Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Sportske Novosti

Recommended Posts

Manje od mjesec dana do Brdske trke "Cazin 2008" !

Ne zaboravimo 9. i 10. august, Ostrožac i Ostrožac na Uni !!!

[url="http://amk-extrasport.com/"](AMK-Extrasport Cazin)[/url]

Općinsko takmičenje srednjih

Bio i gledao :D I srednja zasluzeno pobjedila, u gimnazijalaca stvarno slabo zalaganje, pogotovo od strane Renaila i Hame. Gimnazija pobjedila Medresu na penale - utakmica za trece mjesto. Pobjednicki gol zabio Coralic. I srednja je ubila II srednju, dok sam gledao bilo je 4:1 i stvarno dva lijepa gola =)

[b][u]Kantonalno takmičenje osnovnih

[attachment=3221:Picture.jpg]

[quote name='[LoLLipop]' date='04 October 2009 - 17:22 ' timestamp='1254673374' post='341905']
[b]U neredima u

[quote name='[LoLLipop]' date='04 October 2009 - 17:22 ' timestamp='1254673374' post='341905']
[b]U neredima u

Pa ovo nije normalno sta se desava.. Pa ima li igdje navijaca koji nece praviti probleme?? Dobro je onaj Dačić u Srbiji rekao "Ne treba mijesati huligane i navijace" .. Ocito da su to dole u Sirokom bili huligani a nisu bili ni N od navijaca... :wacko: Slusam bas na tvu kazu dok su izisli Sarajlije iz busa odma su poceli da prave nerede i taj koji je ubijen, ubijen je iz kuce koju su bili poceli da gadjaju... :wacko:

Sve čestitke na

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='04 October 2009 - 20:39 ' timestamp='1254685154' post='341941']
Pa ovo nije normalno sta se desava.. Pa ima li igdje navijaca koji nece praviti probleme?? Dobro je onaj Dačić u Srbiji rekao "Ne treba mijesati huligane i navijace" .. Ocito da su to dole u Sirokom bili huligani a nisu bili ni N od navijaca... :wacko: Slusam bas na tvu kazu dok su izisli Sarajlije iz busa odma su poceli da prave nerede i taj koji je ubijen, ubijen je iz kuce koju su bili poceli da gadjaju... :wacko:
[/quote]

Koliko sam ja procitao , navijaci

[quote name='najmladji_sejtan' date='05 October 2009 - 20:24 ' timestamp='1254770673' post='342092']
Koliko sam ja procitao , navijaci

[quote name='omg-It's-BaroN' date='05 October 2009 - 20:28 ' timestamp='1254770917' post='342093']
http://sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/091005124
[/quote]

evo sine i ja sam to sad nasao mislio paste , vidi se sta su prozivljavali , sramota policije

Policiji se predao policajac Oliver Knezović, koji je navodno priznao da je u nedjelju pucao u navijača Sarajeva Vedrana Puljića (24), prenose mediji iz BiH. Iako je prva vijest bila da je Vedran umro od udarca kamenom, patolog je u ponedjeljak potvrdio da je dobio metak u desno uho. Policija je privela 20-ak ljudi na ispitivanje u vezi s ubojstvom Puljića, a

Ono zalosno jest, al ja nikad, nit bi kome svom dao da ide na tu utakmicu, kad bi mu mogo zabraniti

zamisli sta ce tek biti ako se takmicenje kojim slucajem nastavi pa siroki mozda ode u mostar, sarajevo ili zenicu

[quote name='najmladji_sejtan' date='05 October 2009 - 23:10 ' timestamp='1254777010' post='342106']
navijaci i igraci sirokog gdje kod da sad odu , domaci ce ubiti boga u njima
[/quote]

I sta ce se dobiti s tim? Hoce li to doprinjeti bh fudbalu i opcem stanju u zemlji?

