Jump to content
Sign in to follow this  
bebacha

Preljuba

Recommended Posts

moj suprug je pilot i nema ga nikad..al tu nema ljubavi nije stvar sexa nema ljubavi..s ovim drugim covjekom sam nasla ljubav i vise od sexa i vise od svega..a sto se tice mog supruga ja sam mu rekla da imam drugog on mi je oprostio al ne shvata da ga ne volim i da cu zauvijek voljet ovog drugog koji je takodjer ozenjen uviejk i zauvijek cu ga voljeti mozda se rastanemo al u srcu je njegovo ime i on je za mene nesto sveto!

[quote name='bebacha' post='216348' date='Feb 22 2008, 23:29']moj suprug je pilot i nema ga nikad..al tu nema ljubavi nije stvar sexa nema ljubavi..s ovim drugim covjekom sam nasla ljubav i vise od sexa i vise od svega..a sto se tice mog supruga ja sam mu rekla da imam drugog on mi je oprostio al ne shvata da ga ne volim i da cu zauvijek voljet ovog drugog koji je takodjer ozenjen uviejk i zauvijek cu ga voljeti mozda se rastanemo al u[b] srcu je njegovo ime i on je za mene nesto sveto![/b][/quote]

u tebe je pogolemo srce kad ih mozes sviju u njemu drzati :D

[quote name='bebacha' post='216348' date='Feb 22 2008, 23:29']moj suprug je pilot i nema ga nikad..al tu nema ljubavi nije stvar sexa nema ljubavi..s ovim drugim covjekom sam nasla ljubav i vise od sexa i vise od svega..a sto se tice mog supruga ja sam mu rekla da imam drugog on mi je oprostio al ne shvata da ga ne volim i da cu zauvijek voljet ovog drugog koji je takodjer ozenjen uviejk i zauvijek cu ga voljeti mozda se rastanemo al u srcu je njegovo ime i on je za mene nesto sveto![/quote]

*ebo trokut ako ti znas sta hoces,koga volis,ko ti jeu srcu ko nije....:D

volim ovog ozenjenog al poceo mi je sve zivo branit i prekida sa mnom zbog svake sitnice..pravdam se satima placem kumim molim al ga vooolim do bolaaa i ne znam sta da radim.ocajna sam

ahhahahhahah sine cuj de sad uzmi i sve procitaj sta si napisala...

fakat nerazumijem te ni truna,..cas vako cas nako.....

ehe..

nisam jedina koja pti zbog lljubavi..muz mi je pilot ugledan fin covjek sve imam o cemu druge zene sanjaju posten je fin prema meni al dzabe je..ja sam sebi nasla nekog ko me voli al ko me i sikira ko je previse ljubomoran ..ne smijem se sikirat imam visok pritisak pijem lijekove ne smijem se sikirati al dzabe je izgleda d au zivotu vise volis ono sto je tudje i vise volis onog ko ti manje daje neg onog ko te cuva ko malo vode na dlanu

[quote name='bebacha' post='216360' date='Feb 23 2008, 00:02']nisam jedina koja pti zbog lljubavi..muz mi je pilot ugledan fin covjek sve imam o cemu druge zene sanjaju posten je fin prema meni al dzabe je..ja sam sebi nasla nekog ko me voli al ko me i sikira ko je previse ljubomoran ..ne smijem se sikirat imam visok pritisak pijem lijekove ne smijem se sikirati al dzabe je izgleda d au zivotu vise volis ono sto je tudje i vise volis onog ko ti manje daje neg onog ko te cuva ko malo vode na dlanu[/quote]

kako je ime tvom čovjeku, ako nije tajna?

[quote name='bebacha' post='216360' date='Feb 23 2008, 00:02']nisam jedina koja pti zbog lljubavi..muz mi je pilot ugledan fin covjek sve imam o cemu druge zene sanjaju posten je fin prema meni al dzabe je..ja sam sebi nasla nekog ko me voli al ko me i sikira ko je previse ljubomoran ..ne smijem se sikirat imam visok pritisak pijem lijekove ne smijem se sikirati al dzabe je izgleda d au zivotu vise volis ono sto je tudje i vise volis onog ko ti manje daje neg onog ko te cuva ko malo vode na dlanu[/quote]

hajmo ovako pokusati...
udana si imas 19 godina i mislis da je to bilo pametno a sada se kajes jer si upoznala drugog na to sve ozenit ...svog cojka pravis budalom i dalje jer kao volis otog drugog...gdje veza sine..
taj ljubavnik ili sta ti je vec,nece da napusti zenu svoju zbog tebe kazes da je ljubomoran i sl. ..znaci iz jednog sranja u drugo sranje upadas i samo sebi zivot ugorcavas...nekontam tvoje razmisljanje...

