Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Srbija nudi BiH ukidanje Rep. Srpske ako ih ne tuzimo

Recommended Posts

Srbija nudi Bosni i Hercegovini dogovor:

Ukidanje Republike Srpske ako BiH odustane od tu

al, sta oni ikako imaju da razgovaraju o Bosni i Hercegovini! Isto tako mi mozemo reci da cemo odustati od pripajanja Sandzaka Bosni i Hercegovini ako oni nama plate ratnu odstetu.

Neznam kako SCG moze da odluci kako sta ce se desiti u Bosni?? Ali ja mislim ako je to tako super uzmi nemoj nista misliti, bi bilo fino dobiti ote milione ali nista ti neznace ako nemas citavu drzavu. (pola oti para ce otici u RS u ruke pedera i samo ce ojacati)

Ja mislim da je prvi korak u buducnost da se RS ukine ili da se odbije, politicari se bore izmedju a ne za Bosnu.

I zanima me hoceli B&H ikad imati jednog predsjednika?? Imali iko odgovor?

Predlazem vojni pakt sa Albanijom, Hrvatskom i Mkaedonijom te Kosovom za napad i komadanje Srbije... po meni :twisted: rjesenje svih problema ove regije.

Treba ih tuziti i sami ukinuti RS.
Ali to samo ako bude dovoljno hrabrih politicara u makar jednoj od silnih politickih stranaka.

Ipak, gotovo je sto posto sigurno da cemo dobiti odstetu, al nemaju ni oni para pa ce nam to otplacivati dugo, dugo! Tako da i nasi unuci imadnu zivjeti od te odstete. Evo vidi, i dan danas Izrael dobiva odstetu od Njemacke za pobijene Jevreje.

Predlazem vojni pakt sa Albanijom, Hrvatskom i Mkaedonijom te Kosovom za napad i komadanje Srbije... po meni :twisted: rjesenje svih problema ove regije.

Nema odtoga nista. Ja mislim da smo zavrsili sa ratovima na Balkanu. Mozda opet izmedju Bosanski Srba i Bosnjaka oko RS ali ako se to desi nece se mijesati drzave okolo. I onda bi trebala FBIH da pobjedi, ali najbolje da se to nikad nedesi. :) Moze se skoro sve politicki.

nebi bilo pametno ukinuti nama danas RS,al ukincemo je sigurno u narednih 5 godina kako rece prethodnik.Sad da je Paddy ukine onda bi srbi protestirali i bilo bi rata.A na ovaj nacin tuzbom ce oni sami smeksati i bice Bosna i Hercegovina drzava svih njenih naroda.

Interesantno.

Recimo da sad neukine RS za iduci 5 ili 10 godina. I onda napokon Bosna unidje u Europu. Sta ce biti uloga RS? I onda poslje toga kolika je sansa da se ukine kad smo vec u EU?

A mozda nas nece ni uzeti u EU dok se neukine ili bolje receno prikljuci Bosni?

Srbin ce ukinuti RS al zato ce on vladati Bosnom ,a sve zbog onog Paddy Ashdown ,na sve visoke funkcije je postavio Srbe i poneki Hrvat se moze naci ,a gdje su Bosanci -unazadi ih Paddy za 50 godina i eto nam opet rata,ne mogu vjerovati da u sarajevskoj opcini gdje je vecina muslimanskog stanovnistva glavnu stolicu Srbin ima ,isto tako za BH-Policiju .