Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Sportske Novosti

Recommended Posts

Guest
[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Aktuelni prvaci NBA lige, košarkaši Dallas Mavericksa poraženi su prvoj utakmici prvog kruga doigravanja Zapadne konferencije protiv Oklahoma City Thundera.[/font][/color]

[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Dallas je vodio veći dio u Oklahomi, no domaći su u posljednje dvije i po minute ubacili čak 12 poena. Dirk Nowitzki izgubio je dvije lopte u posljednja tri napada Mavericksa, te napravio prekršaj na Ibaki u kojem je Španac ubacio i dodatno slobodno bacanje.[/font][/color]

[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Kod pobjednika je najefikasniji s 28 koševa bio Russell Westbrook, a na drugoj strani Nowitzki je ubacio 25 poena. Druga utakmica na programu je u ponedjeljak, također u Oklahomi.[/font][/color]

[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Orlando Magic je je slavio protiv Indiana Pacersa. Iako igraju bez Dwighta Howarda, košarkaši Magica su iznenadili Pacerse.[/font][/color]

[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Jason Richardson i Jameer Nelson postigli su po 17 koševa, dok je s druge strane u redovima Indiane David West zabio 19, a Danny Granger 17. Druga utakmica igra se u ponedjeljak u Indianapolisu.[/font][/color]

Guest
[color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]
"Žao mi je zbog onoga što sam napravio Ljajiću. Pogriješio sam iako sam imao opravdan razlog. Ne želim reći šta mi je igrač rekao jer će ispasti da tražim opravdanje", kazao je na press-konferenciji otpušteni trener Fiorentine Delio Rossi, te je još dodao:[/font][/color][color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]
"Izvinjavam se igračima, klubu, navijačima. Neke stvari su me potresle. Svi me sad osuđuju, ali ne znaju cijelu priču. Nikad nisam osuđivao druge. Od igrača tražim samo da poštuju mene, moj rad, tim i navijače. Nisam svetac, ali isto tako nikad prije nisam podigao ruku na nekoga niti dopustio nekom da isto učini. Bio sam u krivu i sad moram platiti. Uvijek sam radio sve za ekipu", naglasio je Rossi. [/font][/color]

navijac dizeldorfa ukrao bijelu tacku sa terena

http://sportsport.ba/galerija/navijac-ukrao-bijelu-tacku-sa-terena/2404#4

Guest
[url="http://www.youtube.com/watch?v=561ZpeLUjlM&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=561ZpeLUjlM&feature=related[/url]

0:40 !!!!

evo pitari nam prodjose dalje u trece pretkolo...izbacili Levski,zasluzeno....Hesejinovic dva odlicna gola....sad sa Zetom iz Crne Gore u trecem kolu...cestitke momcima sa koseva

Evo Smajin mali u prvom timu Hajduka.Ismar Hairlahovic.

Fina vijest.Svaka cast,zavidan napredak.

Edited by viking
  • Upvote 3

Čestitke !

Nego da upitam Namika što ispade Real i kud će Special Four sad ? 

Guest

Ne znam, nije bilo Cakira da navlači za Borussiju pa da nam motiviše igrače :)

Rasulo. Jebi ga.

A Special One će na staro mjesto. Guziti United kao svih onih godina i pokazati SAF-u ko je veliki trener a ko senilni starac. 15 godina manje staža, jednak broj polufinala. Odnos starkelje i Mourinha. Strašno!

Prva sezona van Portugala:

Osvajanje Premiershipa, dvadeset bodova više od Fergusona, dvije pobjede nad Unitedom 1:0 i 1:3

Druga sezona u Engleskoj:

Osvajanje Premiershipa, osam bodova više od Fergusona, pobjeda od 3:0 nad Unitedom, poraz od 1:0

Treća sezona u Engleskoj:

Viceprvak, šest bodova manje od Fergusona, dva remija sa Unitedom

A vala i u kupu kad ste se sastajali, Mou je očitavao bukvicu Fergusonu. Liga prvaka, očitao bukvicu Fergiju sa Realom i Portom.

Eto gdje će The Special One.

A da ja tebe pitam, kad mislite osvojiti bez sudija išta? :)

Edited by Namik Šepić

ako mene pitas mi smo toga puno naosvajali bez sudija i bez franka ... 

al se vidi da vi ne mozete ni uz pomoc sudija ... sto pokazuje sposobnost ... xd 

Nova krilatica Reala : Bez Franka jednostavno ne ide :P 

• Upvote 1

Ma Mou je štakor, dolazi u klubove koji su u top formi sa brdom para i zadrži se tu tri godine a onda bježi jer svaki štakor napušta brod koji tone. Mi smo vama pokazali sa deset igrača da smo bolji tim :D

Guest

ako mene pitas mi smo toga puno naosvajali bez sudija i bez franka ... 

al se vidi da vi ne mozete ni uz pomoc sudija ... sto pokazuje sposobnost ... xD

Nova krilatica Reala : Bez Franka jednostavno ne ide :P

Historija kaže da je Real za nekoliko decenija Frankove vladavine osvojio samo 9 trofeja više od Barcelone u Španiji (dakle ne računajući evropske), tako da ne vidim svrhu pisanju o Franku i sputavanju Realovog uspjeha.

Na kraju krajeva, Katalonci su ti kao autonomaši. Imaju svoju verziju historije i svoje viđenje prošlih događaja.

