Jump to content
Sign in to follow this  
bebacha

Preljuba

Recommended Posts

Zamislite da imate muza/zenu odnedavno ste u braku i mislili ste da je to ljubav vaseg zivota..al posto vas suprug/supruga putuje stalno tj. toliko cesto putuje da nekad zaboravite kako izgleda..a vama svekrva dodje svaka 2 dana da vam krv na slamku pije..odjednom se osjecate usamljeno i potrazite utjehu u covjeku/zeni koja je takodjer u braku i osim tog puno stariji..i nenamjerno izlazeci tako zaljubite se u tu osobu..zaljubite se toliko da ne mozete jesti,radit,ucit mislit..i grize vas to sto ne mozete biti smirom skupa...sta biste uradili?prekinuli tu vezu il se borili?

u tom slucaju postajem player ..... nebi ti mogo odgovorit na to pitanje al radis onako kako mislis da je dobro u svakom slucaju imas dva izbora il ce biti dobro il lose :lol: ... moje misljneje da ce biti lose :)

jel to tvoj slucaj :D
ako si se udala za covjeka koji stalno putuje znala si da ces biti usamljena
al najbore je biti usamljen uvjek ces potraziti drustvo (vecina :)
al ako je i taj muz kod kojeg trazis drustvo zainteresiran za tebe ko i ti za njega probajte onda spojiti njegovu zenu sa svojim cojkom :) mozda svi budete sretni,
il u najgorem slucaju objasni muzu da ne mozes biti usamljena mozda shvati pa podnese kakve mjere dobre il lose

najbolje je da ti njemu pokazes ove dvije teme na forumu, da on vidi kakvu ima zenu.. sad joj i svekrva kvoca :lol:

jojjj, inkvizicijooo, gdje si kad nam trebas :rofl:

hehe meca hvala..ma njegova zena puno starija od mog muza..jebga to je belaj al et hehehehe:)))

[quote name='bebacha' post='216123' date='Feb 22 2008, 10:12'][b]Zamislite da imate muza[/b]/zenu [b]odnedavno ste u braku[/b] i mislili ste da je to ljubav vaseg zivota..al posto vas suprug/supruga putuje stalno tj. toliko cesto putuje da nekad zaboravite kako izgleda..a vama svekrva dodje svaka 2 dana da vam krv na slamku pije..odjednom se osjecate usamljeno i potrazite utjehu u covjeku/zeni koja je takodjer u braku i osim tog puno stariji..i nenamjerno izlazeci tako zaljubite se u tu osobu..zaljubite se toliko da ne mozete jesti,radit,ucit mislit..i grize vas to sto ne mozete biti smirom skupa...sta biste uradili?prekinuli tu vezu il se borili?[/quote]

eee

Bojis li se ti Allaha?

Jeli tebi taj tvoj covjek sve dao i pruzio?

Jel ti tako vracas njemu?

Haj malo se postavi na njegovo mjesto?

Ti kao nisi znala kakvim se on poslom bavi?

Nije li tebe sramota ovakve teme i pitanja postavljat?

Mislis ti da se sve moze sakriti?

Nisi se ti zaljubila neg tebi fali ... nesto... a ti samo mislis zaljubila se... to ti je ko s s ovim sto si se ko fol zaljubila u njega...

Vala na sta je danas zensko spremno i na sta je izaslo

Nek te bude sramota

a nemas ti tog osjecaja stida da imas potrudila bi se oko covjeka klonila se drugih muskaraca a ne otvarala ovakve teme i "trazila savjete"

sta znam sexualno zadovoljstvo je jako jako bitno za jednu vezu. naravno sa obje strane.. da ga kako god volim, nebi mu sam sirila noge da se on zadovolji!

prije nego je uskocila drugom u krevet trebala je sa svojim muzem popricati i reci mu otvoreno sta je na stvari, da joj nedostaje SEX i da osjeca i mirise belaje ako se sta nepromjeni. blehno bi u nju sigurno, al bi se naslo rijesenje..

i dal je ubjedjena da u ovom slucaju gore navedenom, muz nema ljubavnicu!! Muskarcima je teze bez SEXA, mouce da on tu usput ispraznjava, i tako dodatno nju zapostavlja.

ja kako sam neke zene udate sa ljubavnicima vidjela, nevjerujem nijednoj vise!!

