Jump to content
[I-B-R-O]

Prijedlozi za stranicu i forum

Recommended Posts

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='236745' date='May 28 2008, 01:02']ja to i radim al zasto ne bi moglo i to mislila sam ovako nesto
[img]http://www.turntoislam.com/forum/images/smilies/75.gif[/img]

ili

[img]http://www.turntoislam.com/forum/images/smilies/mashaallah.gif[/img]
(mashAlah) - [color="#ff0000"]Allah sa dva "l" kao prvo , kao drugo fali jedan harf al Ok je !!![/color][/quote]

E kad mjenjam avatar i hocu da upisem ili kopiram URL od njega, ne smije biti previse dug odmah javlja gresku:#

npr:http://i140.photobucket.com/albums/r10/tomovuk/thumb_office_dance_avatar-65x65.g ( samo ovaj dio se moze kopirati, fali "if")

NOVI SAM CLAN PA BI VOLIO MALO VISE DA ZNAM PO OVIM STRANICAMA BARATAT SVE MI JE NOVO ALI ICE NADAM SE POZDRAV ZA NASE ZEMLJAKE MA GDE GOD BILI :rolleyes: :unsure:

[quote name='sanel87' post='241900' date='Jun 20 2008, 09:35']E kad mjenjam avatar i hocu da upisem ili kopiram URL od njega, ne smije biti previse dug odmah javlja gresku:#

npr:http://i140.photobucket.com/albums/r10/tomovuk/thumb_office_dance_avatar-65x65.g ( samo ovaj dio se moze kopirati, fali "if")[/quote]
Zanima me jel ispravljan ovaj problem :D i kad ce NAPOKON biti pustena u rad nova stranica cazin.net-a !

za prvo ne znam

a nova stranica ce biti krajem ovog mjeseca ili pocetkom augusta

[quote name='Nermin_von_B' post='249308' date='Jul 24 2008, 00:31']a nova stranica ce biti krajem ovog mjeseca ili pocetkom augusta[/quote]

koliko je to sigurno?

znam da ima puno posla oko toga, ali od nove godine se govori da ce "zastartati" nova stranice :unsure:

nadam se da ce sto prije ugledati svjetlo dana..

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='249515' date='Jul 24 2008, 15:10']koliko je to sigurno?

znam da ima puno posla oko toga, [b]ali od nove godine se govori da ce "zastartati" nova stranice[/b] :unsure:

nadam se da ce sto prije ugledati svjetlo dana..[/quote]

bice dobro ako bude i do kraja augusta gotovo hehehe :)

[quote name='farko_Legenda' post='257933' date='Aug 29 2008, 00:47']šta znači ovo "stariji majstor" u mom pp-u... a kad ostavim komentar negdje samo piše član...[/quote]

Sto vise floodas to ce se mjenjati, to su ti ko neke flooderske titule

[quote name='sanel87' post='257940' date='Aug 28 2008, 22:52']Sto vise floodas to ce se mjenjati, to su ti ko neke flooderske titule

[quote name='breake-dancer' post='258153' date='Aug 29 2008, 15:18']imas ga pravo :D[/quote]

E bas ovako sto muki to radi :icon_cheesygrin:

Jel ima ikakve sanse da Eglen kutija bude vidljiva na citavom forumu, a ne samo na početnoj stranici?

[quote name='[I-B-R-O]' post='265843' date='15.09.2008, 01:16']
Jel ima ikakve sanse da Eglen kutija bude vidljiva na citavom forumu, a ne samo na početnoj stranici?[/quote]
Of course :)

[quote name='[I-B-R-O]' post='265843' date='15.09.2008, 01:16']
Jel ima ikakve sanse da Eglen kutija bude vidljiva na citavom forumu, a ne samo na početnoj stranici?[/quote]

evo stavio sam da bude na svakoj stranici.

ako bude forum isao ponovo sporo javite mi da znam. (prosli put je bilo zbog eglen kutije)

al bolje da ima na svako jstrani eglen, nevjerujem da je jedino to bio belaj ... bolje ovako nekako ... sta ja znam .... hmmmmm :rolleyes:

