Jump to content
BaroN

Real Madrid CF

Recommended Posts

..... nego da se zagrijemo polako ..... :) :) :) Edited by 111111

OVE GODİNE REAL OSVAJA SVEEEEE :))))))))))))))

• Upvote 2

[quote name='Carevic' date='22 October 2010 - 15:53 ' timestamp='1287755638' post='402269']

[/quote]

Evo tebi dostu jedan + dao bi ti ja jos jedan da mogu ....

Naravno sveeeeeeeeeeee osvajaju

Bome nedo Bog da Alonso i Ozil zajedno budu ozljedjeni, suspendirani ili nesto od to dvoje, jer smo veceras remizirali s treceligasem 0:0. Ruku na srce, nije bio najjaci tim, ali opet se moralo dobiti

Fan stranica za navijace sa ovdasnjih prostora. Dosta novosti, spekulacija, intervjua i mnogo toga drugog - [url="http://www.realmadrid.cazin.net/"]KLIKNI[/url]

Veceras utakmica koja se ne smije propustiti, uzvrat Kupa kralja protiv Seville. Prvu smo dobili 0:1, ako sad izvucemo nerijeseno, ili pak pobijedimo, idemo dalje u finale protiv Barce. Bit ce to historijska sansa da Real nakon vise od 15 godina dodje do naslova Kupa kralja !!!!
  • Upvote 1

[quote name='BaroN' timestamp='1296611493' post='417209']
Veceras utakmica koja se ne smije propustiti, uzvrat Kupa kralja protiv Seville. Prvu smo dobili 0:1, ako sad izvucemo nerijeseno, ili pak pobijedimo, idemo dalje u finale protiv Barce. Bit ce to historijska sansa da Real nakon vise od 15 godina dodje do naslova Kupa kralja !!!!
[/quote]
nocas idu tri komada :D <3 HM <3

0:1 trenutno protiv Espanyola. Gol zabio Marcelo, dvije precke, igramo sa igracem manje od prve minute, jos je crveni dobio Casillas pa smo bili na duplom gubitku. Osim njega, morao je izaci i Di Maria da udje Adan (golman). Ovi stiscu u drugom dijelu, Ronaldo je takodjer imao sjajnu sansu, Adebayor sa pet metara pogodio precku nakon sjajnog pasa Alonsa.

Dalje ne zelim i ne smijem gledati :)

0:1 - Adebayor, nevjerojatno, promasio tri stopostotne sanse, dvije u roku od tri-cetiri minute, ne mogu da vjerujem. Iskreno, trebalo je biti 4-5:0 za Real Madrid. Velika pobjeda. -5 za Barcom, katalonci gostuju kod Valencie slijedece kolo a mi docekujemo slabasni Levante kojeg smo ove sezone dobili 8:0.

Tu se moze ocekivati nekih -3 ili -2 ako Valencia odigra doma kao na Nou Campu jer se vidjelo da im je odbrana suplja bez Puyola

aaa pa ono sinoc fakat nije bilo normalno... pa mi smo njihov gol torpedirali al nece u gol...hebes srecu,..optimista sam al cisto sumnjam u osvajanje lige BBVA :/

Ma pusti sva ta torpeda, dvije stative, dvije stopostotne i tako to [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]

Najjaca scena 93 minuta, Granero suta, igrac Deportiva rukom zaustavlja loptu i sudac kaze..... tananana - nema penala [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/dry.gif[/img]

Evo za primjer samo ove utakmice Primere - 93' Deportivo - penal za nas, ne sudi, Almeria 90' - Ronaldov slobodnjak, lopta u ruku udari, peal za nas, sudac ne sudi, a obje smo igrali nerijeseno, da je sudio penale i da je Ronaldo zabio sad bi bilo -3

Onda Lyon - cisti penal kad je Ronaldo sutirao slobodnjak - nista ne sudi

Milan - kiksali 2:2 igrali bili bolji, Inzaghi 2 metra ofsajd samo par koraka od sudije - ne sudi, primamo gol...

koliko se sjecam,da sad ne trazim statistike,deportivo je u zadnjih 10ak godina najvise glavolbolja zado bas realu...ne da im se nikako...meshchinde ih je real prosle il pretprosle godine dobio prvi put nakon dosta godina

[quote name='viking' timestamp='1298848075' post='420080']
koliko se sjecam,da sad ne trazim statistike,deportivo je u zadnjih 10ak godina najvise glavolbolja zado bas realu...ne da im se nikako...meshchinde ih je real prosle il pretprosle godine dobio prvi put nakon dosta godina
[/quote]