Ode svjet u HELAC!

sad men nesto pade na pamet

Afera je cool, uzivaj dok mozes dok nemozes uzivaj onda u onome sto nemas :D

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='216154' date='Feb 22 2008, 11:12']Ti kao nisi znala kakvim se on poslom bavi?[/quote]

[quote name='MECA' post='216169' date='Feb 22 2008, 11:56']citat auslanderka :)

kako ona moze biti sigurna da nju muz ne vara ona njega vidi 1-2 puta sedmicno, znaci i on je usamljen ko i ona tesko da nece sebi kakvo drustvo naci[/quote]

kako ona to nije spomenula...

samo se zivotinje ne mogu nagonu i zelji oduprijeti..

pa nek' se traze u ovome!!

"nema ga dugo!!" - nije nikakva izlika, cak stovise..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='216179' date='Feb 22 2008, 12:21']u vezama fali komunikacije i iskrenosti...[/quote]

ma fali nekome po guzici, pa vi pricajte o pravima..

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='216154' date='Feb 22 2008, 11:12']eee

Bojis li se ti Allaha?

Nisi se ti zaljubila neg tebi fali ... nesto... a ti samo mislis zaljubila se... to ti je ko s s ovim sto si se ko fol zaljubila u njega...

Vala na sta je danas zensko spremno i na sta je izaslo

Nek te bude sramota

a nemas ti tog osjecaja stida da imas potrudila bi se oko covjeka klonila se drugih muskaraca a ne otvarala ovakve teme i "trazila savjete"[/quote]

Nemam tu mogućnost, ali bi ovo tako slatko obrisao...
Pa nije ona tražila da se nađe neko "pametan" i da je oblati ovdje i drži pridike...mogla si izraziti svoje neslaganje i kratko i jasno iznijeti svoj stav, a netreba ni svakom loncu biti poklopac...
Stvarno AZB, nemoj se ljutiti, ali svakakvih savjeta se ovdje traži i svašta se iznosi...halali ali to je moj stav...

inace se klonim ovih glupih tema ali na ovo covjek stvarno mora reagirati

je li ove danasnje djece icega u zivotu sram?
hajd sto uradis nesto cega bi se trebao sramiti a jos i govoris javno o tome? ne zagovaram dvostruke standarde ali vala svoju sramotu bi trebali kriti.

ali sad konkretno o temi:
uvijek sam za tu opciju ako neko nekog treba da vara onda neka varaju mene a ne ja njih, a vara samo onaj ko nema postovanja prema sebi pa onda ni prema drugima, onaj ko nema dovoljno samopouzdanja pa ga pokusava malo sebi dici ego pa tek onda dolazi nezadovoljstvo u vezi i te stvari cime ne opravdavam sam cin prevare.

ako vec neko ima problema u braku tipa da je usamljen, da mu fali svasta nesto, onda lijepo sjedes s svojim covjekom i kazes mu: ljubavi ovako ja vise ne mogu iz tog i tog razloga, zelim da budes takav i takav, da se prema meni ophodis tako i tako, da mi cinis to i to, i ako postoji razumijevanje s njegove strane onda rijesite sve probleme ako ne onda svako na svoju stranu i trazis nekog ko ce te zadovoljiti u svim mogucim aspektima.

[quote name='bebacha' post='216123' date='Feb 22 2008, 09:12']Zamislite da imate muza/zenu odnedavno ste u braku i mislili ste da je to ljubav vaseg zivota..al posto vas suprug/supruga putuje stalno tj. toliko cesto putuje da nekad zaboravite kako izgleda..a vama svekrva dodje svaka 2 dana da vam krv na slamku pije..odjednom se osjecate usamljeno i potrazite utjehu u covjeku/zeni koja je takodjer u braku i osim tog puno stariji..i nenamjerno izlazeci tako zaljubite se u tu osobu..zaljubite se toliko da ne mozete jesti,radit,ucit mislit..i grize vas to sto ne mozete biti smirom skupa...sta biste uradili?prekinuli tu vezu il se borili?[/quote]

Ako ne osjecas ljubav prema suprugu/supruzi, fer je da mu/joj saopstis te da se razidjete prije no sto udjes u novu vezu.

Ne vidim razlog zasto gushiti i sebe i tu osobu sa kojom si ako je ljubav izlapila....

bebacho ja mislim da bi ti treebala malo smirit sa tims vojim ludarijama jer stvarno to jes tvoj zivot al boze sacuvaj kad moram reci,neljuti se :)

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='216154' date='Feb 22 2008, 11:12']eee

Bojis li se ti Allaha?

