Jump to content
Sign in to follow this  
DOCTORE

Bezobrazluk

Recommended Posts

Ovako,

Bome narucis novo auto u auto kuci, i sve fino tece, ti uplatis lovu ... eh onda prvo sto ti rece je, kaze gospodine auto se ceka neka dva mijeseca, kao posebna oprema, a jes posebno samo kozu narucio ...

I sad sta vi mislite o tome, nijel to glupost da se mora auto cekat po par mijeseci, gdje logika?

zato sto ti auto sa dodatnom opremom nemaju na lageru,a pogotovo kad se radi o kozi...probaj auto kupiti u mercedesu pa ces se nacekati koliko hoces bez obzira da im odmah svu lovu izvadis na sto...

pozz

Al zanimljivo je da to auto, sto sam ja kupio ima u 80 slucajeva kozna sjedista, jer se radi o kabriu ... al oni su naveli razlog, kao da auto ne prave u velikim kolicinama a sezona se bliza ... ccc

u mene je kolega cekao audija 4 onog najnovijeg oko 4-5 mjeseci jer je narucivao sportski volan,sicove,spustanje,unutra zvucnici malo jaci....da mu dograde

[quote name='breake-dancer' post='219874' date='Mar 5 2008, 21:54']u mene je kolega cekao audija 4 onog najnovijeg oko 4-5 mjeseci jer je narucivao sportski volan,sicove,spustanje,unutra zvucnici malo jaci....da mu dograde[/quote]
I to normalno ... Aj da sam ja htijo nesto ono bas extra, uzeo paket + samo crvenu kozu doplatio ... i cekaj 2 miseca

[quote name='breake-dancer' post='219876' date='Mar 5 2008, 22:12']a o kojem se autu radi ako nije tajna?[/quote]

[url="http://www.leepurr.co.uk/Large%20images/Italian/Fiat_Barchetta_red_1.jpg"]KLIK[/url]

Ma sta ja znam... to se uvijek tako ceka... sasvim normalno, barem iz mojih iskustava, kad su god starci kupovali auto moralo se cekati..

Sasvim ti je normalno kad narucis sebi novo auto iz tvornice da cekas par mjeseci i bez neke velike dodatne opreme.
Novi Audi R8 cekas i do godinu dana!

[quote name='TRAG' post='219946' date='Mar 6 2008, 08:17']Sasvim ti je normalno kad narucis sebi novo auto iz tvornice da cekas par mjeseci i bez neke velike dodatne opreme.
Novi Audi R8 cekas i do godinu dana![/quote]
Jebga sad R8 i ovo ... Pa mi nismo ni jedno auto cekal do sada, uvijek se dalo srediti za 2 3 dana

[quote name='PMX90' post='220522' date='Mar 8 2008, 13:43']Jebga sad R8 i ovo ... Pa mi nismo ni jedno auto cekal do sada, uvijek se dalo srediti za 2 3 dana[/quote]

Ma strpiš se malo momčino ostat će koja para u džepu do ljeta...

znam da nisam nikako pogodio temu al radi se o bezobrazluku isto pa da ne otvaram novu temu

danas odem da uplatim internet u hipo-alpe-adria banku i stanem pred banku lijepo se parkiram uplatim internet izlazim iz banke
dolaze 2 policajca da mi uzmu mjeru zapišu me i odoše svojim putem,,,

apsurd je u tome što je u isto vrijeme nov ganc bijeli mercedes E klasa ///AMG parkirao u isto vrijeme kad i ja i potpuno smo identično bili parkirani,čovjek izpred mene vozio parkira i ode nekud i ja zapisan on nije...

pa ja sad je**m i državu i policiju i vladu i sve što je vezano uz to

eto mi pravde j*bo te trunje

[quote name='udo' date='04 January 2010 - 16:36 ' timestamp='1262619383' post='353100']
znam da nisam nikako pogodio temu al radi se o bezobrazluku isto pa da ne otvaram novu temu

danas odem da uplatim internet u hipo-alpe-adria banku i stanem pred banku lijepo se parkiram uplatim internet izlazim iz banke
dolaze 2 policajca da mi uzmu mjeru zapi