Valjda su sinoc iz MUPa

Nema to nikakve veze sa nogometom ili sportom.U BiH su i sportski dogadjaji neka vrsta politickog namudavanja i obracuna nekih tajkuna.Omladina i navijacke grupe vise neidu na stadione zbog nogometa vec da istresu iz sebe sve te gadosti i huliganstvo tako da to nema sa nogometom APSOLUTNO NISTA.Tamo gdje treba da se napravi neki polticki exces dodju ljudi kupe im alkohola,droge i daju im nekakvu sitnu lovu da odrade posao na mjestima gdje politicarima ide na ruku i gdje im pase.Te navijacke grupe pokusavaju kopirati tamo neke Talijane,Engleze ili Njemce a ustvari to je grupa nepismenih seljaka koji su na tv. vidjeli kako se to navija u demokratskoj Evropi pa se momci napalili.Dodju tamo na stadion i URLICU kao neki majmuni a vise od pola ih pijano ili nadrogirano tako da vecinom ni negledaju na nogometni teren.Te navijacke grupe su produzena ruka politickih tajkuna i nista vise.U zemlji kao sto je nasa dali uopste trebaju navijaci odlaziti u neki drugi grad ako njihov tim gostuje.U normalnoj zemlji to je svakako normalno i pozeljno ali u nasoj gdje su nacionalizam,fasizam i sve najgore u porastu svakako da niko pametan nebi to dopustao.Bosna je od toga daleko jos nekih 20-godina odnosno da se u sportu zaista gleda sport i ide na utakmice zbog nogometa.Pa ti momci idu na utakmice samo da se potuku,opsuju,udare nekoga pivskom bocom,da razbiju,da demoliraju ili da cak nekoga i ubiju.Nije to nogometni ZAR vec nacionalisticki,vjerski i politicki razlog.Dakle sta je tu onda sport a sta politika???????????
Najbolje je uraditi isto sto ce ovi uraditi u Srbiji odnosno zabrana navijackih skupina i to vam je to.Ako nedolaze da navijaju i uzivaju u nogometu neka nedolaze nikako i neka im se zabrani rad i okupljanje.T o je jedino rjesenje jer drugoga nema.
USTVARI STA TO UOPSTE IMA VISE DA SE VIDI U BIH LIGI?????????

daj gago bas bezveze pises,ti nista neznas nego samo ocrnit Bosnu i nasu zemlju,ama nema zemlje gdje navijaci nisu napravili nered,ti bi zabranio ikako izlazenje iz kuca u Bosni..pa nek se tuku to su navijaci,koliko je haosa napravljeno kad je igrao engleski tim u holandiji.

[quote name='GAGO2' date='06 October 2009 - 10:22 ' timestamp='1254820958' post='342188']
Nema to nikakve veze sa nogometom ili sportom.U BiH su i sportski dogadjaji neka vrsta politickog namudavanja i obracuna nekih tajkuna.Omladina i navijacke grupe vise neidu na stadione zbog nogometa vec da istresu iz sebe sve te gadosti i huliganstvo tako da to nema sa nogometom APSOLUTNO NISTA.Tamo gdje treba da se napravi neki polticki exces dodju ljudi kupe im alkohola,droge i daju im nekakvu sitnu lovu da odrade posao na mjestima gdje politicarima ide na ruku i gdje im pase.Te navijacke grupe pokusavaju kopirati tamo neke Talijane,Engleze ili Njemce a ustvari to je grupa nepismenih seljaka koji su na tv. vidjeli kako se to navija u demokratskoj Evropi pa se momci napalili.Dodju tamo na stadion i URLICU kao neki majmuni a vise od pola ih pijano ili nadrogirano tako da vecinom ni negledaju na nogometni teren.T[b]e navijacke grupe su produzena ruka politickih tajkuna i nista vise.[/b]U zemlji kao sto je nasa dali uopste trebaju navijaci odlaziti u neki drugi grad ako njihov tim gostuje.U normalnoj zemlji to je svakako normalno i pozeljno ali u nasoj gdje su nacionalizam,fasizam i sve najgore u porastu svakako da niko pametan nebi to dopustao.Bosna je od toga daleko jos nekih 20-godina odnosno da se u sportu zaista gleda sport i ide na utakmice zbog nogometa.Pa ti momci idu na utakmice samo da se potuku,opsuju,udare nekoga pivskom bocom,da razbiju,da demoliraju ili da cak nekoga i ubiju.Nije to nogometni ZAR vec nacionalisticki,vjerski i politicki razlog.Dakle sta je tu onda sport a sta politika???????????
Najbolje je uraditi isto sto ce ovi uraditi u Srbiji odnosno zabrana navijackih skupina i to vam je to.Ako nedolaze da navijaju i uzivaju u nogometu neka nedolaze nikako i neka im se zabrani rad i okupljanje.T o je jedino rjesenje jer drugoga nema.
[/quote]

gdje si pokupio samo ovo da mi je znati ? vidi se da o navijacima nemash pojma nikako , nemoj komentarisati ono u sta se ne razumijesh