malo se saberi i vidi sta imas a sta mozes izgubiti,malo se ponasaj kao zena jer ipak si u braku..malo sagledaj situaciju..koliko si svog covjeka stim uvredila,vamo rusis drugu srecu..mislim da si ti zbunita da ti nisi cudo prosla i da si se pokala sto si se udala..ali kako kazu sama pala sama se udarila..

izvini bebacho al po tvojoj prici nije tebi do ljubavii nego do ki.. ;) udala si se za covjeka koji nije kod kuce mozda imas od njega sigurnost al ti fali ono sto zeni treba od covjeka,to si pronasla kod drugog sto ima vremena za tebe al tome drugom rasturas brak i sebi unistavas zivot,pa ako zelis izac uzdignute glave u carsiju vala na taj nacin neide,iskreno nebi pozelio takvu zenuu,nemoj samo recii i on tebe vara pa oto trazis utjehu u drugom muskarcu,to su suplje pricee,ako si toliko skolovana i inteligentna mislim da nebi tako nesto nikad ni uradila,mislim da fakultetivno obrazovane osobe nerade tako nesto ;) Edited by auslanderka zauvjek bosanka
reci pecurka il stavi u tacke :)

daj bolan ti sama neznas vise sta pricas,ti si mlada,tako reci djevojka a ne zena i poletila si odmah na udaju...nidje veze brete,samo bez veze lupas

potpuno se slazem sa x-men-ovim postom

pravi li ti scene ljubomore kada ti je muz kod kuce i kada se sexsas sa svojim muzem ... i koji ti je od nih dvojice bolji u krevetu ? (moro sam pitati )... sa tim ostani a ovog drugog posalji nek sebi trazi drugu ... ili neka ga nek bude u rezervi ako ovaj prvi pocne zakazivati ...

[quote name='lucky' post='216432' date='Feb 23 2008, 10:47']pravi li ti scene ljubomore kada ti je muz kod kuce i kada se sexsas sa svojim muzem ... i koji ti je od nih dvojice bolji u krevetu ? (moro sam pitati )... sa tim ostani a ovog drugog posalji nek sebi trazi drugu ... ili neka ga nek bude u rezervi ako ovaj prvi pocne zakazivati ...[/quote]
bome lucky da te azb cuje

beba najbolje da se ides lijeciti sine to je bolest
satrati dva braka i nesto djece unesreciti pod izgovorom ljubavi je jadno i presebicno

[quote name='layla17' post='216478' date='Feb 23 2008, 13:07']bebacha dok ti je covjek odsutan zadovolji se sa drugim u tajnosti i to je to...
svima je nama potreban sex[/quote]
pa jel se ti udajes da bi se isla hebat sa drugim?

[quote name='layla17' post='216478' date='Feb 23 2008, 13:07']bebacha dok ti je covjek odsutan zadovolji se sa drugim u tajnosti i to je to...

znaci cim ode covjek na put haj se karaj sa drugim...?
Kako te zene neke nemisle,mogu se valjda strpiti bez sexa?
Znaci od sviju ljudi koji voze kamione,autobuse treba zena da spava sa komsijama?

nije pravilno reci "karaj", nego upraznjavaj sex :lol: soferi, kondukteri, ma ko vishe vodi evidenciju :P[quote name='breake-dancer' post='216484' date='Feb 23 2008, 13:28']znaci cim ode covjek na put haj se karaj sa drugim...?
Kako te zene neke nemisle,mogu se valjda strpiti bez sexa?
Znaci od sviju ljudi koji voze kamione,autobuse treba zena da spava sa komsijama?[/quote]

kruh te hranio teme :lol:

moram redovno posjecivati ovaj podforum, :D
ovde se covjek ono pravo rastereti citajuci svakakve komentare...

moja sugestija bebachi :

sine bebo, izabrala si pogresno mjesto tj forum , mi se ne mozemo sloziti oko mnogo jednostavnijih stvari, pogotovo oko ove tvoje , nit smo u mogucnosti da ti pruzimo podrsku ili nacin izlaska iz krize..

al moj savjet bi ti bio : ako ne volis vise svog muza , razvedi se

[quote name='bebacha' post='216348' date='Feb 22 2008, 23:29']moj suprug je pilot i nema ga nikad..al tu nema ljubavi nije stvar sexa nema ljubavi..s ovim drugim covjekom sam nasla ljubav i vise od sexa i vise od svega..a sto se tice mog supruga ja sam mu rekla da imam drugog on mi je oprostio al ne shvata da ga ne volim i da cu zauvijek voljet ovog drugog koji je takodjer ozenjen uviejk i zauvijek cu ga voljeti mozda se rastanemo al u srcu je njegovo ime i on je za mene nesto sveto![/quote]

