Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

mala djeca ili bebe (:

Recommended Posts

Je li neko od vas razmisljao o djeci? Mislim kad udjete u brak jeste li kontali koliko bi djece imali ili uopste bi li ih imali? Ja volim djecu i po meni kakav nam je to zivot ako poslije sebe ne ostavimo nesto po cemu ce nas pamtiti ?!

a sta vi mislite ? ;)

<span style='color:purple'>Je li neko od vas razmisljao o djeci? Mislim kad udjete u brak jeste li kontali koliko bi djece imali ili uopste bi li ih imali? Ja volim djecu i po meni kakav nam je to zivot ako poslije sebe ne ostavimo nesto po cemu ce nas pamtiti ?!

a sta vi mislite ? ;) </span>

sto vise to bolje :o:O evo ja i zena odlucili kad postignemo neke sebi zadate ciljeve nastavljamo sa prosirivanjem nase dinastije ABD naravno :rolleyes:

Vileno, je li to bilo inspired by me? :lol:

Ja takodjer jako volim malu djecu, koliko bih ih htjela imati ne znam, ne vise od 11, ipak treba kimeta imati :lol: :lol: :lol:

Samo nek su ziva i zdrava, i dati im lijep odgoj, izvesti ih na pravi put, to je ono najvaznije, biti im prijatelj, a ne tiranin svoje djece!!!

ehh vilena po momu bi bilo samo jedno dijete... :rolleyes: ...neznam ne da nezelim vise...nego jednostavno jedno mi je dovoljno.. ;)

ili znam ja kakve probleme znam po nekad stvoriti :P jos ako se baci na me i jos dvoje takvii :blink: ..neneeee jednoo dovoljnoooo :P
pozzz ;)

Meni je nepojmljivo da planiram zivot bez djece. Mislim biti uspjesna i sve ali naravno sa djecom, to je najveca radost na svijetu. Opet se ponavljam ali ne vidim bas neku svrhu u zivotu u kom neces ostaviti nesto iza sebe po cemu ce te pamtiti. S vremenom sve dosadi. Kako kazu u braku je prvih par godina ljubav, a kasnije postovanje. Znaci djeca su ta koja vezu ljude, ona su plod ljubavi i covjekov razlog za zivjeti dalje. Sve veselje u zivotu su djeca. Sad ja kako pricam ko da sam mater desetero djece pa iskusna :D :D ali samo ako se osvrnemo i vidimo kako nas nasi roditelji vole i sta sve cine za nas koliko god mi bili nekad nepodnosljivi, bezobrazni, bahati prema njima. Koliko su ponosni sa nama kad uradimo nesto dobro i koliko se zrtvuju za nas i sta nam sve pruzaju i nikad se ne pozale ili ne daj Boze kaju sto nas imaju, nakon ovog ja mislim da su moje rijeci na mjestu ;)

zelim imati djecu zasto ne??zivot bez djece bi mi bio bezveze,e sad koliko,pa bom koliko Bog da,al eto dvoje dosta :rolleyes:
Djeca su Boziji blagodat i niakd ne bih trebala da su teret ili obaveza :)

Barby ja vidim ti već počela sa poslom :blink:

[img]http://forum.cazin.org/uploads/av-1047.gif[/img]

Djecu mogu samo posvojit :( priroda

Ja sad i bas nerazmisljam toliko od djeci :D

Ali doce i to vrijeme kad ce se razmisljati hehe

A volio bih imati dvoje, muskarca i curu :D netreba mi vise,treba toliko gujci oprati heheehe :D

Covjek koji nema svoje djete nezna sta je ljubav, nezna sta je briga i nezna sta je ona prava radost i sreca!! To su kamene duse..
Ja imam jedno, a bice jos bar jedno dvoje...Neka djece, kakvo jedno odrasti kao jedinac nista gore nema.. Onda poslije izvrsnog vremena dodju pitanja sama.. kad ces mi roditi brata...