19 godina nisu pobjedili i onda prosle sezone dobije Real 1:3. Ona Gutijeva peta za Benzemu :)

Stvari mogu biti sasvim drukcije ako Barcelona kiksa kod Valencie u narednom kolu. Preostala su im gostovanja kod njih, kod nas, kod Villarreala i kod Seville, sto se tice ovih tezih, tako da ne treba otpisivati naslov prvaka. Ako ih dobijemo na Bernabeu, njihov jedan kiks prije toga im moze stvoriti takav pritisak da se vrlo lako moze ponoviti sezona kada smo ih stigli i unatoc 8 bodova zaostatka!
  • Upvote 1

:icon_cheesygrin:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=GOPCY2DypEI&feature=player_embedded[/media]

Nema price kod tog kralja. Ne znam sta taj Ronaldo hoce, postao mi je toliko antipatican nakon onog svadjanja sa Alonsom, da mi pocinje ici na zivce kad ga god vidim. Simulira tokom cijele utakmice, i kad se napravi na njemu penal, a odmah nakon toga njegov tim postigne gol, to smece od covjeka nece da slavi sa suigracima nego se zali na suca.

Volim sto se ozlijedio i sto ga nece biti 3 sedmice, kad bi ja bio predsjednik i kad bi dobio ponudu od 100 miliona za njega od nekog "giganta" prihvatio bih je objerucke.

Osim sto samo simulira i gubi najvise lopti u timu, kurchi se, ne zeli slaviti neke golove, sutira najvise po utakmici, i od 150 udaraca prema golu 50 ih ide u okvir i 5 zavrsava u mrezi, a zabio je 37 u sezoni pa vi racunajte!

Smece

[quote name='BaroN' timestamp='1300639155' post='422719']
Nema price kod tog kralja. Ne znam sta taj Ronaldo hoce, postao mi je toliko antipatican nakon onog svadjanja sa Alonsom, da mi pocinje ici na zivce kad ga god vidim. Simulira tokom cijele utakmice, i kad se napravi na njemu penal, a odmah nakon toga njegov tim postigne gol, to smece od covjeka nece da slavi sa suigracima nego se zali na suca.

Volim sto se ozlijedio i sto ga nece biti 3 sedmice, kad bi ja bio predsjednik i kad bi dobio ponudu od 100 miliona za njega od nekog "giganta" prihvatio bih je objerucke.

Osim sto samo simulira i gubi najvise lopti u timu, kurchi se, ne zeli slaviti neke golove, sutira najvise po utakmici, i od 150 udaraca prema golu 50 ih ide u okvir i 5 zavrsava u mrezi, a zabio je 37 u sezoni pa vi racunajte!

Smece
[/quote]

i kad sve to sto si sad naveo ne radi tad place :icon_cheesygrin:

[quote name='BaroN' timestamp='1300639155' post='422719']Osim sto samo simulira i gubi najvise lopti u timu, kurchi se, ne zeli slaviti neke golove, sutira najvise po utakmici, i od 150 udaraca prema golu 50 ih ide u okvir i 5 zavrsava u mrezi, a zabio je 37 u sezoni pa vi racunajte!
Smece[/quote]

Da nema Ronalda, prvenstvo bi odavno bilo rije

Nema on autoriteta , sa ovakvim glumcima na kraj moze samo SIR ALEX FERGUSON :D , da je njemu u ruke dati onog Ballotelija ugh ...

[quote name='Angel of Death' timestamp='1300647462' post='422723']
Nema on autoriteta , sa ovakvim glumcima na kraj moze samo SIR ALEX FERGUSON :D , da je njemu u ruke dati onog Ballotelija ugh ...
[/quote]

Ko nema autoriteta? Mourinho? [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img]

[quote name='Vento' timestamp='1300641684' post='422721']Da nema Ronalda, prvenstvo bi odavno bilo rije

Odkad sam ja pisao da ronaldo nije svetac niti papa a ni hodza - ti barone meni tada nisi dao ni naviti ...kakvi, ronaldo je car - cudno mi da si sad tako promjenio misljenje.

Fino je to sto si primjetio da ronaldo ne donosi previse RM ruku na srce bolje mu je da se ostavi lopte i nek ide tamo snimati reklame za gace od armani itd... barem ce zemske pucati od radosti kad vide ronalda u boxensorcu..

Zavidimu jedino sto tare neke dobre trebe .... al to je vec politika zesca :icon_biggrin:

Za kraj:

Aaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj scolariiiiiiiiii

[img]http://a.imagehost.org/0620/ronaldo-crying.jpg[/img]