[quote name='bebacha' post='216354' date='Feb 22 2008, 23:41']volim ovog ozenjenog al poceo mi je sve zivo branit i prekida sa mnom zbog svake sitnice..pravdam se satima placem kumim molim al ga vooolim do bolaaa i ne znam sta da radim.ocajna sam[/quote]

i onda se nadje neko "pametan" i kaze kako ja blatim nekog

pa po ovom pokretac teme to radi sam

hahha i pojacanje je stiglo

@lucky
@zilho

nisam ja u odboru za ljudska prava

obratite se hugi :)

hmm sta da kazem na ovu temu...

Prije nego sto si se udala trebala si znati sa kakvim se poslom
buduci muz bavi...zar ne?
A to sto muz skoro nikad nije kod kuce, ne mora znaciti da te
vara i da ti njega moras varati.. nebi bilo fer!
Za to je potrebno povjerenje, a kako vidim kod vas toga nema :)

Et toliko od mene za sad :P

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='216503' date='Feb 23 2008, 15:14']nisam ja u odboru za ljudska prava
obratite se hugi :)[/quote]

:D

azb, da ne bi bilo zabune, imam isto misljenje kao i ti, samo sto bih ja to mozda rekla 'blaze'.. znaci, ne bori se hugo za prava nekog ko je obespravio necija druga prava.. samo mi se tvoj odabir rijeci urezao u sjecanje kao malo zustar, ali recemo da si samo rekla otvoreno ono sto mislis. ;)

O ovoj temi ne zelim diskutovati, prenisko je, sam cin je <_< tako da.. Sramota se inace sakrije, a ne dijeli sa svijetom. To i govori o zrelosti osobe koja otvara temu, jer da je razmisljala prije braka, mozda sad ne bi imala nekih dilemi i ne bi doslo uopce do ovakve situacije..

Neznam jeli vi nju stvarno ozbiljno shvatate ili se jednostavno igrate njene igrice?

Sine bebacha ti izgleda sanjas puno pa si postavila temu, zar ti nisi bila s nekim Sanelom s foruma zajedno???
Cura bi se izgleda voljela udati za pilota hahahhaha :lol:

[url="http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=3705&st=4160"]http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=3705&st=4160[/url]

Hajd staviti temu onako bezveze ili stvarno traziti savjet ok, ali sad glumiti da se to tebi desava, nije ni tebi sine lahko!

Presla si i Miroslavu i Ljilju :lol:

Tamo na drugoj temi pises da nema onog ko biti nesto mogao zabraniti, a sad ko fol taj tvoj svaler ti brani. Neznam, ali ako mislis izmisljati onda brate nek to bude na nivou a ne nesto jeftino, poput onih jeftinih filmova koji ni u blizinu kina nemogu dogurati.

Bom kako god, nek je tebi sa srecom i nezamjeri! ;)

Guest
allahu dragi...kakav je ovaj svijet postao...

ja mislim da je to zeza...kao sto eve kaze...
a ako je to slucajno istina...nedo bog nikome...sramota da nemoze biti veca...
rastani se brete ako ti covjek nepase, al bolje neudaji se ako se ikako planiras rastati...

boze sacuvaj... :unsure:

Ja citam i krepajem od smijeha. :icon_cheesygrin: bebacha sve i jednog voli najvise na svijetu umire krepaje, reze vene crkaje.. :icon_cheesygrin:
sta nas briga sto ti imas buran zivot, ti da imas svalera, covjeka, obaveze nebi imala vremena iznositi po forumu svoj privatni zivot nego bi bila sa svojim svalerom, covjekom i slicno. Zasto ne dobijete bebu pa da se imas sa cim zabavljat :lol:

Guest
[quote name='zvrk_hanuma' post='216590' date='Feb 24 2008, 00:21']Ja citam i krepajem od smijeha. :icon_cheesygrin: bebacha sve i jednog voli najvise na svijetu umire krepaje, reze vene crkaje.. :icon_cheesygrin:
sta nas briga sto ti imas buran zivot, ti da imas svalera, covjeka, obaveze nebi imala vremena iznositi po forumu svoj privatni zivot nego bi bila sa svojim svalerom, covjekom i slicno. Zasto ne dobijete bebu pa da se imas sa cim zabavljat :lol:[/quote]

zvrk...nedaj boze da jos djete dobiju...nije dijete krivo...nebi mu pozeljela takav zivot...