[quote name='BeLaY' post='146744' date='Feb 27 2007, 12:18 AM']ako bog da jedno i to musko. ako bude cura onda cu praviti dok ne bude musko :D[/quote]
a sta da ih napravis 5 a sve zensko, a kad god ti zena zatrudni uvijek zensko stvorenje,
sto se mene tice NE sta ce mi dijeca (buducnost kine ostaje na njima) hehe :lol: :lol:

naravno da zelim djecu i volim djecu, i ako bog da kad stvorim sebi situaciju da mogu sebe hraniti i zenu onda cu sebi pozeliti djecu, i uvjek dvoje ... pa bilo sta bilo, nek je samo zdravo.

[quote name='rijad' post='146842' date='Feb 27 2007, 12:01 PM']a sta da ih napravis 5 a sve zensko, a kad god ti zena zatrudni uvijek zensko stvorenje,
sto se mene tice NE sta ce mi dijeca (buducnost kine ostaje na njima) hehe :lol: :lol:[/quote]
Glupi stvore hajde izbri

djece treba ali imati ih samo onoliko koliko se moze pristojno uzdrzavati ...

Trenutno ne razmisljam toliko o djeci, al' jednog dana cu sigurno i ja sebi jedno nabavti :D

Trenutno ocekujem bebu :) i to je predivan osjecaj koji se ne moze opisati nego samo dozivjeti, uzivam u trudnoci i jedva cekam kad cu roditi i vidjeti to malo bice koje se razvija u meni. Jeli musko ili zensko uopste mi nije bitno, vazno je samo da je zivo i zdravo.

ja bih voljela imati hmm 2,3 djece :) stvarno mi nema nista ljepse nego kad drzim malu bebu u rukama.. :) a i mislim da djeca ucvrscuju brakove :)

[quote name='Eve' post='146969' date='Feb 27 2007, 06:07 PM']Trenutno ocekujem bebu :) i to je predivan osjecaj koji se ne moze opisati nego samo dozivjeti, uzivam u trudnoci i jedva cekam kad cu roditi i vidjeti to malo bice koje se razvija u meni. Jeli musko ili zensko uopste mi nije bitno, vazno je samo da je zivo i zdravo.[/quote]

kono da si ti meni ziva i zdrava i beba tvoja :)

:) ja sam sigurna da zelim imati dijecu za dvoje i to je sigurno mozda i troje jer jednostavno mislim da je ljepo imati dijecu i i pogotovo za majku je to nesh posebno (: kad zna da je od njenog mesa i njene krvi :) a takodjer mislim za dijecu da bi voljeli imati brata ili sestru..mnoga dijece koji imaju dvije illi trije sestre zele da su jedinac/jedinica a oni koji to upravu jesu zele sestru ili brata..

..ja imam dvije sestre i one su mladje od mene al bi voljela da sam imala i jednog brata ali starijeg :D .. jbg nisam ja birala :D

[quote name='rijad' post='146842' date='Feb 27 2007, 12:01 PM']a sta da ih napravis 5 a sve zensko, a kad god ti zena zatrudni uvijek zensko stvorenje,
sto se mene tice NE sta ce mi dijeca (buducnost kine ostaje na njima) hehe :lol: :lol:[/quote]
ne sekiraj se ti nista kod mene u familiji je uvjek prvo pa musko ako bude zensko onda nije moje :D

koliko god treba...trenutno sam u fazi...heee...kad razmisljam o natalitetu :lol: pa sam se nasekirala...ali kad dodje pravo vrijeme za to onda...nije bitan ni spol ni nista,ono je dio mene,ja sam ga 9 mjeseci hranila,ja cu od njega napraviti covjeka ;)

hmm... i ja zelim nekad imati djecu.. :) sad josh nerazmisljam puno o tome, jer mlada sam i ima josh vremena :D
mislim da bi mi bilo 2-3 djece dovoljno.. hmm.. neznam kakav je osjecaj biti mama, al moja snaha ima djete..i ona
meni nekad kaze..jojj minci neznas kakav je to osjecaj i kako se djete voli.. hihi nije opisljivo nikako.. :D lijepo je
tako nesto cuti.. :)
ja imam 3 starija brata... hmm.. nekad je to oke.. al vishe bi voljela da imam seku.. :( al sta ja mogu..