Ma Mou je štakor, dolazi u klubove koji su u top formi sa brdom para i zadrži se tu tri godine a onda bježi jer svaki štakor napušta brod koji tone. Mi smo vama pokazali sa deset igrača da smo bolji tim :D

Opet pričaš gluposti.

Jose Mourinho je preuzeo Porto u ono vrijeme. Bez brda para i bez top forme odveo taj portugalski tim do finala Lige prvaka koje je osvojio.

Zar nije logično da kad osvojiš Ligu prvaka ideš u tim koji ima pare? Dakle, ako si najbolji ideš tamo gdje ti puno nude. Sad možemo jednog doktora Capella nazvati štakorom, ili doktora Hiddinka, ili doktora Guardiolu... ustvari samo ti možeš.

Prije Mourinha Chelsea je uložio 120-130 miliona eura na pojačanja u jednoj godini i pod vodstvom jednog Ranieria nisu osvojili ništa.

Dođe Mourinho i u toj "TOP FORMI" kako ti nazivaš, stvori ekipu, dovede 0 zvijezdi u prvoj sezoni i osvoji Premiership i očita Fergusonu bukvicu u prvom poslu van Portugala.

Ode onda lik u jedan Inter koji je 40 godina bio bez evropskog trofeja i gdje je u prvoj sezoni doveo samo tri skupa pojačanja koja istini na volju skoro nisu ni igrala, a koje je doveo samo predsjednik a ne Mou (sem Quaresme), i opet osvoji sve u čemu se takmičio, uključujući i Ligu prvaka. Opet me logika vodi da će otići u velik klub, a pored Juventusa i Milana on je harao Italijom tri sezone. Štakor nema šta.

Alex Ferguson je trener skoro 40 godina. 7 puta je bio u polufinalu Lige prvaka. 2 puta je osvojio Ligu prvaka.

Jose Mourinho je trener 13 godina. 7 puta je bio u polufinalu Lige prvaka. 2 puta je osvojio Ligu prvaka.

Mislim da je i slijepcu jasno zašto se opsorava najveći trener svih vremena koji je sažvakao Fergija u Engleskoj kao brucoš.

I da, jedino što ste vi pokazali je kako se igra sa sudijama. U dvije utakmice Real je bio oštećen više od Uniteda, i opet je izbacio United čija je najveća zvijezde u zadnjih 7-8 zabila 5 golova iz ofsajda. A ostatak iz penala :)

ja ne osporavam Murinja ... on je nasljednik Fergusona ... samo vi realovci nemate postovanja prema njemu ... jer vama nedostaje Franko ... :P  

samo spnaci i navijaci arsenala vide da je RVP davo golove iz ofsajda ... xd al de stas nema vise Franka a vidjelo se i da neiscrpna pomoc sudija ne pomaze protiv njemacke masine zvana Borusija ... 

Al ima opet dogodine sanse da se nesto napravi ... mozda sudije promjenu kriterije pa za svaki faul na protivnickoj polovici sviraju penal za real ...  :P 

Ni ova sezona nije gotova, a vi vec pravite kombinacije za narednu. :)
Cini mi se samo da je ovo kraj apsolutne dominacije spanskog fudbala, inace je nevjerovatno da i Real i Barcelona ispadnu na gotovo istovjetan nacin, blijedo i sa spustenim gacama. Fudbal ponovo postaje zanimljiv. Mnogo je novih bogatasa koji umjesto kola i jahti kupuju fudbalske klubove, samo za vlastitu promociju i zabavu.

pet sest godina real nije znao sta su osmine finala i samo ih je na TV gledo ... xd ne znam sta bi Real tu mogao mjenjati ... xd 

Guest

pet sest godina real nije znao sta su osmine finala i samo ih je na TV gledo ... xD ne znam sta bi Real tu mogao mjenjati ... xD

Promijenjeno je ono što je promijenjeno prije 3 godine :)

Danas United zvanicno potvrdio da Ferguson nakon zadnjeg kola ide u mirovinu. Tuga brate, tuga :(

Eto Murinja, samo što nije stigao. Krenulo je to već od one druge utakmice kada je Murinjo koketirao sa (engleskim) novinarima i rekao da je ispao bolji tim.  Znali su i on i Ferguson nešto što nismo znali mi smrtnici.

Manchester United appoints new manager
David Moyes is confirmed as the new United manager, as recommended by Sir Alex Ferguson.

www.manutd.com

Ipak nije u pitanju Murinho (koji je gadno zakuhao u Realu), vec sada bivsi manager Evertona.

Guest

Hmmm, zanimljivo skroz.

Prve četiri ekipe lige bi mogle ostati bez trenera.

United - Fergie je otišao

City - Mancini je otišao

Chelsea - Šanse da Benitez ostane su ravne nuli

Arsenal - Mogućim odlaskom Mourinha iz Reala Marca piše da su Wenger ili Ancelotti glavni favoriti za preuzimanje klupe Kraljevskog kluba

Ja bi iskreno volio da Mourinho ostane u Realu koliko god je to moguće. Ako već ne može on da tu zasjedne opet Capello, ili u krajnjem slučaju Hiddink.

Jos jedna svjeza, u pretposljednjem kolu engleske Premier lige, Dzeko je postigao jos jedan gol, protiv Readinga, cetrnaesti po redu ove sezone i time ucvrstio poziciju najboljeg strijelca, iako nije odigrao neku impozantnu minutazu. I danas je usao u drugom poluvremenu, ali je bilo vise nego dovoljno.