[b]Vala na sta je danas zensko spremno i na sta je izaslo

Nek te bude sramota[/b]

[b]a nemas ti tog osjecaja stida da imas potrudila bi se oko covjeka klonila se drugih muskaraca a ne otvarala ovakve teme i "trazila savjete"
[/b][/quote]

slazem se sa tobom auslenderko ... pogotovo sa ovim boldiranim dijelom ...

moj savjet : sutra reci cojeku da si zadovoljna sa manje materijalnog ali da bude vise sexa i da bude vise sa tobom da se ti nebi osjecala usamljenom ...

[quote name='clark gable' post='216178' date='Feb 22 2008, 12:14']samo se zivotinje ne mogu nagonu i zelji oduprijeti..

pa nek' se traze u ovome!!

"nema ga dugo!!" - nije nikakva izlika, cak stovise..[/quote]

ovo se moze potpisati, ali sta ce ti jedan zivot ako ces ga provesti u pokori i odupiranju nagonima... nagoni su dio nase prirode i potrebno ih je upraznjavati...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='216179' date='Feb 22 2008, 12:21']u vezama fali komunikacije i iskrenosti...[/quote]

e ovo je jedna od pametnijih recenica, kako na ovoj temi, tako i na ovom podforumu... normalna i iskrena komunikacija je najvaznija... presucivanje zelja i potreba, s koje god strane dolazilo, vodi do nezadovoljstva oba partnera...

[quote name='lucky' post='216315' date='Feb 22 2008, 21:44']slazem se sa tobom auslenderko ... pogotovo sa ovim boldiranim dijelom ...

moj savjet : sutra reci cojeku da si zadovoljna sa manje materijalnog ali da bude vise sexa i da bude vise sa tobom da se ti nebi osjecala usamljenom ...[/quote]

dobar savjet... iskreno treba reci sta se misli...

[quote name='Incubus' post='216319' date='Feb 22 2008, 21:49']ovo se moze potpisati, ali sta ce ti jedan zivot ako ces ga provesti u pokori i odupiranju nagonima... nagoni su dio nase prirode i potrebno ih je upraznjavati...[/quote]

pa onda se nemoj zeniti/udavati sa osobom s kojom neces 24/7 moci upraznjavati nagone..

a ako cu ja misliti gdje je ona, s kim je i slicno ako odem na sluzbeni put ili nesto u tom fazonu, radije cu biti sam,

ja opet ponavljam, ovo je smijesno i zalosno,

smijesno kad se desi nekome drugom, kad se desi nama, sve je samo nije smijesno..

dosla su vremena kad stvarno moras paziti sta zenis, za kog se udajes..

i kad im covjek sve pruzi, ko psi grizu ruku koja ih hrani,

[quote]ma nije se rodio taj koji ce meni nesto naredit il zabranit..u braku sam pa mu nebi opet dozvolila da mi zucne jednu..jednom meni cojk kaze"kako si se to ofarbala na sta licis[b]"[/b] kazem ja njemu "suti sta to tebe boli ..... farbat cu se kad ja hocu i kako ja hocu a ti [b]ako ti se ne svidja -cesta[/b]!" pa po cjenu razvoda al nije se rodio taj koji ce mi nesto zabranit;)[/quote]

post doticne osobe sa druge teme o sefiranju :lol:

mislim, ja i dalje stojim iza onoga u prijasnjem postu da to nije "COJK", ni "COVJEK", provjeri ti jos jednom to..

[quote][b]a nemas ti tog osjecaja stida da imas potrudila bi se oko covjeka klonila se drugih muskaraca a ne otvarala ovakve teme i "trazila savjete"[/b][/quote]

;)

ehh sta reci i et kako danas da brak ostane kad vazda neko kaki...

ako vec dolazis do takva razmisljanja,da bi imao drugu/drugog onda nama brete razvod braka i zivio ..

ko nekonta da zivi normalan i miran zivot svojom zenom svojim muzem nek se brete ni ne zene niti udaje..

uzivaj onda jos dok ti nedodje iz guzice u glavu a onda bom sve ostalo sto je vezano za brak,ili se trudi da taj brak bude ljep pa koliko god tesko bilo ili razvedi se i mirna bosna..

:D