY LIGHTNINGS :D , znaci prije neke 4 godine , ove sezone nisu usli u playoff - na njihovu zalost ..[/quote]

da, da po sjecanju znam da su Ducksi dobra ekipa, al ko sto vidim, bili..
ove godine tipujem na Pittsburgh, cisto zbog tog malog, o kojem smo pricali, a red wingsi nek sacekaju jos koju godinu..
0

eh , ne vjerujem , sigurno ce igrai u finalu Stanley Cupa , jer bi Pittsburgh mogao , po meni je i sigurno prvak istocne konferencije , dok na Zapadu , ima jos nade za neke klubove , ali Detoit ce mislim u finale sa Pittsburghom , i tu ce odlucivati hrabrost , iskustvo i forma ... ja sam za Detriot
0

Naredno kolo bi moglo biti rijeseno na obe konferencije . Pittsbutgh vodi protiv Phillya Flyersa 3:1 i sad igraju kod kuce , dok Detroit koji je sinoc porazen od Dallasa , slijedecu utakmicu takodjer igra kod kuce i takodjer vodi sa 3:1 , mislim da ce naredno kolo obe utakmice biti rijesene , i da ce u finale Stanleya Pittsburgh (istok) i Detroit (zapad)
0

Dallas je sinoc pobjedom 2:1 na gostovanju kod Detroita smanjio na 2:3 , te tako sebi otvorio priliku da sutra pobjedi kod kuce , tako da ce se 7 utakmica igrati za 3 dana u Detroitu .

Na istoku stvar je drukcija , Pittsburgh koji je ove sezone nosen na krilima Malkina , igra 5 utakmica protiv Pihllya veceras kod kuce , i ako pobijedi ide u finale Stanleya - sto se i ocekiva . Trenutni ukupni rezultat je 3:1 za Pingvine .
0

Detroit je sinoc kod kuce pobijedio Dallas Starse rezultatom 4:1 te tako ukupnim scorom 4:2 prosao u finale Stanley Cupa gdje ce igrati protiv Pittsburgha . Inace zadnjih 11 godina , Detroit Red Wings su osvojili Stanely Cup cak 3 puta , te su zadnjih 5 godina potpuno dominirali NHL-om , izuzev one sezone kada se NHL nije odigravao .

Finale ce biti zanimljivo , a posebice zbog Malkina koji je u izvrsnoj formi , te Zetterberga , igraca Detroita , koji ove sezone igra "vanzemaljski" , te se od njega ocekuju brzi prodori , odlicna pass igra te prelijepi golova sa pola centra
0

Sutra pocinje finale National Hockey Leagu-e , poznatijeg kao Stanley Cup . U finalu se sastaju pobjednik istocne konferencije Pittsburgh Pengiuns koje predvodi sjajni rus Malkin , dok su im protivnici pobjednici zapadne konferencije , Detroit Red Wingsi - najbolji klub NHL lige dosad.

Vidjecemo sjajne igrace i trenere , pa kvaliteti i iskustvu igraca malo je bolji Detorit za kojeg nastupaju jedni od najboljih igraca svijeta a oni koje vrijedi izdvojiti su prema meni Chelios , Datsyuk , DALLAS DRAKE , Cleary , Zetterberg , Lidstrom , Osgood i naravno jedan od najboljih golmana NHL-a i svih vremena ... DOMINIK HASEK , za kojeg je svaki pravi fan hokeja uvijek navijao te ga bodrio .

Pittsburgh na svojoj strani ima nesto mladje ali dobre igrace , koji se puno vise neiskusniji od Red Wingsa , ali nisu svi takvi :) , vrijedi izdvojiti naravno najbolje , a prema meni su : Crosby , Dupuis , Hossa , EVGENI MALKIN , Staal , Sykora , Fleury (G) i Wheatny !

Ako sam koga od jacih izostavo zao mi je ne znam ih sve :) , btw OVO NISU SVI IGRACI ova dva tima !!!!!!

Znaci sutra pocinje bitka za Stanleya , 3 utakmice se igraju u Pittsburghu i 3 u Detroitu , dok je ona , moguca 7 u finalu uvijek bila na neutralnom terenu .
0

Detroit - Pittsburgh 4:0
2x Samuelsson
1x Cleary
1x Zetterberg

Slijedeca utakmica sutra , ponovo u detroitu
0

sinoc Detroitu ponovo pobjeda , i opet bez golova Pittsburgha - iznenadjujuce , jer Malkin nikako da pridje golu ...

Detroit - Pittsburgh 3:0

slijdeca utakmica sutra u Pittsburghu
0

U trećoj utakmici finala NHL doigravanja, hokeja Edited by omg-It's-BaroN
0

Pittsburgh - Detroit 1:2 , ukupan rezultat 1:3 , sto je bilo i za ocekivati , slijedeca utakmica sutra u Detroitu
0

Prva pobjeda Pittsburgha u Detroitu , pobjedili nakon dva produzetka 4:3 , 2 gola Malkina
0

Zavrsena i NHL liga , Stanley Cup , u zadnjih 11 godina , 4 puta pripada Detroitu . Prvi put u povijesti neki europljanin digao trofej kao kapiten - Lidstrom . Utakmica zavrsila 3:2 , prelijepa igra Zetterberga i Samuelssona kao i uvijek . 4:2 ukupan rezultat .

Vidimo se dogodine - Colorado OWNS!
0

NHL liga - vidi statsitiku ! Mozda pomogne ti vise, :)@BaroN

0

Ko?Sta? Gdje?Od koga? Od cega?Nominativ,akuzativ,lokativ dativ :-)

Jel ovo neko slucajno prati NHL? :-)

0

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Logiraj se sada
Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.

• Obavijesti

• makcode

FORUM JE READ ONLY

02/29/2016

Poštovani članovi foruma,  zbog radova na forumu on je do daljnjeg samo za čitanje.    cazin.NET team