[quote name='racing/7005/' date='04 January 2010 - 17:31 ' timestamp='1262622711' post='353108']
hahahahaha hihihihihihi. druže da nisi nešto izostavio?. ne kažeš ko je još bio pored tebe i dobio istu čestitku kao i ti, haaaaaa?. niš dostu, otvori i ti sebi mercediiiiisss benz salon i ništa se ne sikiraj. :)
[/quote]

pa jbt i ti dobio čestitku ?

al jes vidio gamadi čovječe ?

mercu nesmiju ni prismrditi

[quote name='udo' date='04 January 2010 - 17:40 ' timestamp='1262623216' post='353111']
pa jbt i ti dobio čestitku ?

al jes vidio gamadi čovječe ?

mercu nesmiju ni prismrditi
[/quote]

jesam, mislim nisam jo

ima Boga ,,, satraće onog pandura kamion neka :rofl:

[quote name='racing/7005/' date='04 January 2010 - 18:58 ' timestamp='1262624297' post='353118']
jesam, mislim nisam jo

[quote name='BeLaY' date='04 January 2010 - 18:23 ' timestamp='1262625787' post='353135']
doce ona tebi prekosutra najkasnije :D

z mnom jos tragaju hihihih bio sam nestasan jednu noc :)
[/quote]

ma čoječe ti si konstantno nestašan za volanom :D

zasto na policiju galamiti ... ako si ispred banke stojo mozda je zastitar iz banke reko koga da kazen a koga ne ??? et samo jedna od pretpostavki ... :P

[quote name='lucky' date='04 January 2010 - 19:14 ' timestamp='1262628842' post='353161']
zasto na policiju galamiti ... ako si ispred banke stojo mozda je zastitar iz banke reko koga da kazen a koga ne ??? et samo jedna od pretpostavki ... :P
[/quote]

nisam stajao pred bankom nego sam bio u banci plaćao račun,,,

znači tu svoju pretpostavku objesi maci o rep :D

[quote name='udo' date='04 January 2010 - 19:21 ' timestamp='1262629286' post='353167']
nisam stajao pred bankom nego sam bio u banci plaćao račun,,,

znači tu svoju pretpostavku objesi maci o rep :D
[/quote]

da hocul i ovaj dio iz tvog posta obisiti macku o rep ... :P

[size=2][quote name='udo' date='04 January 2010 - 16:36 ' timestamp='1262619383' post='353100']

[b]danas odem da uplatim internet u hipo-alpe-adria banku i [color="#FF0000"]stanem pred banku lijepo se parkiram[/color] uplatim internet izlazim iz banke[/b]
dolaze 2 policajca da mi uzmu mjeru zapi

[quote name='lucky' date='04 January 2010 - 19:34 ' timestamp='1262630063' post='353172']
da hocul i ovaj dio iz tvog posta obisiti macku o rep ... :P

[size=2][/size][size=2]
[/size][size=2]vidis ja kazem da je zastitar reagovo da te policajac nebi zapiso sigurno kao sto nije zapisao tog drugog ...

[/size]
[/quote]

taj drugi što nije zapisan nikako nije ušao u banku nego se udaljio u nepoznatom pravcu

ti sada pretpostavljas kolega ... :P

kao sto ja opet mogu sebi dozvoliti pretpostavku da je policajcu zastitar rekao da je vlasnik u banci ... :P

ja sam stao "X" puta ispred banke hypo-alpe-adria-bank,ostavim blok zmigavce da rade i nikad fkt nisam imao problema

[quote name='hacy' date='04 January 2010 - 20:15 ' timestamp='1262632553' post='353184']
ja sam stao "X" puta ispred banke hypo-alpe-adria-bank,ostavim blok zmigavce da rade i nikad fkt nisam imao problema
[/quote]

u mene dostu radilo svih 6