[quote name='GAGO2' date='06 October 2009 - 10:22 ' timestamp='1254820958' post='342188']
Nema to nikakve veze sa nogometom ili sportom.U BiH su i sportski dogadjaji neka vrsta politickog namudavanja i obracuna nekih tajkuna.Omladina i navijacke grupe vise neidu na stadione zbog nogometa vec da istresu iz sebe sve te gadosti i huliganstvo tako da to nema sa nogometom APSOLUTNO NISTA.Tamo gdje treba da se napravi neki polticki exces dodju ljudi kupe im alkohola,droge i daju im nekakvu sitnu lovu da odrade posao na mjestima gdje politicarima ide na ruku i gdje im pase.Te navijacke grupe pokusavaju kopirati tamo neke Talijane,Engleze ili Njemce a ustvari to je grupa nepismenih seljaka koji su na tv. vidjeli kako se to navija u demokratskoj Evropi pa se momci napalili.Dodju tamo na stadion i URLICU kao neki majmuni a vise od pola ih pijano ili nadrogirano tako da vecinom ni negledaju na nogometni teren.Te navijacke grupe su produzena ruka politickih tajkuna i nista vise.U zemlji kao sto je nasa dali uopste trebaju navijaci odlaziti u neki drugi grad ako njihov tim gostuje.U normalnoj zemlji to je svakako normalno i pozeljno ali u nasoj gdje su nacionalizam,fasizam i sve najgore u porastu svakako da niko pametan nebi to dopustao.Bosna je od toga daleko jos nekih 20-godina odnosno da se u sportu zaista gleda sport i ide na utakmice zbog nogometa.Pa ti momci idu na utakmice samo da se potuku,opsuju,udare nekoga pivskom bocom,da razbiju,da demoliraju ili da cak nekoga i ubiju.Nije to nogometni ZAR vec nacionalisticki,vjerski i politicki razlog.Dakle sta je tu onda sport a sta politika???????????
[/quote]

politiku i te tajkune to mozes slobodno izbaciti iz cijelog teksta ali evo nesto sto bih rado odgovorio na taj tvoj post

Vidjeli na TV-u kako se navija? - Pa pogledaj molim te cijelu Evropu, primjer ti dajem Francusku. Navijaci Marseillea koji ujedno slove za najbolje navijace na svijetu barem prema koreografijama i prema onome sto naprave tokom utakmice, ali ja bih tu radije stavio neke navijace engleskih klubova kao sto je Liverpool, ali to na stranu. Ono sto hocu reci jeste da ti je u cijeloj evropi tako. Npr, stadion Velodrom, koji prima mozda nekih 60-70 hiljad navijaca, ispravite me ako grijesim jer nisam siguran, osigurava oko 27 000 mjesta za tzv. Ultrase koji se sastoje od sest razlicitih radikalnih skupina. Isti ti navijaci nikad, ama bas nikad na domacem terenu ne prave velike nerede, ali dajem za primjer njihova zadnja dva gostovanja u Madridu. Tokom kvalifikacione utakmice za Ligu Prvaka protiv Atletica na toj utakmici (i to u Madridu na stadionu Vicente Calderon) je privedeno preko 2000 navijaca Marseillea i nekih 30-ak njih je osudjeno i na dvije godine zabrane ulaska u Spanjolsku... tu je bilo krvi, ubadanja policajaca nozevima, ma ne moram ti dalje ni nabrajati i sam znas kako se to radi... Prije par sedmica Marseille je bio gost kod Real Madrida i njihovih 3000 navijaca je moralo uci na stadion 2 sata prije utakmice te su pod policijskim nadzorom 10 po 10 provlaceni kroz malu ulicu samo kako ne bi izazvali nerede. Na stadionu su promatrani satima i to posebnim kamerama, a na tvoje cudjenje, pretpostavljam :D, te navijace je cuvalo ni manje ni vise nego jedan policajac po navijacu

Tako da nemaju sta kopirati niti vidjeti u toj DEMOKRATSKOJ EVROPI kako si je ti nazvao... dalje, i ja se slazem s tim da uglavnom dolaze na utakmice kako bi se istresli ili takvo nesto, i da je u Bosni sasvim pogresno odlaziti u gradove gdje je VAS NAROD manjina jer ovdje uglavnom vlada nacionalizam. Ja uopste ne zalim ni jednog koji nastrada niti koji pogine i to prventstveno zbog tog razloga. Budala ne moze biti nego budala.

Taj podatak o toj zabrani u Srbiji mi nije poznat, ali znam jednu stvar. Najradikalniji navijaci na svijetu poticu bas iz Evrope, i to ne samo sa Balkana i nema te teorije da se takvo navijanje zabrani.

Sve te navijacke skupine koje su otkinule barem jednu sjedalicu i zapalile barem jednu baklju su za mene glupi navijaci i to nema pojma o nogometu.

[img]http://marseille.theoffside.com/files/2008/12/santos43661.jpg[/img]

Ovo gore su navijaci Marseillea na domacem terenu, a ovo dole sto vidite su navijaci Marseillea na gostujucem terenima

[img]http://marseille.theoffside.com/files/2008/12/santos2008100218542327_quicklook-original.jpg[/img]

[img]http://marseille.theoffside.com/files/2008/12/santos2008100621201731_quicklook-original.jpg[/img]

[img]http://marseille.theoffside.com/files/2008/12/hincha_ensangrentado021009_es.jpg[/img]

[url="http://sport.dnevnik.hr/clanak/ostali_sportovi/foto-cervar-na-utakmici-divljao-pa-slomio-ruku.html"]Cervar slomio ruku[/url]