[quote name='makcode' post='265898' date='15.09.2008, 08:30']evo stavio sam da bude na svakoj stranici.

ako bude forum isao ponovo sporo javite mi da znam. (prosli put je bilo zbog eglen kutije)[/quote]
exportuj bazu za svaki slucaj :)

[quote name='farko_Legenda' post='266376' date='16.09.2008, 03:24']evo mog pitanja...
Kako se postaje ovaj moderator

[b] Evo da i BETON TEAM predlaze....
-Posto nemate internetnog radia koi radi 24 sata nudimo vam ruku i priliku da suradjujemo....
-Kao prvo da kazemo da radimo 24 sata ,dakle radio je non stop upaljen...
-Muziku mogu slusaoci da biraju sami ,nakon izbora pjesma se emituju..dakle njesto najnovije na netu...
-Prvi smo radio BiH sto emituje muziku na ovakav nacin....
-Prijedlazemo da izmjenjamo linkove i banere...
-Na pocetnoj stranici cazin.net i forum.net da se prozorcic i dugme za paljenje radia ...da se pokaziva koja pjesma ide kao sto je na nasoj pocetnoj stranici navrhu...nudimo strucnu web pomoc
-Predlozio bi isto da i forumasi kazu svoje misljenje... a ovi moji predlozi da se anketiraju na forumu....
-Cak i ako clanovi stranice cazin net- forum net neodobre moje misljenje i predlog mi ostajemo uvjek i zauvjek najbolji prijetaljei ....nama ljutnje

pozdrav od BETON TEAM
[/b] Edited by BetonRadio

[quote name='BetonRadio' post='283615' date='10.11.2008, 09:24'][b] Evo da i BETON TEAM predlaze....
-Posto nemate internetnog radia koi radi 24 sata nudimo vam ruku i priliku da suradjujemo....
-Kao prvo da kazemo da radimo 24 sata ,dakle radio je non stop upaljen...
-Muziku mogu slusaoci da biraju sami ,nakon izbora pjesma se emituju..dakle njesto najnovije na netu...
-Prvi smo radio BiH sto emituje muziku na ovakav nacin....
-Prijedlazemo da izmjenjamo linkove i banere...
-Na pocetnoj stranici cazin.net i forum.net da se prozorcic i dugme za paljenje radia ...da se pokaziva koja pjesma ide kao sto je na nasoj pocetnoj stranici navrhu...nudimo strucnu web pomoc
-Predlozio bi isto da i forumasi kazu svoje misljenje... a ovi moji predlozi da se anketiraju na forumu....
-Cak i ako clanovi stranice cazin net- forum net neodobre moje misljenje i predlog mi ostajemo uvjek i zauvjek najbolji prijetaljei ....nama ljutnje

pozdrav od BETON TEAM
[/b][/quote]
Ta ti se zelja nece ostvarit, jer je ovo forum i sajt grada Cazina, stim rade sa radio televizijom Cazin 100%
Tako da ih vec ekipa cazin.net stranice i foruma reklamira, tj gore imas link od RTVC.
A za vodjenje radio treba imat zelje, vremena i novca, slusao sam vas radio, cas radi cas ne radi, nit ko vodi, nit ko javlja vijesti, bolje da ostane ovako kako i jesto...

Ajd zvizda..

Ja bih zelio da na stranici imaju "opisne adrese" ulica, (možda se nisam najbolje izrazio ali evo šta želim reći, na primjer: [b]Ulica Dr Irfana Ljubijankica[/b] je ulica od raskrsca prema gnjilavcu koja ide pored suda, ili
[b]Ulica Bošnjačkih šehida[/b] je ulica koja ide od raskršća do u vrh žitarnice uz staru čaršiju, ili
[b]Ulica Cazinskih brigada[/b] je ulica od raskršća pored robne i Amfore do špigle gdje se skreće u bolnicu, ili
[b]Ulica Generala Izeta Nanića[/b] je od špigle gdje se skreće bolnici do Ćuprije pored srednješkolskog centra...
i tako dalje... za sve ulice u Cazinu... meni se ovo čini cool jer bi svako veoma lako skontao gdje je koja ulica!
:mellow: :mellow: